Завышение обязательств

декларація, уточнення, виправлення помилок
manro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 250
З нами з: 29 липня 2011, 04:24
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення manro »

ИринаК писав:Сдайте сначала уточненку за июль, а потом основной отчет за август и на лицевом счете у Вас все правильно должно отразиться - сначала возникнет переплата, а потом она зачтется в счет августа!
Если я сдам уточнёнку за июль сейчас (сентябрь), то в основном отчёте я смогу исправиться только в октябре (отчёт за сентябрь), а не в отчёте за август. Правильно я думаю?

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

manro писав:
ИринаК писав:Сдайте сначала уточненку за июль, а потом основной отчет за август и на лицевом счете у Вас все правильно должно отразиться - сначала возникнет переплата, а потом она зачтется в счет августа!
Если я сдам уточнёнку за июль сейчас (сентябрь), то в основном отчёте я смогу исправиться только в октябре (отчёт за сентябрь), а не в отчёте за август. Правильно я думаю?
Да. Правильно.
В период, когда сдана уточненка, то есть в сентябре.
Раньше вообще только через период можно было. Теперь можно сразу, сдали, за этот период (но при сдаче в следующем месяце до 20 числа) отразили.

manro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 250
З нами з: 29 липня 2011, 04:24
Дякував (ла): 74 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення manro »

ЕДИНАЯ БАЗА НАЛОГОВЫХ ЗНАНИЙ

Який порядок перенесення до податкової декларації з ПДВ значення графи 6 рядка 20.2 уточнюючого розрахунку?
Порядок заповнення уточнюючого розрахунку податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок визначений р. IX Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом ДПА України від 25.01.11 № 41, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16 лютого 2011 р. за №197/18935. У разі якщо за наслідками уточнюючого розрахунку, що поданий у вигляді самостійного документу та яким уточнюється податковий період, що передує звітному періоду, за який буде подаватися наступна податкова декларація, відбувається збільшення/зменшення від’ємного значення, тобто заповнена колонка 6 рядка 20.2, то на таке значення збільшується/зменшується значення рядка 21.1 податкової декларації за податковий період наступний за періодом, який уточнюється. У разі якщо за наслідками уточнюючого розрахунку, що поданий у вигляді додатку до податкової декларації з ПДВ та яким уточнюється податковий період, що передує звітному періоду, за який подається податкова декларація, відбувається збільшення/зменшення від’ємного значення, тобто заповнена колонка 6 рядка 20.2, то на таке значення збільшується/зменшується значення рядка 21.1 податкової декларації за такий звітний період. При цьому, у разі якщо уточнюючим розрахунком, поданим у вигляді самостійного документу чи як додатку до декларації, виправляються помилки попереднього податкового періоду, що не передує звітному податковому періоду, то такий розрахунок подається за кожний звітний період окремо.



Я сделаю УР-приложение к декларации за август и образовавшуюся стр. 20.2 графы6 перенесу в декларацию в стр. 21.1 . ПРАВИЛЬНО Я ПОНЯЛА???????

Alaves
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 03 листопада 2011, 05:58
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення Alaves »

111ромашка писав:
manro писав:Пошла сегодня в налоговую сдаваться, в реестре включена накладная за июль (т.к. сами просили убирать, что бы минуса не было), так не хотят принимать.Бросила в лицо отчёт и говорит неси конверт с подтверждением получения НН в августе. А конверта конечно нет. Капец. Пошла на уступки ((((( Что же теперь делать?
Отправь письмо сами себе#yahoo#
Ага, сама практикую такую переписку.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”