Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

Ребекка писав:
30 травня 2022, 18:13
завтра хочу подать декларацію за квітень із запізненням. Але мені потрібно виправить занижене ПЗ за березень. У деклараціях збережеться від'ємне значення. От думаю, а чи не можна в декларації за квітень показать уже вірні показники, чи все ж треба робить уточнюючу?
Та же история. Я считала-считала и решила сначала всё порегистрировать, сдать уточненки за 02 и 03, а только потом деку за апрель и май. Налог расчётный заплачу.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Елена_А писав:
31 травня 2022, 08:21
Ребекка писав:
30 травня 2022, 18:13
завтра хочу подать декларацію за квітень із запізненням. Але мені потрібно виправить занижене ПЗ за березень. У деклараціях збережеться від'ємне значення. От думаю, а чи не можна в декларації за квітень показать уже вірні показники, чи все ж треба робить уточнюючу?
Та же история. Я считала-считала и решила сначала всё порегистрировать, сдать уточненки за 02 и 03, а только потом деку за апрель и май. Налог расчётный заплачу.
справа у тому, що від'ємне значення збережеться і за травень, тобто якщо подать уточнюючу за березень,то потрібно буде уточнювати і квітень, а травень уже можна буде подать правильним. Питання чи можна подати сьогодні квітень після уточнення березня з уже правильним мінусом.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Ребекка писав:
31 травня 2022, 11:33
Елена_А писав:
31 травня 2022, 08:21
Ребекка писав:
30 травня 2022, 18:13
завтра хочу подать декларацію за квітень із запізненням. Але мені потрібно виправить занижене ПЗ за березень. У деклараціях збережеться від'ємне значення. От думаю, а чи не можна в декларації за квітень показать уже вірні показники, чи все ж треба робить уточнюючу?
Та же история. Я считала-считала и решила сначала всё порегистрировать, сдать уточненки за 02 и 03, а только потом деку за апрель и май. Налог расчётный заплачу.
справа у тому, що від'ємне значення збережеться і за травень, тобто якщо подать уточнюючу за березень,то потрібно буде уточнювати і квітень, а травень уже можна буде подать правильним. Питання чи можна подати сьогодні квітень після уточнення березня з уже правильним мінусом.
а я выжидаю пока, кого-чего пока не понятно, но подавать ничего не буду, мне не заходять НН и их так же нет в кабинете, что сдавать, у меня все равно минус 600000

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Маруся10 писав:
31 травня 2022, 11:57
Ребекка писав:
31 травня 2022, 11:33
Елена_А писав:
31 травня 2022, 08:21

Та же история. Я считала-считала и решила сначала всё порегистрировать, сдать уточненки за 02 и 03, а только потом деку за апрель и май. Налог расчётный заплачу.
справа у тому, що від'ємне значення збережеться і за травень, тобто якщо подать уточнюючу за березень,то потрібно буде уточнювати і квітень, а травень уже можна буде подать правильним. Питання чи можна подати сьогодні квітень після уточнення березня з уже правильним мінусом.
а я выжидаю пока, кого-чего пока не понятно, но подавать ничего не буду, мне не заходять НН и их так же нет в кабинете, что сдавать, у меня все равно минус 600000
я про мінус по декларації, а не ліміт
до речі нарахували штрафи за несвоєчасну подані декларації. Може приберуть з часом

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4139
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 668 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

Ребекка писав:
31 травня 2022, 12:03
Маруся10 писав:
31 травня 2022, 11:57
Ребекка писав:
31 травня 2022, 11:33

справа у тому, що від'ємне значення збережеться і за травень, тобто якщо подать уточнюючу за березень,то потрібно буде уточнювати і квітень, а травень уже можна буде подать правильним. Питання чи можна подати сьогодні квітень після уточнення березня з уже правильним мінусом.
а я выжидаю пока, кого-чего пока не понятно, но подавать ничего не буду, мне не заходять НН и их так же нет в кабинете, что сдавать, у меня все равно минус 600000
я про мінус по декларації, а не ліміт
до речі нарахували штрафи за несвоєчасну подані декларації. Може приберуть з часом
у меня минус в деке, а не лимит и штрафы ж отменили за несвоевременную подачу

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

Ребекка писав:
31 травня 2022, 11:33
справа у тому, що від'ємне значення збережеться і за травень, тобто якщо подать уточнюючу за березень,то потрібно буде уточнювати і квітень, а травень уже можна буде подать правильним. Питання чи можна подати сьогодні квітень після уточнення березня з уже правильним мінусом.
Сегодня совещались с приятельницей, она раньше работала в аудите и решили, что лучше делать так: подать уточнёнку, выровнять, зарегить, уточнёнку и так по очереди каждый месяц. У меня уже в 02 и 03 по три уточнёнки (апрель не сдавала), просто кайфую. У меня сегодня лимит скакнул за 20минут от 30грн до 300тыс, поэтому буду уточнять каждый день по пять раз, пусть разбирают. Если что - в медке есть графа "Примітки", там я уточнёнки нумерую. Я ещё точечки в адресах помню...

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

Підкажіть, здала дек-у за лютий-березень з ще незареєстрованими ПН, зараз вони зареєструвались, мені потрібно якесь уточнення подавати?

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

RadioBaby писав:
01 червня 2022, 10:04
Підкажіть, здала дек-у за лютий-березень з ще незареєстрованими ПН, зараз вони зареєструвались, мені потрібно якесь уточнення подавати?
Ні. Не треба.
Уточнення якщо ви в декл-ії показали 300 грн., а реєструєте на 302 грн., тоді і уточнюєте.
Якщо суми без змін, то не потрібно.
Це ж стосується і ПК.

kameliy2
ПрофиПрофи
Повідомлень: 35
З нами з: 20 серпня 2015, 12:02
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення kameliy2 »

Подскажите пожалуйста, в феврале показала в Д.1 незарегистрированые накладные, все оплатила, но поставщик не принял товар и только об этом сообщил. Надо ли мне делать уточняющий додаток 1 или просто делаю уточненку без додатка? Заранее спасибо

Katie
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 04 червня 2022, 10:41
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Katie »

Елена_А писав:
31 травня 2022, 18:14
У меня сегодня лимит скакнул за 20минут от 30грн до 300тыс, поэтому буду уточнять каждый день по пять раз, пусть разбирают.
Elena_А, підскажіть, будь ласка, як ви зробили УР? Зняли свої ПЗ? а потім ліміт повернувся, зареєстрували ПН, і новий УР? А штраф 3% не полізе?[/quote]В мене така сама проблема, за лютий відправила на реєстраційне поповнення ПН, подала Д1, (податок не платила бо була стара переплата), тепер нічого не можу зареєструвати, поповнити не можу і вхідних не буде - в нас авіа, не працюємо. Наступні місяці по нулям, діяльності не має.
Дякую за відповідь!

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”