*Додаток 3 Декларації з ПДВ*

декларація, уточнення, виправлення помилок
Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

Суть така:
1. Заповнюю уточнюючий самостійний до декларації з ПДВ за 1 місяць . Виник рядок 21.1, рядок 22 (до якого подається додаток 2), рядок 24.
В додатку 2 заповнюю графи 1, 2 , 3, 5. Графа 4 з прочерком.
Питання: чи треба заповнювати додаток 3 "Розрахунок бюджетного відшкодування", якщо ми не підпадаємо під бюджетне відшкодування? Цей мінус переходить із декларації в наступні ще 3 періода.
В додатку 3 заповнюю рядок 1. Рядок 2,3 з прочерком.

Alina111
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 09 вересня 2011, 06:41
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Alina111 »

Афина писав:Суть така:
1. Заповнюю уточнюючий самостійний до декларації з ПДВ за 1 місяць . Виник рядок 21.1, рядок 22 (до якого подається додаток 2), рядок 24.
В додатку 2 заповнюю графи 1, 2 , 3, 5. Графа 4 з прочерком.
Питання: чи треба заповнювати додаток 3 "Розрахунок бюджетного відшкодування", якщо ми не підпадаємо під бюджетне відшкодування? Цей мінус переходить із декларації в наступні ще 3 періода.
В додатку 3 заповнюю рядок 1. Рядок 2,3 з прочерком.
Если бюджетное выдшкодування не треба, то и додаток 3 теж.

Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

Alina111, а не підскажите як можна виправити декларацію до якої подано дод.2 і дод 3. Але додаток 3 не треба було подавати, тому що бюджетного відшкодування не треба було. Що за цю помилку може бути. Тут пугають не визнанням декларації.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Афина писав:Alina111, а не підскажите як можна виправити декларацію до якої подано дод.2 і дод 3. Але додаток 3 не треба було подавати, тому що бюджетного відшкодування не треба було. Що за цю помилку може бути. Тут пугають не визнанням декларації.
Д3 не подается в том случае, если его подача неправомерна, т.е. субъект не имеет права на бюдж.возмещение.
Я, например, имею право на возмещение, но на оное не претендую (не хочу заморачиваться с проверками). Но пустой Д3 - сдаю, т.к. именно в Д3 я заявляю, что НЕ ХОЧУ...

Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

popen, дякую Вам за відповідь!
Виникло ще питання: якщо у одному звітному періоді виникло право на бюджетне відшкодування, але я не хочу ним скористуватися і подаю додаток 3 з заповненим першим рядком (2 і 3 з прочерком), то чи і наступному періоді, в якому заповнюється додаток 2 чи подається додаток 3? Наче-ж в попередній декларації я вже відказалася від бюджетного відшкодування.
І, якщо можливо, напишіть де про це зазначається.

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18775
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2042 рази
Подякували: 10333 рази

Повідомлення Popen »

Афина писав:popen, дякую Вам за відповідь!
Виникло ще питання: якщо у одному звітному періоді виникло право на бюджетне відшкодування, але я не хочу ним скористуватися і подаю додаток 3 з заповненим першим рядком (2 і 3 з прочерком), то чи і наступному періоді, в якому заповнюється додаток 2 чи подається додаток 3? Наче-ж в попередній декларації я вже відказалася від бюджетного відшкодування.
І, якщо можливо, напишіть де про це зазначається.
У меня уже год заполнена стр.24 и все эти 12 месяцев я, с упорством, достойным лучшего применения, подаю пустой Д3 (только стр.1).
Расчет простой: экономия на бланке может вылезти боком из-за возможных претензий в некомплектности деки. Одним словом, поговорка "Що занадто - то не здраво" в этом случае, полагаю, не актуальна. #g_witch#

Афина
Мастер
Мастер
Повідомлень: 59
З нами з: 11 грудня 2010, 09:24
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Афина »

рореп, дякую за відповіть. Заспокоїли. Завтра буду здаватися.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”