Уточненка

декларація, уточнення, виправлення помилок
Vikka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 566
З нами з: 22 вересня 2011, 06:03
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Vikka »

Делаю в ОПЗ, само и считает, но посчитало строку ВСЕГО, а я сомневаюсь, надо ли ВСЕГО заполнять

Vikka
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 566
З нами з: 22 вересня 2011, 06:03
Дякував (ла): 159 разів
Подякували: 9 разів

Повідомлення Vikka »

Не знаю, как сохранить правильно, подаю 2-ю уточненку за август (1-ю отклонили) Отчетный период ставлю декабрь, а тип какой - виправный? И как сохранить додаток 5, отчетный-декабрь, а тип какой?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18770
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2041 раз
Подякували: 10331 раз

Повідомлення Popen »

Vikka писав:Не знаю, как сохранить правильно, подаю 2-ю уточненку за август (1-ю отклонили) Отчетный период ставлю декабрь, а тип какой - виправный? И как сохранить додаток 5, отчетный-декабрь, а тип какой?
"Уточнюючий" (стр.013). Если это ваш 2-й дод.5 за декабрь, то в "ОПЗ" сохраните его "№ док-та у периоди" 2.

Olga 60
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 16 лютого 2011, 05:56
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Olga 60 »

Подскажите, какой последний новый бланк по уточненному расчету?

Olga 60
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 127
З нами з: 16 лютого 2011, 05:56
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Olga 60 »

Подскажите еще по уточненке (самостоятельный документ), если сдаю до 20 декабря, то какой будет перид звитный ноябрь или декабрь?

Далерин
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 14 грудня 2011, 05:00

Повідомлення Далерин »

Еще вопрос по уточненке.
В деке за 11 месяц подала уточненку за 10 - уменьшение налогового кредита. Сумма уточнения отразилась в реестре за ноябрь, но в дод.5 не попала - сума уточненки в поточной деке не отражается. Посоветуйте, пожалуйста, как мне лучше ее отразить в дод.5? :
1.Подать нову звитну за 11 без уточненки и отдельно уточненку (как самостоятельный документ) за 10 с дод.5 с ней?
2. Или нову звитну за 11, и в дод.5 отразить с "-" суму уточненки, но при камеральной проверке будет рвать показатели деки и дод.5. Я не вижу как в OPZ подать дод5 к уточненке, если уточненка идет вместе с декой.

vika555vika
ПрофиПрофи
Повідомлень: 36
З нами з: 07 квітня 2011, 14:29
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення vika555vika »

Допоможіть, будь-ласка, вперше з таким зіштовхуюся. Сьогодні здавала звіт через інтернет. Прийшла квитанція, що є зауваження, одному з наших постачальників анулювали свідоцтво платника ПДВ ще 7 листопада. Податкова виписана 17-го. Тепер вона мені переробила документи у яких частина з ПДВ (03.11.2011) те що в них було на складі до скасування свідоцтва, і частина 17-го листопада і вже без ПДВ, ціна включає ПДВ (каже не може менше, бо мала націнка, а нижче собівартості не може продати).
Так як я вже здала сьогодні звіт, то нові ці дані - це буде КОРИГУВАННЯ? Як його робити? В реєстрі вид документу ставити ПН чи НПР?Які ще можуть виникнути нюанси при перездачі цих звітів?
В стовпчику ІПН ставити де є ПДВ реальний інд.номер, а де уже без ПДВ потрібно ставити 4000000000 - я правильно зрозуміла?
Ще питання! Чи дійсно податкова може анулювати свідоцтво платника ПДВ без попереджень і повідомлень про це через те, що за юридичною адресою не знайшли фірми? ТОВ зареєстроване в селі за припискою, а офіс та склад знаходяться в іншому місці?
Як завадити податковій робити такі кроки, і наскільки вони правомірні?

Ольвия
Мастер
Мастер
Повідомлень: 64
З нами з: 24 листопада 2011, 02:23
Дякував (ла): 40 разів
Подякували: 34 рази

Повідомлення Ольвия »

Наскільки я розумію, якщо ви встигнете подати виправлену декларацію та додатки до 20 грудня включно з поміткою "Звітна нова", то ніяких уточнюючих вам подавати не потрібно:)#ok#

В стовпчику ІПН ставити де є ПДВ реальний інд.номер, а де уже без ПДВ потрібно ставити 4000000000 - я правильно зрозуміла? - так#boast#

Далерин
УченикУченик
Повідомлень: 3
З нами з: 14 грудня 2011, 05:00

Повідомлення Далерин »

Далерин писав:Еще вопрос по уточненке.
В деке за 11 месяц подала уточненку за 10 - уменьшение налогового кредита. Сумма уточнения отразилась в реестре за ноябрь, но в дод.5 не попала - сума уточненки в поточной деке не отражается. Посоветуйте, пожалуйста, как мне лучше ее отразить в дод.5? :
Посоветовалась с инспектором в отделе приема электронки - отправила к деке дод.5 - "уточнюючий дод5 за 11 месяц к деке за 10" - с нужными реквизитами.
Как мне сказали, "технически у Вас все правильно, завтра перезвоните в отдел администрирования" #agree#
Проще было подать уточненку отдельно

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Потрібно подати уточнюючу: уточнити рядок 6. Ряд. 1 правилльнй, ряд. 2.2 - невірний, відповідно 6 - теж. прошу підказати, яка це має бути форма, джодаток якийсь. І який номер цього долкументу по Бест звіту: я знайшла j0217003 i j0217001

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”