Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
cand
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 108
З нами з: 01 жовтня 2013, 09:45
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення cand »

Добрый день, подскажите, пожалуйста, за февраль декларацию не подавала, теперь получается, что за март нужно будет подать после того как подам за февраль?
Востаннє редагувалось 06 квітня 2022, 13:03 користувачем cand, всього редагувалось 1 раз.

malinka17
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 07 липня 2017, 07:36
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення malinka17 »

Підкажіть будь ласка,
в лютому поповнили рахунок-пдв для реєстрації ПН. (Ми постійно поповнюємо рахунок податкового кредиту не маємо)
Після 24.02 ПН не зареєструвалися. Декларацію за лютий подали. Тепер в особовому кабінети показує недоїмку і реєстраційний ліміт значно зменшився..
Не розумію алгоритм дії..
Після відновлення потрібно буде повторно поповнювати пдв-рахунок для реєстрації ПН ?
Не відомо куди списалися кошти...
Наразі краще не подавати декларацію аби не платити пдв в подвійному обсязі ?

БУХГАЛТЕР_2012
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 880
З нами з: 22 лютого 2012, 02:30
Дякував (ла): 422 рази
Подякували: 85 разів

Повідомлення БУХГАЛТЕР_2012 »

malinka17 писав:
05 квітня 2022, 13:32
Підкажіть будь ласка,
в лютому поповнили рахунок-пдв для реєстрації ПН. (Ми постійно поповнюємо рахунок податкового кредиту не маємо)
Після 24.02 ПН не зареєструвалися. Декларацію за лютий подали. Тепер в особовому кабінети показує недоїмку і реєстраційний ліміт значно зменшився..
Не розумію алгоритм дії..
Після відновлення потрібно буде повторно поповнювати пдв-рахунок для реєстрації ПН ?
Не відомо куди списалися кошти...
Наразі краще не подавати декларацію аби не платити пдв в подвійному обсязі ?
Зараховано 14.03.2022 Надходження до бюджету коштiв з рахунку в системi електронного адмiнiстрування ПДВ Платiжне доручення N 1111 вiд 14.03.2022, у мене також списалось, але податкова питала дозволу чи можна таку операцію зробить, в ел. кабінеті ця сума в графі - Надміру сплачені суми та суми, які будуть нараховані в наступних звітних періодах, залишок заявленої суми до бюджетного відшкодування ПДВ «+», тому гляньте,що у Вас в електронному кабінеті та перезвоніть у свою податкову.

malinka17
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 123
З нами з: 07 липня 2017, 07:36
Дякував (ла): 55 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення malinka17 »

БУХГАЛТЕР_2012 писав:
05 квітня 2022, 15:32
malinka17 писав:
05 квітня 2022, 13:32
Підкажіть будь ласка,
в лютому поповнили рахунок-пдв для реєстрації ПН. (Ми постійно поповнюємо рахунок податкового кредиту не маємо)
Після 24.02 ПН не зареєструвалися. Декларацію за лютий подали. Тепер в особовому кабінети показує недоїмку і реєстраційний ліміт значно зменшився..
Не розумію алгоритм дії..
Після відновлення потрібно буде повторно поповнювати пдв-рахунок для реєстрації ПН ?
Не відомо куди списалися кошти...
Наразі краще не подавати декларацію аби не платити пдв в подвійному обсязі ?
Зараховано 14.03.2022 Надходження до бюджету коштiв з рахунку в системi електронного адмiнiстрування ПДВ Платiжне доручення N 1111 вiд 14.03.2022, у мене також списалось, але податкова питала дозволу чи можна таку операцію зробить, в ел. кабінеті ця сума в графі - Надміру сплачені суми та суми, які будуть нараховані в наступних звітних періодах, залишок заявленої суми до бюджетного відшкодування ПДВ «+», тому гляньте,що у Вас в електронному кабінеті та перезвоніть у свою податкову.
В електронному кабінеті у мене мінус (недоїмка) і і реєстраційний ліміт зменшився ...тому і запитую..не розумію як працює система. Боюся подавати декларацію за березень з НЕреєстрованими ПН. Недоїмка буде ще більшою, а ПН не зареєстрованими....??

vika_pro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 липня 2016, 21:22
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення vika_pro »

Ребекка писав:
30 березня 2022, 18:47
звит писав:
29 березня 2022, 09:16
Ребекка писав:
28 березня 2022, 21:28

по одному підприємству в медку висит одна з очікується доставка ще з лютого. Не зрозуміло чи зареєстрована чи ні.
Если вы отправляли с 24 февраля - то оно ушло "вникуда", там шлюз вообще ничего не принимал с 24 числа где-то до начала марта.
Переотправьте еще раз эту же накладную, если там есть опция "відправити повторно"
відправляла вже й повторно і все одно тиша.
відправлена ПН з кабінету 28.03 - теж без жодної квитанції.
так а який сенс подавать, якщо технічно шлюз не приймає стару форму вже, а нову - ще. тільки якщо додумаються внести зміни і продовжити дію старої форми на час війни - тільки тоді буде можливість повторно відправити податкові.

vika_pro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 липня 2016, 21:22
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення vika_pro »

malinka17 писав:
05 квітня 2022, 13:32
Підкажіть будь ласка,
в лютому поповнили рахунок-пдв для реєстрації ПН. (Ми постійно поповнюємо рахунок податкового кредиту не маємо)
Після 24.02 ПН не зареєструвалися. Декларацію за лютий подали. Тепер в особовому кабінети показує недоїмку і реєстраційний ліміт значно зменшився..
Не розумію алгоритм дії..
Після відновлення потрібно буде повторно поповнювати пдв-рахунок для реєстрації ПН ?
Не відомо куди списалися кошти...
Наразі краще не подавати декларацію аби не платити пдв в подвійному обсязі ?
якщо ліміт пішов в мінус і нічого не змінять - доведеться поповнювати рахунок двічі, і тільки потім реєструвати НН. і потім уже ліміт зрівняється.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Перший раз появився податковий кредит 7 %, а також є ПК 20 %. В декларації з ПДВ потрібно окремо відображати їх?

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

Да. Они в декларации в разных строчках.

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

Добрый день. Подскажите, 18.03 зарегистрировались входящие ПН за лютий (видимо в этот день открылся "портал" :)
Подскажите, эти ПН я могу включить в декларацию за березень? Или все таки лучше в деку за квітень?

Я то понимаю, что в декларацию за березень я не должна включать, но это ж когда норм. все работало и регистрировалось.

29umka11
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 577
З нами з: 24 січня 2014, 21:40
Дякував (ла): 445 разів
Подякували: 219 разів

Повідомлення 29umka11 »

Аnetti писав:
11 квітня 2022, 10:00
Добрый день. Подскажите, 18.03 зарегистрировались входящие ПН за лютий (видимо в этот день открылся "портал" :)
Подскажите, эти ПН я могу включить в декларацию за березень? Или все таки лучше в деку за квітень?

Я то понимаю, что в декларацию за березень я не должна включать, но это ж когда норм. все работало и регистрировалось.
У меня такие же есть. Буду включать в март, потому что на период военного положения разрешено формировать декларацию по бухучету

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”