Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Юлия1985
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 06 листопада 2018, 12:19

Повідомлення Юлия1985 »

Asia Svetlova писав:
11 січня 2022, 16:27
Юлия1985 писав:
11 січня 2022, 15:00
Подскажите, если в отчетном периоде были ошибочные НН, которые не включаем в декларацию по НДС, то нужно ли вместе с декларацией подавать информацию об этом вместе в первичными документами?
Не совсем понятно, что именно вы имеете в виду, но если речь о налоговом кредите, то можете подать первичку вместе с додатком 7, если хотите пожаловаться на поставщика. Правда, в НК даже с жалобой, эти НН вы включить не сможете, пока их не исправят.
Нет, я зарегистрировала ошибочную налоговую, корректировку на нее мне налоговая заблокировала. Я не показала в декларации данных по ошибочной НН. Данные по деке не сходятся в данными ЕРНН. Звонит инспектор, что я должна была подать дополнение к декларации с первичными документами. Раньше никто не требовал такого.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

Юлия1985 писав:
11 січня 2022, 16:33
Asia Svetlova писав:
11 січня 2022, 16:27
Юлия1985 писав:
11 січня 2022, 15:00
Подскажите, если в отчетном периоде были ошибочные НН, которые не включаем в декларацию по НДС, то нужно ли вместе с декларацией подавать информацию об этом вместе в первичными документами?
Не совсем понятно, что именно вы имеете в виду, но если речь о налоговом кредите, то можете подать первичку вместе с додатком 7, если хотите пожаловаться на поставщика. Правда, в НК даже с жалобой, эти НН вы включить не сможете, пока их не исправят.
Нет, я зарегистрировала ошибочную налоговую, корректировку на нее мне налоговая заблокировала. Я не показала в декларации данных по ошибочной НН. Данные по деке не сходятся в данными ЕРНН. Звонит инспектор, что я должна была подать дополнение к декларации с первичными документами. Раньше никто не требовал такого.
Податкова накладна зайво виписана? Тоді до неї взагалі немає первинних документів. Немає що подавати. В ЗІРі немає нічого про документи, тілько про те, що в таких випадках і ПН і РК не включаються в Деку
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Юлия1985
УченикУченик
Повідомлень: 6
З нами з: 06 листопада 2018, 12:19

Повідомлення Юлия1985 »

Asia Svetlova писав:
11 січня 2022, 17:04
Юлия1985 писав:
11 січня 2022, 16:33
Asia Svetlova писав:
11 січня 2022, 16:27


Не совсем понятно, что именно вы имеете в виду, но если речь о налоговом кредите, то можете подать первичку вместе с додатком 7, если хотите пожаловаться на поставщика. Правда, в НК даже с жалобой, эти НН вы включить не сможете, пока их не исправят.
Нет, я зарегистрировала ошибочную налоговую, корректировку на нее мне налоговая заблокировала. Я не показала в декларации данных по ошибочной НН. Данные по деке не сходятся в данными ЕРНН. Звонит инспектор, что я должна была подать дополнение к декларации с первичными документами. Раньше никто не требовал такого.
Податкова накладна зайво виписана? Тоді до неї взагалі немає первинних документів. Немає що подавати. В ЗІРі немає нічого про документи, тілько про те, що в таких випадках і ПН і РК не включаються в Деку
Я теж такої думки. Але інспектор сьогодні з наїздом дзвонила, щоя я мала з декларацією подати пояснення, а первинні документи це пусті оборотки (в мене помилка була в реквізитах отримувача), Процитую її: на цей раз піднесіть пояснення з первинними документами окремо від декларації, а якщо таке повториться, то нарахуюю вам зобов'язання і судіться потім.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Доброго вечора.
у січні 2021 р. продали земельну ділянку. вона знаходилася на неосновним місцем обліку, на ній не було будівель чи складів, просто стояла і участі у діяльності підприємства не брала. продали в "нуль"
У січні я подала деку і показала що у мене не було кредиту, який брав участь у цій операції.
Земельна ділянка не просить їсти/пити/утримувати її. вона стоїть.
Питання: я повинна подавати додаток із часткою розподілу за результатами грудня?
я повинна якісь зведені накладні виписувати?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Добрый день ! Подскажите я могу в налоговый кредит включить налоговые за февраль 2019года ?

natali90
Мастер
Мастер
Повідомлень: 55
З нами з: 11 березня 2021, 14:09
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення natali90 »

Доброго дня!
В жовтні купували запчастини, в грудні повернення не велика сума, контрагент зареєстрував корегуючу ПН у грудні.
Питання: у звіті ПДВ де саме маю я показати суму корегування податкового кредиту.
Я зробила так, декларації графа 14.
А у Д1 заповнила таблицю 2.2!
Доречі коли формувала реєстр виданих та отриманих податкових накладних запросило код, спочатку поставила код 4, а потім змінила на код 13. Чи це є вірно? Працюю в Медку код 4 в корегуючій ПН не виправляється, а в реєстрі виправилось норм!

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

natali90 писав:
17 січня 2022, 16:45
Спойлер
Доброго дня!
В жовтні купували запчастини, в грудні повернення не велика сума, контрагент зареєстрував корегуючу ПН у грудні.
Питання: у звіті ПДВ де саме маю я показати суму корегування податкового кредиту.
Я зробила так, декларації графа 14.
А у Д1 заповнила таблицю 2.2!
Доречі коли формувала реєстр виданих та отриманих податкових накладних запросило код, спочатку поставила код 4, а потім змінила на код 13. Чи це є вірно? Працюю в Медку код 4 в корегуючій ПН не виправляється, а в реєстрі виправилось норм!
По рядкам у деці та Д1 - вірно

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

Добрый день, подскажите сейчас есть какие-то нюансы в заполнении Деки по НДС за декабрь месяц ? Например раньше распределяли необлагаемые операции.

Buh0420
ПрофиПрофи
Повідомлень: 37
З нами з: 28 листопада 2021, 18:27
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення Buh0420 »

Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи показувати заблокований рк (зменшення зобов'язань)на повернення коштів в декларації як не зареєстрований?

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1430
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 560 разів

Повідомлення Симпа »

Buh0420 писав:
20 січня 2022, 11:31
Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи показувати заблокований рк (зменшення зобов'язань)на повернення коштів в декларації як не зареєстрований?
Я не показывала. А когда зарег-ли делала уточненку( и тосмотрела в кабинете в каком месяце РК прошло)

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”