Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ValyaBuch писав:
01 вересня 2021, 10:32
Доброго дня! Дуже потрібна допомога. Рідко роблю уточнюючий по ПДВ тому створила собі проблему. Потрібно було зробити уточнення декларації за червень та липень. РК був включений в декларацію за липень,а потрібно було в декларацію за червень. Надсилаю уточнюючий за червень де відображаю показники декларації лише в частині податкових зобовязань(вимикалось світло і сформований не збережений звіт не зберігся) в цей же день, переглянула зданий УР та зрозуміла свою помилку надсилаю іще один УР де не проставляю відмітку про наявність попереднього УР та не перенісши з нього дані. В результаті в електронному кабінеті двічі відмінусувалась сума за червень. Як виправити ситуацію, щоб не зробити ще гірше? Розумію,що зі сторони помилка виглядає дико, сама себе не розумію,але справа зроблена,потрібно виправлять. Сума не значна, але хочу щоб було все вірно. :help:
це був Ваш рк на зменшення ПЗ?
тоді якою датою він виписаний? перший УР правильний? чи не заповнений повністю?
і головне, яка сума ПДВ? бо якщо виправлятись, то однозначно переплачувати в бюджет по виправленням. я навчена і точно знаю.
але перше б що я зробила, уточнила в ДФС чи пройшов Ваш другий УР та чи не поставлять його "до відома" (це маловірогідно, але, все ж, можливо, ваше НЕпроставляння зданого УРа зіграє Вам на руку)
Востаннє редагувалось 01 вересня 2021, 18:43 користувачем Nelli-Nelli, всього редагувалось 3 разів.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

:g_haha: У мого блокбастера Happy End!
Через три дні (!)після заяви про повернення коштів з бюджету в результаті прийнятого УРа, кошти повернулись на ел. рахунок!
НЕ ВІРЮ СВОЇМ ОЧАМ :stars: 50тис! переплати
але це привід :beer:

ValyaBuch
УченикУченик
Повідомлень: 2
З нами з: 01 вересня 2021, 10:07
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення ValyaBuch »

Доброго дня! Так це був мій РК на зменшення,виписаний 25.06 а зареєстрований 15.07 (десь в Медку проскочило повідомлення,що зареєстровано контрагентом 16.07),перевірила в ел.кабінеті дійсно 15.07
Перший УР не заповнений повністю. Пдв 118 грн. Я намагалась уточнити в ДФС як відобразились мої УР,але у відділі камеральної перевірки куди мене перенаправили сказали, що не зацікавлені перевіряти, як відобразились мої звіти,а вже як перевірятимуть то випишуть штраф. Напевно пройшли обидва УР , бо відобразилась в стані розрахунків з бюджетом переплата ПДВ.
За липень в той же день декларацію уточнила вірно. Дякую,що відгукнулись,що порадите зробити? Сама на себе така зла.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

ValyaBuch писав:
02 вересня 2021, 10:00
Доброго дня! Так це був мій РК на зменшення,виписаний 25.06 а зареєстрований 15.07 (десь в Медку проскочило повідомлення,що зареєстровано контрагентом 16.07),перевірила в ел.кабінеті дійсно 15.07
Перший УР не заповнений повністю. Пдв 118 грн. Я намагалась уточнити в ДФС як відобразились мої УР,але у відділі камеральної перевірки куди мене перенаправили сказали, що не зацікавлені перевіряти, як відобразились мої звіти,а вже як перевірятимуть то випишуть штраф. Напевно пройшли обидва УР , бо відобразилась в стані розрахунків з бюджетом переплата ПДВ.
За липень в той же день декларацію уточнила вірно. Дякую,що відгукнулись,що порадите зробити? Сама на себе така зла.
На мою думку потрібно зібрати всі УРи в єдино і виправлятися як має бути.
Виходить, що потрібно збільшувати ПЗ, але цю суму і самоштраф повинні будете сплатити на ел. Рахунок

kinona1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 13 жовтня 2020, 15:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення kinona1 »

