Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

buhgalter1974 писав:
marina11 писав:
Скрытый текст
buhgalter1974 писав:
Скрытый текст
Прошу вибачення, що втручаюся.
Якщо лише подати УР на зменшення ПЗ, на електронний рахунок не повернеться сума ПДВ.
Крім того, у інспектора буде червоним відображатися розбіжність між сумою декларації та сумою вихідних ПН у ЄРПН за цей період.
Тож отримаєте листа ще з пропозицією надати пояснення.
Якщо ситуація буде неодноразовою (тобто розбіжності між декларацією та ЄРПН у кількох періодах), припускаю, що система може віднести підприємство до "чорного переліку".
Тому, краще реєструвати виправний РК та складати декларацію з ПДВ у частині ПЗ відповідно до зареєстрованих у ЄРПН ПН та РК.
То ми будемо боятися інспектора чи дотримуватися законодавства? Хто сказав, що за півроку-рік криворукі спеціалісти ДФС не переналаштують сервер по-новому, і він не почне відслідковуавати таку ситуацію? Я надаю рекомендацію, як потрібно робити з точки зору діючого законодавства. Згідно Вашої рекомендаціїї буде подано 2 звіти з спотвореними даними, але збережеться ліміт. Людина має право зробити так, як вважає за потрібне.
Насправді, варіант, що я пропоную, повністю відповідає вимогам законодавства. Ви не зможете показати, яка вимога порушена, а я легко доведу, що дію на підставі вимог чинного законодавства.. А те, що пропонують податківці у своєму "роз'ясненні" , (окрім порушення вимог ПКУ) лише призводить до непродуктивних витрат часу та зусиль.
Тепер кожен застосує принцип свободи вибору та прийме власне рішення.
А ну, обгунтуйте мені законність включення до декларації ПН, складеної на неіснуючу господарську операцію. Бажано з посиланнями на ПКУ.#rolf# Вам вже не так давно доводилося уточнювати власні твердження, і визнавати, що надали не зовсім коректну консультацію.

buhgalter1974
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 113
З нами з: 23 січня 2020, 08:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення buhgalter1974 »

marina11 писав:
buhgalter1974 писав:
marina11 писав:
Скрытый текст
То ми будемо боятися інспектора чи дотримуватися законодавства? Хто сказав, що за півроку-рік криворукі спеціалісти ДФС не переналаштують сервер по-новому, і він не почне відслідковуавати таку ситуацію? Я надаю рекомендацію, як потрібно робити з точки зору діючого законодавства. Згідно Вашої рекомендаціїї буде подано 2 звіти з спотвореними даними, але збережеться ліміт. Людина має право зробити так, як вважає за потрібне.
Насправді, варіант, що я пропоную, повністю відповідає вимогам законодавства. Ви не зможете показати, яка вимога порушена, а я легко доведу, що дію на підставі вимог чинного законодавства.. А те, що пропонують податківці у своєму "роз'ясненні" , (окрім порушення вимог ПКУ) лише призводить до непродуктивних витрат часу та зусиль.
Тепер кожен застосує принцип свободи вибору та прийме власне рішення.
А ну, обгунтуйте мені законність включення до декларації ПН, складеної на неіснуючу господарську операцію. Бажано з посиланнями на ПКУ.#rolf# Вам вже не так давно доводилося уточнювати власні твердження, і визнавати, що надали не зовсім коректну консультацію.
Та Ви провокатор. Це й неправду пишете. Це дуже розумна і доросла тактика (приниження опонента), притаманна всім розумним, досвідченим людям, до яких Ви, без сумніву, належите.
Доводити Вам щось не є моїм обов'язком. Достатньо того, що я знаю істину, і вона не зміниться від вашого бачення. До того ж я вже маю неодноразовий досвід застосування свого зання для обгрунтувань саме з цього питання у своїй практичній діяльності.

SvetlanaZ
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 06 грудня 2017, 13:03
Дякував (ла): 8 разів

Повідомлення SvetlanaZ »

marina11 писав:
buhgalter1974 писав:
marina11 писав:
Скрытый текст
То ми будемо боятися інспектора чи дотримуватися законодавства? Хто сказав, що за півроку-рік криворукі спеціалісти ДФС не переналаштують сервер по-новому, і він не почне відслідковуавати таку ситуацію? Я надаю рекомендацію, як потрібно робити з точки зору діючого законодавства. Згідно Вашої рекомендаціїї буде подано 2 звіти з спотвореними даними, але збережеться ліміт. Людина має право зробити так, як вважає за потрібне.
Насправді, варіант, що я пропоную, повністю відповідає вимогам законодавства. Ви не зможете показати, яка вимога порушена, а я легко доведу, що дію на підставі вимог чинного законодавства.. А те, що пропонують податківці у своєму "роз'ясненні" , (окрім порушення вимог ПКУ) лише призводить до непродуктивних витрат часу та зусиль.
Тепер кожен застосує принцип свободи вибору та прийме власне рішення.
А ну, обгунтуйте мені законність включення до декларації ПН, складеної на неіснуючу господарську операцію. Бажано з посиланнями на ПКУ.#rolf# Вам вже не так давно доводилося уточнювати власні твердження, і визнавати, що надали не зовсім коректну консультацію.
Девушки, спасибо большое за помощь! Все же буду подавать уточненку, т.е. в кабинете уже появилась информация по "перевищенню" как раз на сумму РК.

