Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Шеймус
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 199
З нами з: 13 лютого 2019, 17:55
Подякували: 94 рази

Повідомлення Шеймус »

Olga Oprya писав:
07 квітня 2021, 15:59
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, в BAS бухгалтерии уже есть обновленная форма Декларации по НДС?
нету

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

повернув нам постачальник кошти в березні. РК ніяк виписать не може. Тиждень тому дзвонила, нагадувала - поки тиша. Мені в декларації за березень треба буде зменшити свій ПК на цю суму чи потрібно чекати РК?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

Ребекка писав:
09 квітня 2021, 09:22
повернув нам постачальник кошти в березні. РК ніяк виписать не може. Тиждень тому дзвонила, нагадувала - поки тиша. Мені в декларації за березень треба буде зменшити свій ПК на цю суму чи потрібно чекати РК?
Если не изменяет память, то независимо от наличия/регистрации РК, ПК нужно уменьшать по факту его уменьшения, т.е. по факту возврату бабла...

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Popen писав:
09 квітня 2021, 09:35
Ребекка писав:
09 квітня 2021, 09:22
повернув нам постачальник кошти в березні. РК ніяк виписать не може. Тиждень тому дзвонила, нагадувала - поки тиша. Мені в декларації за березень треба буде зменшити свій ПК на цю суму чи потрібно чекати РК?
Если не изменяет память, то независимо от наличия/регистрации РК, ПК нужно уменьшать по факту его уменьшения, т.е. по факту возврату бабла...
я тоже таке щось пам"ятаю. Ще б вгадати період складання ПН по яким він відкоригує ПН, бо оплата була не одна і сума ПДВ не маленька 33000грн :dash:

АлександРРО
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 25 січня 2017, 14:34
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення АлександРРО »

Ребекка писав:
09 квітня 2021, 09:22
повернув нам постачальник кошти в березні. РК ніяк виписать не може. Тиждень тому дзвонила, нагадувала - поки тиша. Мені в декларації за березень треба буде зменшити свій ПК на цю суму чи потрібно чекати РК?
Вообще не заморачивайтесь, спокойно уменьшайте НК в декларации - реквизиты НН для этого Вам, скорее всего, известны. Пусть они за Вами потом бегают, а когда это начнется, то помните что у Вас на регистрацию 15 к.д. с дня получения и именно на 15й я бы таким "партнерам" и регистрировал. Естественно, такой РК Вы уже включать в декларацию не будете.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

якщо повернення було 18.03, то вони протягом 15-ти днів повинні надіслати нам РК для реєстрації, а не до 15.04, правильно?
тобто в березні уже не можуть зменшити свої зобов"язання?
Я переживаю, бо ми отримали відшкодування в 2019 році по цих ПН і не хотілося б привертати увагу до цієї операції, а вони так нас підставляють :(

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18771
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10332 рази

Повідомлення Popen »

АлександРРО писав:
09 квітня 2021, 09:49
Вообще не заморачивайтесь, спокойно уменьшайте НК в декларации - реквизиты НН для этого Вам, скорее всего, известны. Пусть они за Вами потом бегают, а когда это начнется, то помните что у Вас на регистрацию 15 к.д. с дня получения и именно на 15й я бы таким "партнерам" и регистрировал. Естественно, такой РК Вы уже включать в декларацию не будете.
Было где-то письмецо от ГФС (или в ЗиР), шо, мол, на эти 15 к.д. для РК внимания не обращать, а руководствоваться сроками как для НН.

АлександРРО
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 25 січня 2017, 14:34
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення АлександРРО »

Popen писав:
09 квітня 2021, 11:03
АлександРРО писав:
09 квітня 2021, 09:49
Вообще не заморачивайтесь, спокойно уменьшайте НК в декларации - реквизиты НН для этого Вам, скорее всего, известны. Пусть они за Вами потом бегают, а когда это начнется, то помните что у Вас на регистрацию 15 к.д. с дня получения и именно на 15й я бы таким "партнерам" и регистрировал. Естественно, такой РК Вы уже включать в декларацию не будете.
Было где-то письмецо от ГФС (или в ЗиР), шо, мол, на эти 15 к.д. для РК внимания не обращать, а руководствоваться сроками как для НН.
подобного рода письма идут в разрез с прямой нормой НКУ, но у нас принято осторожничать, дабы потом не спорить с идиотами. Такая позиция имеет право на жизнь. Чисто по логике - как руководствоваться покупателю сроками "как для НН", если ему не прислали РК для регистрации? У меня есть любители присылать РК под вечерок 15го и 31го, а мне работать нужно, а не почту в медке ловить каждые 5 минут, переживая о ком-то.

АлександРРО
Гуру
Гуру
Повідомлень: 86
З нами з: 25 січня 2017, 14:34
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення АлександРРО »

Ребекка писав:
09 квітня 2021, 10:05
якщо повернення було 18.03, то вони протягом 15-ти днів повинні надіслати нам РК для реєстрації, а не до 15.04, правильно?
тобто в березні уже не можуть зменшити свої зобов"язання?
Я переживаю, бо ми отримали відшкодування в 2019 році по цих ПН і не хотілося б привертати увагу до цієї операції, а вони так нас підставляють :(
Шкода, але не повинні. До мінусових РК прописана лише вимога стосовно реєстрації покупцем на протязі 15 днів з моменту отримання, а отримання від нього не залежить. Спокійно знімайте, навіть якщо помилитесь вз періодом складання ПН - потім просто подасте нульовий УР, або переконаєте постачальника в своїй правоті і вони перероблять РК уже під Ваші дані.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

ОксанаС писав:
05 квітня 2021, 15:07
Симпа писав:
05 квітня 2021, 14:51
Ребекка писав:
05 квітня 2021, 14:46
здала з пустим дод.1. ПК кредиту не було, лише зобовязання. Прийняли :)
Звонила на 007, тоже ответили в дод.1 только незарег-ные заносятся.Тогда почему дек-ции ссылка в стр.1,1 на дод.1? ответили не обращать внимание, так и должно быть.
А если додаток пустой, его вообще нужно здавать? Может если есть только зарегистрированные обязательства, просто здается Дека без дод.???
Пыталась сдать деку без дод.1, т.к. все НО зарегистрированы, а НК-нет. Деку не приняли, ссылаясь на то, что должен быть дод.1.
Наверное тоже пустой сдам с декой.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”