І мені потрібен колективний розум в головоломці з ПДВ. В травні 2020 була помилково виписана і зареєстровна ПН, в червні 2020 був виписаний РК "-" травнем, але зареєстрований в червні з порушенням термінів. В деклараціях за травень-червень ні ПН, ні РК не відображені. В результаті в липні після подання декларації за червень виникла сума перевищ. і зменшився ліміт (сума значна, тому хочеться відновити ліміт). Я це бачу так:
1. Подаємо УР за травень-включаємо помилкову ПН, сплачуємо ПДВ, штраф, пеню;
2. Подаємо УР за червень-включаємо "-" РК, в результаті сума перевищ.=0, ліміт збільшується, на бюджетному рахунку виникає переплата на частину ПДВ, оскільки по декларації був ПДВ до сплати, а після уточнення буде "-"
3. Подаємо УР за наступні періоди, оскільки УР за червень вплинув на розрахунки з бюджетом, а саме:
за липень був +, стане -
за серпень був +, стане -
за вересень, жовтень, листопад був -, стане більший - ,тому УРи не подаємо
за грудень був +, стане менший +.
В результаті УР за червень-грудень маємо переплату по ПДВ на бюджетному рахунку
4. Пишемо лист на повернення переплати на ел.рахунок
Поправте, будь ласка, якщо десь помиляюсь

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

kinona1 писав:
09 вересня 2021, 17:44
І мені потрібен колективний розум в головоломці з ПДВ. В травні 2020 була помилково виписана і зареєстровна ПН, в червні 2020 був виписаний РК "-" травнем, але зареєстрований в червні з порушенням термінів. В деклараціях за травень-червень ні ПН, ні РК не відображені. В результаті в липні після подання декларації за червень виникла сума перевищ. і зменшився ліміт (сума значна, тому хочеться відновити ліміт). Я це бачу так:
1. Подаємо УР за травень-включаємо помилкову ПН, сплачуємо ПДВ, штраф, пеню;
2. Подаємо УР за червень-включаємо "-" РК, в результаті сума перевищ.=0, ліміт збільшується, на бюджетному рахунку виникає переплата на частину ПДВ, оскільки по декларації був ПДВ до сплати, а після уточнення буде "-"
3. Подаємо УР за наступні періоди, оскільки УР за червень вплинув на розрахунки з бюджетом, а саме:
за липень був +, стане -
за серпень був +, стане -
за вересень, жовтень, листопад був -, стане більший - ,тому УРи не подаємо
за грудень був +, стане менший +.
В результаті УР за червень-грудень маємо переплату по ПДВ на бюджетному рахунку
4. Пишемо лист на повернення переплати на ел.рахунок
Поправте, будь ласка, якщо десь помиляюсь
Так, але УРи по вересень, жовтень, листопад теж подаєте, бо задекларувати потрібно більший мінус. І за грудень потрібен УР. "У разі виправлення значення рядка 21 декларації, яке в майбутніх періодах впливатиме на значення рядка 18 чи рядка 20.2, уточнюючий розрахунок подають за кожний звітний період, у якому значення рядка 21 декларації впливало на значення рядка 18 чи рядка 20.2 (п. 6 розд. VI Порядку № 21)"
Я колись в такій ситуаціі, коли мінус по ПЗ переходив в наступному місяці в плюс по ПЗ, щоб не гратись із поверненнями , в УРі за цей місяць «відняла» ПК на приблизну суму переплати. Ті «відняті» ПН внесла в декларацію поточного місяця.
Але, виправитись як має бути теж можна. І Заявка на повернення коштів, там бланк установленного порядку. Тоді інспектора увідоміть щоб не «загубилась»

kinona1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 13 жовтня 2020, 15:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення kinona1 »

