Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

в апреле у меня был импорт услуг и я в декларации его показала в р.11.4. Сегодня мне звонит инспектор и просит сдать уточненку за апрель, т.к. я не заполнила р.11. Открываю я в медке отчет - есть р.11.4, захожу в электронный кабинет - нету его вообще. Есть 11.1 и 11.2, а 11.3 и 11.4 нет. Хотя итоговая сумма по ПК правильная. Если кому будут еще звонить не удивляйтесь #g_crazy#

READYN
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1711
З нами з: 18 січня 2013, 08:17
Дякував (ла): 1267 разів
Подякували: 504 рази

Повідомлення READYN »

подскажите, можно ли с помощью какой-то бесплатной проги сдать декларацию НДС?

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Доброго дня! Колеги, питання на засипку. Платили одною сумою за поставку товарів і основних засобів. Виписали податкову накладну. Коли дійшла до деки вилізло питання, як правильно заповнити Дод. 5 довідковий рядок "в.т.ч. поставка основних фондів"? Мені виділити написати тільки частину пдв у сумі поставки ОЗ чи цілу ПН туди вліпити? Схиляюся до думки, що тільки ту частину ПН, яка відповідає поставці основних засобів.
ХЕЛП, бо "ДФС якраз саме у цей момент працює із відповіддю на моє питання" до того часу, як я вийду на пенсію, може, зявиться консультація на цю тему.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Natalenna писав:Доброго дня! Колеги, питання на засипку. Платили одною сумою за поставку товарів і основних засобів. Виписали податкову накладну. Коли дійшла до деки вилізло питання, як правильно заповнити Дод. 5 довідковий рядок "в.т.ч. поставка основних фондів"? Мені виділити написати тільки частину пдв у сумі поставки ОЗ чи цілу ПН туди вліпити? Схиляюся до думки, що тільки ту частину ПН, яка відповідає поставці основних засобів.
ХЕЛП, бо "ДФС якраз саме у цей момент працює із відповіддю на моє питання" до того часу, як я вийду на пенсію, може, зявиться консультація на цю тему.
Вы указываете только часть НН, которай соответствует сумме ваших ОС.

MilaA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2248
З нами з: 05 грудня 2011, 07:27
Дякував (ла): 1752 рази
Подякували: 2670 разів

Повідомлення MilaA »

Natalenna писав:Доброго дня! Колеги, питання на засипку. Платили одною сумою за поставку товарів і основних засобів. Виписали податкову накладну. Коли дійшла до деки вилізло питання, як правильно заповнити Дод. 5 довідковий рядок "в.т.ч. поставка основних фондів"? Мені виділити написати тільки частину пдв у сумі поставки ОЗ чи цілу ПН туди вліпити? Схиляюся до думки, що тільки ту частину ПН, яка відповідає поставці основних засобів.
ХЕЛП, бо "ДФС якраз саме у цей момент працює із відповіддю на моє питання" до того часу, як я вийду на пенсію, може, зявиться консультація на цю тему.

Приложение Д5 к НДС-деке в вопросах и ответах

https://i.factor.ua/journals/buh911/201 ... 11798.html

ANNA_N
Оракул
Оракул
Повідомлень: 266
З нами з: 13 листопада 2015, 08:47
Дякував (ла): 82 рази
Подякували: 10 разів

Повідомлення ANNA_N »

Благодарю, MilaA за полезную ссылочку!
Хочу еще раз уточнить для себя: если контрагент в прошлом месяце не зарегистрировал НН (сказал нет денег) - я ее не включала в НК. А в этом месяце он зарегал эту НН с нарушением сроков - ее можно просто включить в НК текущего месяца или надо делать корректировку за прошлый?

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

ANNA_N писав:Благодарю, MilaA за полезную ссылочку!
Хочу еще раз уточнить для себя: если контрагент в прошлом месяце не зарегистрировал НН (сказал нет денег) - я ее не включала в НК. А в этом месяце он зарегал эту НН с нарушением сроков - ее можно просто включить в НК текущего месяца или надо делать корректировку за прошлый?
включить в НК текущего месяца

Виктория Игоревна
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 156
З нами з: 15 липня 2015, 09:07
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Виктория Игоревна »

Все, кто за отмену отчетов по алкоголю и табаку 1-РА и 1-РТ - 17.06.2016(пятница) в 11:00 в Киеве возле ВР. Более детальная информация на форуме Дебет-Кредит.

lera111
Оракул
Оракул
Повідомлень: 217
З нами з: 01 жовтня 2015, 09:44
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення lera111 »

Добрій день.Подскажите пожалуйста правильно ли я заполнила.За май такие суммі: НО 67572,0 грн НК 44632,0 грн.Минус с того мес.-112349,00 грн. лимит 88403 грн., полчается в декларации так:
стр.19 =89409 грн.
стр 19.1(окошко)=88403 грн
стр19.1=1006 грн
стр 20=88403 грн
стр 20.388403 грн
стр 21=89409 грн

Ларуся
ПрофиПрофи
Повідомлень: 48
З нами з: 05 травня 2016, 11:41
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Ларуся »

Добрый день. Нужна помощь
в декларации НДС приложение 6.
продажа товара без НДС.
1С сумму подтянула, а вот наименование операции нет...

так должно быть?

за месяц было 2 продажи без НДС.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”