Податкова декларація з ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Добрый день.
Деку за апрель сдавала по сроку, к ней подавала додаток 1 и додаток 7.
Сейчас по этой деке нужно подать уточненку, потому что часть моих НН со статусом "приостановлена регистрация", а в кредите нужно убрать одну НН (поставщик перешел на 2%) и добавить две НН (не учла, когда подавала декларацию по сроку).
Как правильно это сделать чисто технически, буду благодарна за последовательность действий.
Спасибо, кто отзовется.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Chushka писав:
13 липня 2022, 14:14
Добрый день.
Деку за апрель сдавала по сроку, к ней подавала додаток 1 и додаток 7.
Сейчас по этой деке нужно подать уточненку, потому что часть моих НН со статусом "приостановлена регистрация", а в кредите нужно убрать одну НН (поставщик перешел на 2%) и добавить две НН (не учла, когда подавала декларацию по сроку).
Как правильно это сделать чисто технически, буду благодарна за последовательность действий.
Спасибо, кто отзовется.
Чисто технічно, створюєте ур місяцем уточнення (липень), в бланку проставляєте місяць уточнення. В колонку 4 вписуєте всі цифри декларації, в колонку 5 проставляєте уточнені показники, навіть якщо цифри не мінялись. Додатки - включаєте тільки ті строки що міняються: повторюєте строки що здавали в деклараціі із знаком мінус, нові строки - правильні.
Але чи потрібен той ур вам? Заблоковані ваші пн все-одно це ваші ПЗ- це не міняється; контрагенти перейшли на 2% теж не потрібно уточнювати , в них обовязок зареєструвати пн в строк 90 днів (з днями можу помилитись) після переходу знов на платників пдв- у вас це залишається якщо здавали по первинці, а вже якщо сплине час у контрагента і він не зареєструє пн, тоді вже у вас виникне обовязок зменшити пз; що не включили у Вас є 365 днів щоб включити в інші періоди.

СветланаИ
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 732
З нами з: 15 лютого 2012, 02:46
Звідки: Киев
Дякував (ла): 645 разів
Подякували: 179 разів

Повідомлення СветланаИ »

Подскажите, последний день подачи деклараций за февраль - май 20 июля?

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

СветланаИ писав:
14 липня 2022, 10:42
Подскажите, последний день подачи деклараций за февраль - май 20 июля?
15/07

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Маруся10 писав:
14 липня 2022, 10:53
СветланаИ писав:
14 липня 2022, 10:42
Подскажите, последний день подачи деклараций за февраль - май 20 июля?
15/07
а не 19.07?

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40706 разів

Повідомлення ar4ik »

Закон № 2260 звільнив від відповідальності платників податків, які мають можливість виконувати податкові обов’язки, якщо вони зареєструють зазначені податкові накладні та розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних до 15 липня 2022 року, до 20 липня 2022 року подадуть відповідну податкову звітність та не пізніше 31 липня 2022 року сплатять відповідні податки та збори.

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Nelli-Nelli писав:
13 липня 2022, 22:29
Chushka писав:
13 липня 2022, 14:14
Добрый день.
Деку за апрель сдавала по сроку, к ней подавала додаток 1 и додаток 7.
Сейчас по этой деке нужно подать уточненку, потому что часть моих НН со статусом "приостановлена регистрация", а в кредите нужно убрать одну НН (поставщик перешел на 2%) и добавить две НН (не учла, когда подавала декларацию по сроку).
Как правильно это сделать чисто технически, буду благодарна за последовательность действий.
Спасибо, кто отзовется.
Чисто технічно, створюєте ур місяцем уточнення (липень), в бланку проставляєте місяць уточнення. В колонку 4 вписуєте всі цифри декларації, в колонку 5 проставляєте уточнені показники, навіть якщо цифри не мінялись. Додатки - включаєте тільки ті строки що міняються: повторюєте строки що здавали в деклараціі із знаком мінус, нові строки - правильні.
Але чи потрібен той ур вам? Заблоковані ваші пн все-одно це ваші ПЗ- це не міняється; контрагенти перейшли на 2% теж не потрібно уточнювати , в них обовязок зареєструвати пн в строк 90 днів (з днями можу помилитись) після переходу знов на платників пдв- у вас це залишається якщо здавали по первинці, а вже якщо сплине час у контрагента і він не зареєструє пн, тоді вже у вас виникне обовязок зменшити пз; що не включили у Вас є 365 днів щоб включити в інші періоди.
Спасибо. Со второй частью разобралась. Волнует такой вопрос - в дод. 1 таблице 1.1 я оставлю две свои заблоченные НН (на момент подачи уточненки они не загеристрованы) и не задвоится ли сумма превышения в кабинете на сумму НДС по этим двум НН.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Chushka писав:
14 липня 2022, 13:06

Спасибо. Со второй частью разобралась. Волнует такой вопрос - в дод. 1 таблице 1.1 я оставлю две свои заблоченные НН (на момент подачи уточненки они не загеристрованы) и не задвоится ли сумма превышения в кабинете на сумму НДС по этим двум НН.
Перечитайте уважно що я писала, все що не міняєттся - в додатки ур не включаєте!
І знову ж . А чи потрібен вам той ур? Можете ним собі головняк на рівному місці заробити…

Olena2025
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 02 грудня 2021, 17:02

Повідомлення Olena2025 »

Доброго дня. Можливо вже хтось знає відповідь чи прокоментує, що я роблю неправильно. Роблю декларацію з пдв за лютий, податкові за лютий вже всі зареєстровані, частково- лютим, частково- липнем.Створила дод.1, нажала "заповнити", автоматично заповнилась таблиця 1.1, в неї затягнулись всі пн, які зареєстровані липнем.Але ж в цій таблиці 1.1 - показують податкові, які включені в декларацію, але не зареєстровані.Що тепер робити,так і подавати?це правильно при теперішніх умовах?Чи не вилізе сума перевищення після здачі декларації,коли всі пн зареєстровані вчасно по новим правилам?

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Nelli-Nelli писав:
14 липня 2022, 13:53
Chushka писав:
14 липня 2022, 13:06

Спасибо. Со второй частью разобралась. Волнует такой вопрос - в дод. 1 таблице 1.1 я оставлю две свои заблоченные НН (на момент подачи уточненки они не загеристрованы) и не задвоится ли сумма превышения в кабинете на сумму НДС по этим двум НН.
Перечитайте уважно що я писала, все що не міняєттся - в додатки ур не включаєте!
І знову ж . А чи потрібен вам той ур? Можете ним собі головняк на рівному місці заробити…

Вот что пишут (здесь на форуме, это ЗІР)
"У таблиці 1.1 додатку 1 до уточнюючого розрахунку не відображаються відомості щодо податкових накладних, які на дату подання декларації були не зареєстровані в ЄРПН та відображені у таблиці 1.1 додатка 1 до податкової декларації з ПДВ, а на дату подання уточнюючого розрахунку вже зареєстровані в ЄРПН. "

У меня было пять нн, на момент подачи уточненки будут - три зарегистрированы, две нет.
Я звонила инспектору, она тоже самое сказала. Пытаюсь дозвонится на горячую линию, пока не получается.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”