Oska1302
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1199
З нами з: 16 лютого 2014, 13:12
Дякував (ла): 403 рази
Подякували: 326 разів

Повідомлення Oska1302 »

Готовлю уточненку по НДС с доначислениями 39 тыс.грн.за январь 2018г. Что-то не могу разобраться с пеней: cчитала несколько раз и суммы разные получаются#g_haha# , если честно, ооочень давно ее не считала. Может есть какой-то толковый калькулятор? Или можно не платить пеню, а дождаться когда в карточке появится? Да и размер пени я себе в районе 15 тыс. насчитала - как-то смущает такая сумма...

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Oska1302 писав:Готовлю уточненку по НДС с доначислениями 39 тыс.грн.за январь 2018г. Что-то не могу разобраться с пеней: cчитала несколько раз и суммы разные получаются#g_haha# , если честно, ооочень давно ее не считала. Может есть какой-то толковый калькулятор? Или можно не платить пеню, а дождаться когда в карточке появится? Да и размер пени я себе в районе 15 тыс. насчитала - как-то смущает такая сумма...
дочекайтеся в кабінеті розрахунку.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Добрый день , подскажите впервые делаю уточненку , забыла про одну налоговую за декабрь , ( обязательства ) сейчас подаю уточ.розрахунок и додаток 5... Мне в уточ.розрахунку заполнять только строки 1,1, - строка -9 строка 18 и 18,1

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

ylia1111 писав:Добрый день , подскажите впервые делаю уточненку , забыла про одну налоговую за декабрь , ( обязательства ) сейчас подаю уточ.розрахунок и додаток 5... Мне в уточ.розрахунку заполнять только строки 1,1, - строка -9 строка 18 и 18,1
в графу 4 переносите показники декларації, а гр.5 уточнені показники, в гр.6 будуть лише рядки які ви вказали

buhgalter1974
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 113
З нами з: 23 січня 2020, 08:41
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 63 рази

Повідомлення buhgalter1974 »

ylia1111 писав:Добрый день , подскажите впервые делаю уточненку , забыла про одну налоговую за декабрь , ( обязательства ) сейчас подаю уточ.розрахунок и додаток 5... Мне в уточ.розрахунку заполнять только строки 1,1, - строка -9 строка 18 и 18,1
Заповнювати треба всі рядки, що були в уточнюваній декларації! + заповнювати рядки, що були порожні, якщо вони з'вляються в результаті уточнення.

skub
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 169
З нами з: 04 січня 2009, 15:05
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення skub »

Ребекка писав:
ylia1111 писав:Добрый день , подскажите впервые делаю уточненку , забыла про одну налоговую за декабрь , ( обязательства ) сейчас подаю уточ.розрахунок и додаток 5... Мне в уточ.розрахунку заполнять только строки 1,1, - строка -9 строка 18 и 18,1
в графу 4 переносите показники декларації, а гр.5 уточнені показники, в гр.6 будуть лише рядки які ви вказали
И если будут строки 18.1 и 18, то не забудьте оплатить в день подачи УР.

ylia1111
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 540
З нами з: 17 червня 2015, 08:48
Дякував (ла): 227 разів
Подякували: 16 разів

Повідомлення ylia1111 »

Ребекка писав:
ylia1111 писав:Добрый день , подскажите впервые делаю уточненку , забыла про одну налоговую за декабрь , ( обязательства ) сейчас подаю уточ.розрахунок и додаток 5... Мне в уточ.розрахунку заполнять только строки 1,1, - строка -9 строка 18 и 18,1
в графу 4 переносите показники декларації, а гр.5 уточнені показники, в гр.6 будуть лише рядки які ви вказали





Спасибо , я так и сделала , а еще какие рядки должны быть заполнены ? у меня получилось
рядок 1,1- заполненный
рядок 9- заполненный
рядок 18-заполненный
рыдок 18.1- сумма штафа начисленная ( 3 %)...... Больше никакие рядки заполнять не надо ??? и додаток 5 у меня добавилась одна налоговая что я забыла включить ..

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”