Письмо ГНАУ_Распределение и перерасчет налогового кредита по ОС!

декларація, уточнення, виправлення помилок
aniri
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2232
З нами з: 21 квітня 2011, 01:26
Дякував (ла): 401 раз
Подякували: 1233 рази

Повідомлення aniri »

HelenRRR писав:
aniri писав:я нашла письмо которое писала в ГНАУ киева, мне ответили так! это моя индивидуальная консультация.

"Відповідно до п.199.1 ст. 199 Кодексу у разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, до сум податку, які платник має право віднести до податкового кредиту, включається та частка сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг в оподатковуваних операціях.
Таким чином, оскільки з 01.07.2011р. у підприємства відсутні неоподатковувані операції, то підприємству не потрібно проводити розрахунок частки використання сплаченого (нарахованого) податку за придбаними (ввезеними) товарами (послугами) між оподатковуваними та неоподатковуваними операціями."
Да, но коэф. рассчитывается на год соответственно распределение НК нужно делать целый 2011год ????
это мое решение, было много дебатов на эту тему. я перестала распределять как только у меня все операции стали налогооблагаемыми. такую консультацию я получила от ГНИ. а еще в пункте 199.3. не сказано о том что целый год нужно пользоваться этим коэффициентом, в отличие от п.199.2

Ир4ик
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5788
З нами з: 28 липня 2011, 00:58
Дякував (ла): 3704 рази
Подякували: 2325 разів

Повідомлення Ир4ик »

aniri писав:это мое решение, было много дебатов на эту тему. я перестала распределять как только у меня все операции стали налогооблагаемыми. такую консультацию я получила от ГНИ. а еще в пункте 199.3. не сказано о том что целый год нужно пользоваться этим коэффициентом, в отличие от п.199.2
Я тоже приняла для себя такое решение. Поскольку: "199.1. У разі якщо придбані та/або виготовлені товари/послуги частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, до сум податку, які платник має право віднести до податкового кредиту, включається та частка сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг в оподатковуваних операціях." А с 01.07.11 все операции облагаемые.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”