Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Heilin
ПрофиПрофи
Повідомлень: 31
З нами з: 26 лютого 2014, 11:05
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Heilin »

RadioBaby писав:
07 липня 2022, 16:20
Heilin писав:
07 липня 2022, 15:52
Прошу поради)
Вчасно була здана Декларація за квітень з Додатком №1 (незареєстровані ПЗ). ПЗ сплачені.
Після реєстрації податкових накладних зараз вияснилось, що один клієнт перейшов на 2% ЄП. По сумам розбіжностей немає.
Який правильний алгоритм, щоб зникло перевищення:
1. Спочатку зареєструвати ПН на неплатника? А уточнюючу Декларацію потім треба подавати?
або
2. Спочатку подати уточнюючу Декларацію з Додатком №1, а потім зареєструвати ПН на неплатника?
спочатку ПН і РК, а потім Деку
РК на що? При реєстрації ПН на клієнта прийшла відмова, бо він зараз неплатник. Тобто ПН на нього поки взагалі не зареєстрована.

Demetra
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 27 квітня 2021, 17:06
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 13 разів

Повідомлення Demetra »

Demetra писав:
30 червня 2022, 18:28
Asia Svetlova писав:
30 червня 2022, 18:14
Demetra писав:
30 червня 2022, 17:47
Добрый день, подскажите, может, кто-то с таким уже сталкивался. 24.06.22 отправила декларацию за май через Медок. До сих пор нет ни повидомлення, ни 1-ой и 2-ой квитаниции. В эл. кабинете посмотрела - есть там квитанция №2, декларация была принята в день сдачи, она отображается в реестре транзакций и даже деньги по ней уже снялись. Надо что-то делать? Хотелось бы, чтобы в Медке отражалось, что отчет принят, а то декларация так и висит со статусом "в дороге".
Спробуйте зателефонувати на гарячу лінію ДФС в відділ обробки електронної звітності, вони відправлять вам квитанції повторно. Частіше за все спрацьовує.
Спасибо, завтра позвоню!
Напишу, чем закончилось - может, кому-то пригодится. Позвонила на гарячую линию ДФС и квитанцию они повторно отправили, но мне в Медок так ничего и не пришло. Оказывается (я этого не знала, может быть, другие знают давно), нужно зайти на эл. почту, которую вы прописали в Медке (в Параметрах системы) и проверить не попали ли письма от ДФС в Спам. Если они попали в Спам - то в Медок квитанции вам не придут. В моем случае, действительно попали письма в спам - и те которые изначально ДФС отправила, и те которые они продублировали. После перемещения писем из Спама во Входящие - все квитанции в Медок пришли (даже 2 штуки)

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Колеги, думка наших фіскалів лишилася така ж -
В декларацію не включала ПК лютого, накладні зареєстрував постачальник у липні...
Можу включати тільки або в лютий або по даті реєстрації - липень ?

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

Tasa писав:
08 липня 2022, 11:53
Колеги, думка наших фіскалів лишилася така ж -
В декларацію не включала ПК лютого, накладні зареєстрував постачальник у липні...
Можу включати тільки або в лютий або по даті реєстрації - липень ?
Якщо в липні зареєстрував датою лютого, то в декларацію за червень не можна.
Тільки у декларацію за липень.

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3148
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2375 разів
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Аnetti писав:
08 липня 2022, 12:04
Tasa писав:
08 липня 2022, 11:53
Колеги, думка наших фіскалів лишилася така ж -
В декларацію не включала ПК лютого, накладні зареєстрував постачальник у липні...
Можу включати тільки або в лютий або по даті реєстрації - липень ?
Якщо в липні зареєстрував датою лютого, то в декларацію за червень не можна.
Тільки у декларацію за липень.
Может я ошибаюсь, но
-Если ві не сдавали за февраль- Никто не отменял право сдать Деку за февраль по первичке. Если первичка в июле подтверждена ПН - то все в порядке
-Если сдали деку, и до 15.07 есть ПН - тоже Ок
-если сдали и не включили, а регистрация в июле, -теперь надо уточнять февраль, Или в июль включать

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

FyDD писав:
08 липня 2022, 12:28
Аnetti писав:
08 липня 2022, 12:04
Tasa писав:
08 липня 2022, 11:53
Колеги, думка наших фіскалів лишилася така ж -
В декларацію не включала ПК лютого, накладні зареєстрував постачальник у липні...
Можу включати тільки або в лютий або по даті реєстрації - липень ?
Якщо в липні зареєстрував датою лютого, то в декларацію за червень не можна.
Тільки у декларацію за липень.
Может я ошибаюсь, но
-Если ві не сдавали за февраль- Никто не отменял право сдать Деку за февраль по первичке. Если первичка в июле подтверждена ПН - то все в порядке
-Если сдали деку, и до 15.07 есть ПН - тоже Ок
-если сдали и не включили, а регистрация в июле, -теперь надо уточнять февраль, Или в июль включать
У автора вище, є 365 днів (раніше було 1095 дн.) щоб включити в ПК.
Якщо реєстрація у липні, а дата лютого, це порушення строків реєстрації. Тому в деку за червень її включати не можна.

Elena98
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 08 липня 2022, 16:50
Подякували: 3 рази

Повідомлення Elena98 »

Тільки що на гарячій лінії ДПС відповіли, що якщо декларації не подавались за період лютий-травень, а ПН зареєстровані до 15.07 то я можу включити в будь-якому періоді. І уточнили, що наприклад ПН лютого (зареєстровану до 15.07) я можу включити в лютий, березень, квітень, травень

buh_vika
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 858
З нами з: 02 вересня 2010, 01:19
Дякував (ла): 555 разів
Подякували: 30 разів

Повідомлення buh_vika »

Доброе утро. Подскажите: декларации за февраль-апрель сдавала, теперь начали поставщики регистрировать и появились за эти месяцы налоговые, не учтенные в февраль-апрель. Как правильно сделать: уточнять каждый месяц, добавляя налоговую на кредит или все эти неучтенные могу включить в кредит мая?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

buh_vika писав:
12 липня 2022, 08:42
Доброе утро. Подскажите: декларации за февраль-апрель сдавала, теперь начали поставщики регистрировать и появились за эти месяцы налоговые, не учтенные в февраль-апрель. Как правильно сделать: уточнять каждый месяц, добавляя налоговую на кредит или все эти неучтенные могу включить в кредит мая?
По-моему, легче в май чем делать УРы...

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Popen писав:
12 липня 2022, 09:20
buh_vika писав:
12 липня 2022, 08:42
Доброе утро. Подскажите: декларации за февраль-апрель сдавала, теперь начали поставщики регистрировать и появились за эти месяцы налоговые, не учтенные в февраль-апрель. Как правильно сделать: уточнять каждый месяц, добавляя налоговую на кредит или все эти неучтенные могу включить в кредит мая?
По-моему, легче в май чем делать УРы...
А не міняли ж податківці наче думку, не знайшла і тут сама запитувала) або в той місяць включать (тобто у випадку автора через УРи) або у місяць реєстраціі... наче так
ЗІ сама маю такі....

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”