Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Alina2391 писав:а если я делаю расчет корректировки в июне к налоговой накладной за май, на уменьшение, мне за май нужно делать уточненку? или уменьшится просто обязательство в июне.
или мне проще расчет корректировки за май сделать маем, просто расчет корректировки зарегистрировать с опозданием. И будет ли на такой расчет корректировки насчитываться штраф за не вовремя зарегистрированный?
и расчет корректировки на неплательщика
Конечно делать июнем, регистрировать вовремя и включать в деку июня.

Alina2391
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 20 червня 2017, 14:47
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Alina2391 »

-Latka- писав:
Alina2391 писав:а если я делаю расчет корректировки в июне к налоговой накладной за май, на уменьшение, мне за май нужно делать уточненку? или уменьшится просто обязательство в июне.
или мне проще расчет корректировки за май сделать маем, просто расчет корректировки зарегистрировать с опозданием. И будет ли на такой расчет корректировки насчитываться штраф за не вовремя зарегистрированный?
и расчет корректировки на неплательщика
Конечно делать июнем, регистрировать вовремя и включать в деку июня.

и тогда уточненку за май уже делать не нужно?

-Latka-
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2781
З нами з: 26 вересня 2011, 04:18
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 1256 разів

Повідомлення -Latka- »

Alina2391 писав:
-Latka- писав:
Alina2391 писав:а если я делаю расчет корректировки в июне к налоговой накладной за май, на уменьшение, мне за май нужно делать уточненку? или уменьшится просто обязательство в июне.
или мне проще расчет корректировки за май сделать маем, просто расчет корректировки зарегистрировать с опозданием. И будет ли на такой расчет корректировки насчитываться штраф за не вовремя зарегистрированный?
и расчет корректировки на неплательщика
Конечно делать июнем, регистрировать вовремя и включать в деку июня.

и тогда уточненку за май уже делать не нужно?
не нужно

xata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 18 липня 2017, 20:59
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення xata »

Добрый вечер!
Подскажите, подаю УР за май в июле, НО не меняю, НК нужно увеличить, так как поставщик просрочил регистрацию НН, а я включила ее в НК в мае. Вопрос такой: в разделе НО графа4=графе5=НО за май? Тогда графа 6 у меня 0. Инспектор настаивает на том, что я не должна в графе 5 ничего ставить, тогда 6 графа с минусом.....и итог всего УР как бы не тот....говорит-правьте руками....
Заранее благодарю за подсказку :)

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6485 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

xata писав:Добрый вечер!
Подскажите, подаю УР за май в июле, НО не меняю, НК нужно увеличить, так как поставщик просрочил регистрацию НН, а я включила ее в НК в мае. Вопрос такой: в разделе НО графа4=графе5=НО за май? Тогда графа 6 у меня 0. Инспектор настаивает на том, что я не должна в графе 5 ничего ставить, тогда 6 графа с минусом.....и итог всего УР как бы не тот....говорит-правьте руками....
Заранее благодарю за подсказку :)
Не зовсім зрозуміла ваше питання...
Ви не збільщуєте ПК - а зменшуєте - раз включили невчасно зареєстровану ПН постачальником...
Тобто УР у вас має бути плюсовим... З усіма витікаючими - типу ви занизили собі ПЗ + штраф 3%
+Д.5 на мінус цієї ПН
Перед очами зараз нема деки, тому по графам дивіться самі.

xata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 18 липня 2017, 20:59
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення xata »

якраз частина УР де ПК я розумію як виглядає (неправильно написала, так, ПК повинна зменшити)) а от частина де ПЗ, не зовсім, бо там змін немає....і в моєму розумінні у мене графа 6 ПЗ повинна=0, а в розумінні інспектора-мої ПЗ з деклараціі, але з мінусом

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6485 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

xata писав:якраз частина УР де ПК я розумію як виглядає (неправильно написала, так, ПК повинна зменшити)) а от частина де ПЗ, не зовсім, бо там змін немає....і в моєму розумінні у мене графа 6 ПЗ повинна=0, а в розумінні інспектора-мої ПЗ з деклараціі, але з мінусом
Якщо змін нема - то згодна з вами. Я так і робила - просто в колонці 4 і 5 ще раз продублювала цифри з декларації - відповідно колонка 6 - "0"
Ваша сума завищення ПЗ - вилізе через рядок 18 по УРу...
Щось інспектор перепрацювався )

xata
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 106
З нами з: 18 липня 2017, 20:59
Дякував (ла): 68 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення xata »

ДУже Вам дякую, боя вже думала що це я перепрацювалась :)))))))

Настя_бух
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 25 травня 2017, 14:58
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення Настя_бух »

Доброго дня. Я за травень подала декларацію, в яку включила незареєстровані мною податкові накладні. Після подачі деки ліміт звісно зменшився. Тепер хочу відправити на реєстрацію свої травневі зобов*язання але ліміту для реєстрації не вистачає. Чи можу я подати уточнюючий, яким я зніму свої травневі ПЗ? Після подачі уточнюючого ліміт збільшиться і я зможу зареєструвати свої накладні а потім знову уточнюючим їх включити. Чи як мені поступити?

Alina2391
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 20 червня 2017, 14:47
Дякував (ла): 5 разів

Повідомлення Alina2391 »

подскажите пожалуйста, если я делаю уточненку за май в июне, занизила обязательство, то в додатке 5 , в таблице 1, гр.5,6 мне нужно только сумму на которую я занизила обязательство писать? или всю правильную сумму ?

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”