Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

_Tatyana_ писав:Підкажіть, будь ласка, в вересні буда допущена помилка в ІПН покупця. Зараз роблю:
- мінусовий РК до ПН за вересень - включаю її в декларацію за жовтень
- виписую ПН з правильним ІПН, реєструю з запізненням
- подаю УР за вересень. УР створюється в періоді вересень? Звітний період має бути 9 чи 10 місяць? Звітний період, що уточнюється 9. УР самої декларації залишаю пустим, зміни вношу тільки в Додаток 5 - перший рядок, сторную ПН з невірним ІПН, в другому - показую вірний ІПН покупця. Рядок усього не заповнюю.
Чи правильно все з УРом, раніше не подавала#cray#

УР периодом октябрь,в дод5 да все правильно, то в самом УР повторяете все строки как были ( у вас просто не будет изменений) так советовали на семинаре. но я страхуюсь и и пока нет зарегистрированного РК показывала и первую НН и вторую правильную, и в декларацию включала их обе , а потом в следующем периоде по регистрации Рк снимала., если все удается в одном периоде, тогда вообще не показываем эти телодвижения.

_Tatyana_
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1041
З нами з: 05 грудня 2012, 04:21
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 325 разів

Повідомлення _Tatyana_ »

novichok писав:
_Tatyana_ писав:Підкажіть, будь ласка, в вересні буда допущена помилка в ІПН покупця. Зараз роблю:
- мінусовий РК до ПН за вересень - включаю її в декларацію за жовтень
- виписую ПН з правильним ІПН, реєструю з запізненням
- подаю УР за вересень. УР створюється в періоді вересень? Звітний період має бути 9 чи 10 місяць? Звітний період, що уточнюється 9. УР самої декларації залишаю пустим, зміни вношу тільки в Додаток 5 - перший рядок, сторную ПН з невірним ІПН, в другому - показую вірний ІПН покупця. Рядок усього не заповнюю.
Чи правильно все з УРом, раніше не подавала#cray#

УР периодом октябрь,в дод5 да все правильно, то в самом УР повторяете все строки как были ( у вас просто не будет изменений) так советовали на семинаре. но я страхуюсь и и пока нет зарегистрированного РК показывала и первую НН и вторую правильную, и в декларацию включала их обе , а потом в следующем периоде по регистрации Рк снимала., если все удается в одном периоде, тогда вообще не показываем эти телодвижения.
Я сейчас регистрирую РК, после регистрации подаю УР. Неужели включать УР нужно 2 НН?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

_Tatyana_ писав:Я сейчас регистрирую РК, после регистрации подаю УР. Неужели включать УР нужно 2 НН?
Ніколи не включала дві, якщо одна з них помилкова...
От тільки РК якшо мінусовий - то реєструє помилковий контрагент...
Я б дочекалася реєстрації РК - потім робила б УР.
Вище вам вже відповідали - дублюєте циіри розділу ПЗ і ПК + дод 5 з правильним ІПН контрагента "+" і неприавильний "-"

_Tatyana_
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1041
З нами з: 05 грудня 2012, 04:21
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 325 разів

Повідомлення _Tatyana_ »

Tasa писав:
_Tatyana_ писав:Я сейчас регистрирую РК, после регистрации подаю УР. Неужели включать УР нужно 2 НН?
Ніколи не включала дві, якщо одна з них помилкова...
От тільки РК якшо мінусовий - то реєструє помилковий контрагент...
Я б дочекалася реєстрації РК - потім робила б УР.
Вище вам вже відповідали - дублюєте циіри розділу ПЗ і ПК + дод 5 з правильним ІПН контрагента "+" і неприавильний "-"
Дуже дякую. Так, УР буду подавати тільки після реєстрації

elenadnepr777
УченикУченик
Повідомлень: 5
З нами з: 28 лютого 2017, 13:20

Повідомлення elenadnepr777 »

Добрый день,помогите с решением вопроса : у довідковому віконці "сума, обчислена відповідно до пункту 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу на момент подання уточнюючого розрахунку" у р. 19.1 уточнюючого розрахунку виходячи з назви зазначають суму ліміту саме на дату його подання. У свою чергу в рядку 19.1 "з рядка 19 сума перевищення від'ємного значення над сумою, обчисленою відповідно до пункту 2001.3 статті 2001 розділу V Кодексу на момент подання уточнюючого розрахунку" слід вказувати суму перевищення теж на дату подання уточнюючого розрахунку. При подачи уточненки лимит увеличился ,нужно ли пересчитывать строку 19.1?в случае пересчета ,строка 19.1 уменьшится ,правомерно ли это ?есть какие официальные разъяснения налоговиков?

IRINAST
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2195
З нами з: 19 червня 2015, 13:07
Дякував (ла): 836 разів
Подякували: 1041 раз

Повідомлення IRINAST »

Уточняю сентябрь, в додатке 5 по одному контрагенту нужно +20 (условно) добавить, мне всю сумму (было несколько нн, в одной ошиблась) минусовать, и плюс всю с этими 20, или просто +20. Мозг плавится, спасибо.

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

IRINAST писав:Уточняю сентябрь, в додатке 5 по одному контрагенту нужно +20 (условно) добавить, мне всю сумму (было несколько нн, в одной ошиблась) минусовать, и плюс всю с этими 20, или просто +20. Мозг плавится, спасибо.
Просто +20

flerbi
ПрофиПрофи
Повідомлень: 47
З нами з: 18 квітня 2012, 02:16
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 8 разів

Повідомлення flerbi »

Уточняю август, увеличиваю НО. Сначала плачу деньги, а потом отправляю УР, правильно? по другому ведь не примут? Штраф уплачиваю, когда придет повидомлення-рышення?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8516
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1887 разів
Подякували: 6486 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

flerbi писав:Уточняю август, увеличиваю НО. Сначала плачу деньги, а потом отправляю УР, правильно? по другому ведь не примут? Штраф уплачиваю, когда придет повидомлення-рышення?
Самоштраф платите теж "до" подачі Уточ.деки.
Я платила на бюджетний рахунок. ПЗ по деці - на свій рахунок СЕА

@lise
УченикУченик
Повідомлень: 7
З нами з: 13 серпня 2015, 15:08
Подякували: 2 рази

Повідомлення @lise »

Добрый день, подскажите пожалуйста, если данные уточняющего отчета по НДС отображены не в том периоде, чем грозит и можно ли как-то отбиться от штрафов? Уточненка подавалась в марте за январь, а увеличение строки 21 и заявление бюджетного возмещения отображено в феврале.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”