Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

@Лиса писав:
16 квітня 2022, 11:03
Добрий день дорогі колеги)))) тільки вчора змогла добратися до інтернету, все що я зрозуміла з останніх змін, що ПН зараз не реєструються, а декларації подавати можна. Підскажіть як мені подати деку за лютий, жодної ПН не зареєстровано ні з ПЗ ні з ПК, я подаю тільки свої зобовязання з тблицею 1,1, але підприємство не взмозі буде заплатити ПДВ по декларації (((( читала що якось можна і кредит показати по первинці, а потім уточнювати?
я решила пока не подавать деку за февраль что бы потом уточненку не делать, все равно не принимается ничего, я отправила НН в конце марта - висят, отправила повидомлення на работника - все весит, налоговая не работает, решила сдать все позже, тем более штрафы не предусмотрены

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1626
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 816 разів
Подякували: 682 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

FyDD
т.е. в течении 6 мес надо зарегить все ПН и РК и это без штрафов.
А сдать отчетность за прошедшее время (с опозданием) БЕЗ штрафов можно тоже в течении 6 мес. ?.?
или др срок?
Звітність теж треба подати протігом 6 місяців після закінчення ВС.(п 69.1 підрозділу 10 в редакції Закона 2142)
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 143
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

Добрий день, підкажіть, будь ласка, чи потрібно подавати разом з додатком 7 підтверджуючі документи і як це зробити, якщо, все таки, показуємо кредит по незареєстрованим пн?

Ksmka
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 06 квітня 2022, 22:37
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Повідомлення Ksmka »

а можно сдать пустую деку за март, не сдав деку за февраль?

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

AV_VISH писав:
18 квітня 2022, 12:42
Добрий день, підкажіть, будь ласка, чи потрібно подавати разом з додатком 7 підтверджуючі документи і як це зробити, якщо, все таки, показуємо кредит по незареєстрованим пн?
Я за февраль не подавала Дод 7, в любом случае придется уточнять, так зачем с ним морочиться сейчас ;)

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Ksmka писав:
18 квітня 2022, 13:39
а можно сдать пустую деку за март, не сдав деку за февраль?
Не вижу для этого препятствий. Все равно потом уточнять придется, а если за март ничего не поменяется, так на одну деку меньше работы потом.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

SvitlanaKiev писав:
18 квітня 2022, 16:08
AV_VISH писав:
18 квітня 2022, 12:42
Добрий день, підкажіть, будь ласка, чи потрібно подавати разом з додатком 7 підтверджуючі документи і як це зробити, якщо, все таки, показуємо кредит по незареєстрованим пн?
Я за февраль не подавала Дод 7, в любом случае придется уточнять, так зачем с ним морочиться сейчас ;)
Я другий місяць подаю 7 дод. без підтвердження і все нормально, приймають. Потім буде більш ясніше уточнення.

SvitlanaKiev
Оракул
Оракул
Повідомлень: 256
З нами з: 28 червня 2017, 19:59
Дякував (ла): 146 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення SvitlanaKiev »

Kas писав:
19 квітня 2022, 09:02
SvitlanaKiev писав:
18 квітня 2022, 16:08
AV_VISH писав:
18 квітня 2022, 12:42
Добрий день, підкажіть, будь ласка, чи потрібно подавати разом з додатком 7 підтверджуючі документи і як це зробити, якщо, все таки, показуємо кредит по незареєстрованим пн?
Я за февраль не подавала Дод 7, в любом случае придется уточнять, так зачем с ним морочиться сейчас ;)
Я другий місяць подаю 7 дод. без підтвердження і все нормально, приймають. Потім буде більш ясніше уточнення.
Сейчас каждый отчитывается как ему удобно, ведь можно пока вообще ничего не сдавать.
Но вот Дод. 7 мне кажется в данной ситуации абсурдом...
Нам же не дают возможности ничего зарегить, хотя большинство могут и хотят, а некоторые даже пытаются.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

У меня многие покупатели требуют налоговые накладные через медок просто подписанные ключами, без регистрации.

Аватар користувача
Valentina
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2543
З нами з: 19 січня 2010, 03:27
Дякував (ла): 2145 разів
Подякували: 2217 разів

Повідомлення Valentina »

SvitlanaKiev писав:
19 квітня 2022, 11:03
Kas писав:
19 квітня 2022, 09:02
SvitlanaKiev писав:
18 квітня 2022, 16:08


Я за февраль не подавала Дод 7, в любом случае придется уточнять, так зачем с ним морочиться сейчас ;)
Я другий місяць подаю 7 дод. без підтвердження і все нормально, приймають. Потім буде більш ясніше уточнення.
Сейчас каждый отчитывается как ему удобно, ведь можно пока вообще ничего не сдавать.
Но вот Дод. 7 мне кажется в данной ситуации абсурдом...
Нам же не дают возможности ничего зарегить, хотя большинство могут и хотят, а некоторые даже пытаются.

Может быть я, многого не понимаю, но я в том числе я не могу понять, почему ДФС остановила регистрацию НН. Создать новую форму НН или продлить действие старой формы, это же не проблема. В, чем тогда дело? Так долго отлаживали эту систему с регистрацией НН, с СЕА и со всем, что касается НДС, и вот теперь зарубили все на корню. Просто как вредители какие то. И, главное звонят и спрашивают, почему не сдаете отчеты, и не платите НДС?
Почти все февральские НН висят в очереди на регистрацию, контрагентов не отыскать, как можно сдавать по первичке? А, потом все равно сдавай уточненку. Это еще та будет, головная боль.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”