Расчет корректировки зарегистрирован с опозданием

декларація, уточнення, виправлення помилок
Тетянка_
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 14 серпня 2012, 07:46
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Тетянка_ »

А корректировку вносить как обычно?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Тетянка_ писав:
Nadiy писав:
Тетянка_ писав:Тоесь уточненку не надо подавать (у меня нн за июнь и июль, а корректировка пришла в августе) просто дату ставлю как в оригинале, а дату получения август?
так, ви правельно зрозуміли
А штрафов не будет, просто раньше надо было уточненку?
ваші накладні за червень-липень зареєстровані вчасно? поставте будь-ласка запитання конкретніше, що то за пн і яка причина що ви їх не включили




Тетянка_
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 14 серпня 2012, 07:46
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Тетянка_ »

Nadiy писав:
Тетянка_ писав:
Nadiy писав: так, ви правельно зрозуміли
А штрафов не будет, просто раньше надо было уточненку?
ваші накладні за червень-липень зареєстровані вчасно? поставте будь-ласка запитання конкретніше, що то за пн і яка причина що ви їх не включили


Зарегистрированы вовремя, просто реквизиты были неправильные и мы их тогда не включили, а вот теперь пришли корректировки.

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Тетянка_ писав:
Nadiy писав:
Тетянка_ писав: А штрафов не будет, просто раньше надо было уточненку?
ваші накладні за червень-липень зареєстровані вчасно? поставте будь-ласка запитання конкретніше, що то за пн і яка причина що ви їх не включили


Зарегистрированы вовремя, просто реквизиты были неправильные и мы их тогда не включили, а вот теперь пришли корректировки.
включаєте у серпні, ур за червень-липень не потрібен тому, що ви не мали права включати такі пн в кредит,
і тільки після отримання рк ви маєте право скористатися кредитом




Тетянка_
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 14 серпня 2012, 07:46
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Тетянка_ »

Nadiy писав:
Тетянка_ писав:
Nadiy писав: ваші накладні за червень-липень зареєстровані вчасно? поставте будь-ласка запитання конкретніше, що то за пн і яка причина що ви їх не включили


Зарегистрированы вовремя, просто реквизиты были неправильные и мы их тогда не включили, а вот теперь пришли корректировки.
включаєте у серпні, ур за червень-липень не потрібен тому, що ви не мали права включати такі пн в кредит,
і тільки після отримання рк ви маєте право скористатися кредитом


Якщо я коригую вартісні показники, то я вношу розрахунки коригування до ПН тією датою якою приходить дане коригування, а так як ПН були зроблені вірно, крім наших реквізитів, то я їх не включила в червні-липні, РК прийшли в серпні, тепер я вношу ПН з датой наприклад: отримання 31.08.2015, дата ПН 31.06.2015, а розрахунок коригування в мене також 31.08.2015, я його вношу також 31.08.2015? Мене цікавить чи потрібно мені показувати РК, чи просто показати ПН з такими датами я я написала і все?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Тетянка_ писав:
Nadiy писав:
Тетянка_ писав: Зарегистрированы вовремя, просто реквизиты были неправильные и мы их тогда не включили, а вот теперь пришли корректировки.
включаєте у серпні, ур за червень-липень не потрібен тому, що ви не мали права включати такі пн в кредит,
і тільки після отримання рк ви маєте право скористатися кредитом


Якщо я коригую вартісні показники, то я вношу розрахунки коригування до ПН тією датою якою приходить дане коригування, а так як ПН були зроблені вірно, крім наших реквізитів, то я їх не включила в червні-липні, РК прийшли в серпні, тепер я вношу ПН з датой наприклад: отримання 31.08.2015, дата ПН 31.06.2015, а розрахунок коригування в мене також 31.08.2015, я його вношу також 31.08.2015? Мене цікавить чи потрібно мені показувати РК, чи просто показати ПН з такими датами я я написала і все?
якщо рк нульовий, то показуєте тільки пн, дати написали вірно


Тетянка_
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 185
З нами з: 14 серпня 2012, 07:46
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Тетянка_ »

Дякую, а якщо РК не нульовий, як тоді?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

Тетянка_ писав:Дякую, а якщо РК не нульовий, як тоді?
включаєте в додаток 1 до декларації


yulia igorevna
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 16 травня 2014, 14:20
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення yulia igorevna »

Доброе утро!
Мне тоже нужна ваша помощь!
Если НН за август, попала в декларацию в августе, а уже сейчас, в конце сентября обнаружили ошибку (это НН от продавца, т.е. мой НК), а именно в названии номенклатуры, просим РК к неверной НН и нужна уточненка?или нет, так как мы сумму не трогали, только номенклатуру исправили?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

yulia igorevna писав:Доброе утро!
Мне тоже нужна ваша помощь!
Если НН за август, попала в декларацию в августе, а уже сейчас, в конце сентября обнаружили ошибку (это НН от продавца, т.е. мой НК), а именно в названии номенклатуры, просим РК к неверной НН и нужна уточненка?или нет, так как мы сумму не трогали, только номенклатуру исправили?
так як ви пн включили у декларацію серпня, просіть РК щоб виписали датою ПН, уточнювати не потрібно


Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”