Как плательщику НДС отразить в Реестре услуги банка по расчетно-кассовому обслуживанию

декларація, уточнення, виправлення помилок
Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

Биба писав:В стр 11.1 Декларации по НДС отражаются приобретенные на таможенной территории Украины без НДС товары/услуги и необоротные активы, которые будут использоваться в операциях, подлежащих налогообложению по ставке 20 % и 0 %. Сюда и будут включаться услуги по РКО на основании реестра НН.
а в 1с8 это какой вид надо зарегистрировать документа ??? а то у меня нет "НП"

Katerinap_ko
Оракул
Оракул
Повідомлень: 293
З нами з: 27 вересня 2010, 01:56
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Katerinap_ko »

Валюша с писав:У меня попадают в строку 11.2
а почему 11.2, а не 11.1? Если у вас только облогаемая НДС деятельность, то считаеться что "для использования в налогооблогаемых операциях".

Katerinap_ko
Оракул
Оракул
Повідомлень: 293
З нами з: 27 вересня 2010, 01:56
Дякував (ла): 56 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення Katerinap_ko »

Виктория 80 писав:
Биба писав:В стр 11.1 Декларации по НДС отражаются приобретенные на таможенной территории Украины без НДС товары/услуги и необоротные активы, которые будут использоваться в операциях, подлежащих налогообложению по ставке 20 % и 0 %. Сюда и будут включаться услуги по РКО на основании реестра НН.
а в 1с8 это какой вид надо зарегистрировать документа ??? а то у меня нет "НП"
Дейстительно НП нет в справочнике, но если из списка выбрать "Інше", то вручную можно ввести буквы НП.
А вообще я не согласна с мнением что по расчетно-кассовым операциям нужно ставить НП. Хоть эта операция и не облагаеться НДС, но все банки все равно являються плательщиками НДС, просто по другим операциям. И указывать в реестре что эта операция с неплательщиком НДС - не совсем корректно.

я в реестре ставлю ПН, в графе "номер" ничего не ставлю, далее наименование банка, его налоговый номер и сумму. в графе ндс 0.

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

пипец во блин извращения - задолбали они уже своими приколами , ну так нет же налоговой какого чёрта его туда самому рисовать #fool# , действиетельно ну как можно писать НП не могу принять этот дебилизм - есть бумажка регистрируем нет бумажки нету ничего

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Katerinap_ko писав:
Валюша с писав:У меня попадают в строку 11.2
а почему 11.2, а не 11.1? Если у вас только облогаемая НДС деятельность, то считаеться что "для использования в налогооблогаемых операциях".
Вы знаете не обращала внимание, буду ставить в 11.1 #g_crazy#

Лисичка
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 24 березня 2011, 06:24

Повідомлення Лисичка »

Я отражаю в реестре так : дата - последний день месяца, пор.номер - номер месяца, вид док-та -ПО , название банка, ИНН - 400000000000, итоговая сумма за месяц, в столбце 11 дублирую эту сумму( ОБЩУЮ ЗА МЕСЯЦ). В деклар по НДС отражаю в стр. 11.1

Smoll
Оракул
Оракул
Повідомлень: 207
З нами з: 10 листопада 2011, 04:16
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 32 рази

Повідомлення Smoll »

Виктория 80 писав:пипец во блин извращения - задолбали они уже своими приколами , ну так нет же налоговой какого чёрта его туда самому рисовать #fool# , действиетельно ну как можно писать НП не могу принять этот дебилизм - есть бумажка регистрируем нет бумажки нету ничего
Я никогда не отображала... Согласна дебилизм полный!!! На штрафы внушительные и попадать в них не хочется#cray#

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

А КАК ВАМ ТАКВОЙ ОТВЕТ:
Яким чином платнику ПДВ заповнити графи розділу I та розділу ІІ Реєстру отриманих та виданих податкових накладних при здійсненні операцій з придбання/поставки товарів/послуг, які не є об’єктом оподаткування? (номер категорії -130, підкатегорії -130.23)
Уніфікована відповідь з Єдиної бази податкових знань:
Порядок ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних затверджений наказом ДПА України від 24.12.10 №1002 (далі – Порядок №1002).
Відповідно до Порядку №1002 облік операцій з постачання товарів/послуг, які не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість відповідно до вимог ст. 196 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, ведеться на підставі документів бухгалтерського обліку.
При занесенні до розділу І «Видані податкові накладні» реєстру отриманих та виданих податкових накладних документів бухгалтерського обліку, що засвідчують факт поставки товарів (послуг), які не є об'єктом оподаткування:
у графі 1 записується порядковий номер, який відповідає порядковому номеру запису в Реєстрі;
у графах 2, 3 - відповідні реквізити документа;
у графі 4 - «БО»;
у графі 5 - найменування (прізвище, ім'я, по батькові - для фізичної особи) покупця;
у графі 6 - позначка «Ø» нуль;
у графах 7, 11 - загальна сума поставки товарів (послуг), які не є об'єктом оподаткування;
у графах 8, 9, 10, 12 - позначка «Ø» нуль.
При занесенні до розділу ІІ «Отримані податкові накладні» реєстру отриманих та виданих податкових накладних документів бухгалтерського обліку, що засвідчують факт придбання товарів (послуг), які не є об'єктом оподаткування:
у графі 1 записується порядковий номер, який відповідає порядковому номеру запису в Реєстрі та проставляється у графі 4;
у графах 2, 3 - відповідні дати отримання та виписки документа;
у графі 5 – «БО»;
у графі 6 - найменування (прізвище, ім'я, по батькові - для фізичної особи) постачальника;
у графі 7 - позначка «Ø» нуль;
у графах 9, 11, 13 та 15 - вартість придбаних товарів (послуг) в залежності від подальшого їх використання;
у графах 10, 12, 14 та 16 - позначка «Ø» нуль.

Якщо, виходячи з отриманої відповіді, у Вас виникли додаткові запитання, рекомендуємо їх сформулювати в наступному зверненні.

Завжди раді допомогти.
Інформаційно-довідковий департамент
державної податкової служби
Я отображаю так, хотя и приходит кв.№1 с зауваженнями, мол такой-то и такой-то агент(банк) не был платильщиком НДС.
Но кв.№2 приходит и я держу этот ответ под рукой.мало ли что.


Klim1510
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 805
З нами з: 11 лютого 2010, 02:07
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 36 разів

Повідомлення Klim1510 »

Не поленюсь еще раз. Вы для кого их туда сунете, извините, вносите?

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Klim1510 писав:Не поленюсь еще раз. Вы для кого их туда сунете, извините, вносите?
#good#
Я вообще все это время не туда сунула (в стр. 11.2 в деке)#fool# , извините вносила!#g_crazy#

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”