Спойлер
Nelli-Nelli писав:
11 вересня 2021, 17:44
kinona1 писав:
09 вересня 2021, 17:44
Спойлер
І мені потрібен колективний розум в головоломці з ПДВ. В травні 2020 була помилково виписана і зареєстровна ПН, в червні 2020 був виписаний РК "-" травнем, але зареєстрований в червні з порушенням термінів. В деклараціях за травень-червень ні ПН, ні РК не відображені. В результаті в липні після подання декларації за червень виникла сума перевищ. і зменшився ліміт (сума значна, тому хочеться відновити ліміт). Я це бачу так:
1. Подаємо УР за травень-включаємо помилкову ПН, сплачуємо ПДВ, штраф, пеню;
2. Подаємо УР за червень-включаємо "-" РК, в результаті сума перевищ.=0, ліміт збільшується, на бюджетному рахунку виникає переплата на частину ПДВ, оскільки по декларації був ПДВ до сплати, а після уточнення буде "-"
3. Подаємо УР за наступні періоди, оскільки УР за червень вплинув на розрахунки з бюджетом, а саме:
за липень був +, стане -
за серпень був +, стане -
за вересень, жовтень, листопад був -, стане більший - ,тому УРи не подаємо
за грудень був +, стане менший +.
В результаті УР за червень-грудень маємо переплату по ПДВ на бюджетному рахунку
4. Пишемо лист на повернення переплати на ел.рахунок
Поправте, будь ласка, якщо десь помиляюсь
Так, але УРи по вересень, жовтень, листопад теж подаєте, бо задекларувати потрібно більший мінус. І за грудень потрібен УР. "У разі виправлення значення рядка 21 декларації, яке в майбутніх періодах впливатиме на значення рядка 18 чи рядка 20.2, уточнюючий розрахунок подають за кожний звітний період, у якому значення рядка 21 декларації впливало на значення рядка 18 чи рядка 20.2 (п. 6 розд. VI Порядку № 21)"
Я колись в такій ситуаціі, коли мінус по ПЗ переходив в наступному місяці в плюс по ПЗ, щоб не гратись із поверненнями , в УРі за цей місяць «відняла» ПК на приблизну суму переплати. Ті «відняті» ПН внесла в декларацію поточного місяця.
Але, виправитись як має бути теж можна. І Заявка на повернення коштів, там бланк установленного порядку. Тоді інспектора увідоміть щоб не «загубилась»
[/quote][/spoiler]
Ідея відняти ПК мені подобається, дякую

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Колеги, хелп мі з уточнюючим.
Був заблокований РК на мінус за червень на 801 грн ПДВ. Успішно його розблокували. Зараз хочу подати УР за червень.
У червні була Дека до сплати
кол. 4 ряд 18 - 19301 грн якщо зняти собі зобов'язання на 801 грн то виходить
кол 4 ряд 18 - 18500 грн

як я маю кол 6 заповнити? коли ставлю у ряд 18 -801 грн мені вибиває помилку "Графа 6 Ряд.19 = Ряд.17 - Ряд.9, якщо значення додатнє"
як правильно розділ 3 УР заповнити?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Natalenna писав:
24 вересня 2021, 18:41
Колеги, хелп мі з уточнюючим.
Був заблокований РК на мінус за червень на 801 грн ПДВ. Успішно його розблокували. Зараз хочу подати УР за червень.
У червні була Дека до сплати
кол. 4 ряд 18 - 19301 грн якщо зняти собі зобов'язання на 801 грн то виходить
кол 4 ряд 18 - 18500 грн

як я маю кол 6 заповнити? коли ставлю у ряд 18 -801 грн мені вибиває помилку "Графа 6 Ряд.19 = Ряд.17 - Ряд.9, якщо значення додатнє"
як правильно розділ 3 УР заповнити?
Мені здається, Ви забули в розділі 1 відкоригувати ПЗ.

Алекспал63
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 195
З нами з: 11 січня 2014, 21:13
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Алекспал63 »

Добрый день!В сентябре месяце я сдал уточненку за июль на уменьшение налогового кредита.По ошибке я указал в дод.1,табл.2.1 в гр.6 сумму НДС а не обьемы без ндс.Как мне теперь исправить ошибку

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”