Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Інна123 писав:
16 лютого 2022, 20:20
Добрий вечір. Підскажіть , будь ласка , яким періодом робити уточнну декларацію з ПДВ за грудень , якщо РК виписана в грудні , а зареєстрована в 08 лютого. Період лютий чи можна зробити січнем.І як бути з декларацією за січень , якщо подаємо уточнену декларацію в лютому? Подаємо за січень без уточнень за грудень, в лютому подаємо уточнену за грудень і слідом за січень? Чи можна подати в лютому уточнену за грудень , а декларацію за січень з урахуванням уточнень за грудень ? Буду вдячна за відповіді та поради.
Що це за ПН?
Ваші пз чи пк?

Інна123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 14 квітня 2021, 10:10
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Інна123 »

Чи РК взагалі включити в декларацію звітну за лютий? А уточнену за грудень не подавати.Дякую.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Інна123 писав:
16 лютого 2022, 22:13
Чи РК взагалі включити в декларацію звітну за лютий? А уточнену за грудень не подавати.Дякую.
Оце може бути варіантом) але в тому випадку, коли цей РК виписаний Вами.
Якщо рк ще й зменшуючий виписаний на Вас, то повинні були включити в деку датою виписки, незалежно від того зареєстрований рк чи ні

Інна123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 14 квітня 2021, 10:10
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Інна123 »

Це ПЗ (РК виписана 03.12 .21 покупцеві, а зареєстрована ними 08.02.2022 р.) повернення товару від покупця.

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Інна123 писав:
16 лютого 2022, 22:22
Це ПЗ (РК виписана 03.12 .21 покупцеві, а зареєстрована ними 08.02.2022 р.) повернення товару від покупця.
Зменшення пз включаєте в декларацію датою реєстраціі - лютий 22.

Інна123
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 14 квітня 2021, 10:10
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Інна123 »

Виходить несвоєчасну зареєстровану РК ми включаємо в декларацію в період реєстрації , а розблоковану, після подачі звітності подаємо уточнену за той період в якому вона була виписана?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Інна123 писав:
17 лютого 2022, 10:11
Виходить несвоєчасну зареєстровану РК ми включаємо в декларацію в період реєстрації , а розблоковану, після подачі звітності подаємо уточнену за той період в якому вона була виписана?
Я в разі блокування зменшуючого рк орієнтуюсь на дату коли реально в СЕА вона зареєструвалась. В мене ще заднім числом не розблоковувались(

laris
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 29
З нами з: 18 травня 2012, 08:07
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення laris »

Доброго дня ! мною була зареєстрована помилкова податкова накладна за листопад. Розрахунок коригування я склала в листопаді,зареєструвала із порушенням строків з кодом причини 103. Так як пн помилкова, то в декларацію за листопад ПН, а в грудневу РК не включала. в січні після сдачі Деки виникло перевищення, зменшився ліміт. У податковій надали мені 2 варіанти вирішення питання :1 - скласти УР за листопад декларації, включити туди помилкову накладну і сплатити штраф 3% від суми ПЗ , а потім УР за грудень включити РК (зареєстрований в грудні з порушенням строків). Або ж надати пояснення і чекати аудиту. Зразу попередили, що чекати довго. І ПИТАННЯ: Хтось дождався аудиту? Припустимо, признають вони ПН помилковою і які дії далі ,як ПН +РК вилучаться з реєстру ?

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 305
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 101 раз

Повідомлення STO Iryna »

Подскажите пожалуйста, делаю уточнюючу за декабрь, снимаю налоговый кредит по 1 контраагенту 1 НН, (по ошибке просроченную подтянула), не пойму как мне заполнить дод1, толеко 1 этого контрагента добавить праивльными цыфрами НН? или всех заполнять?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

laris писав:
17 лютого 2022, 11:29
Доброго дня ! мною була зареєстрована помилкова податкова накладна за листопад. Розрахунок коригування я склала в листопаді,зареєструвала із порушенням строків з кодом причини 103. Так як пн помилкова, то в декларацію за листопад ПН, а в грудневу РК не включала. в січні після сдачі Деки виникло перевищення, зменшився ліміт. У податковій надали мені 2 варіанти вирішення питання :1 - скласти УР за листопад декларації, включити туди помилкову накладну і сплатити штраф 3% від суми ПЗ , а потім УР за грудень включити РК (зареєстрований в грудні з порушенням строків). Або ж надати пояснення і чекати аудиту. Зразу попередили, що чекати довго. І ПИТАННЯ: Хтось дождався аудиту? Припустимо, признають вони ПН помилковою і які дії далі ,як ПН +РК вилучаться з реєстру ?
Я б здала УР, т.я реєстрація пн і рк були в різних періодах.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”