Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

Підкажіть будь ласка, як бути с УР до декларацій? Була помилкова ПН в грудні (дата), яку обнулили в лютому і виписали з правильною датою в грудні.
Тепер перевищення виникло. По невідображеній ПН в грудні перевищення з (-) в ліміті не враховується, а перевищення по РК, що зареєстрований в лютому і також не показаний, з (+), зменшує реєстраційний ліміт.
треба подавати УР, за грудень пдв до сплати на збільшення, за лютий на зменшення на ту ж саму сумму.
Як сказала мені іспекторка, що ліміт відновиться, по розрахункам з бюджетом по ПДВ недоімки не буде.
Але на спецрахунку сумма на зменшення не відобразиться, а на збільшення поставить до сплати і знімить всі кошти що там доступні, і рахунок буде з (-)

Но я тоді не розумію як будуть списуватися кошти, що будуть надходити до сплати по майбутніх деклараціях?

Наприклад, сума до сплати по УР +100000,

Ознака транзакції..........Сума....Залишок...сума заборгованості
2-списання коштів.........??????.......???????............?????
3-документ в картотеці...25000......???????............???? (ПДВ по поданій декларації декларації)
1-зарахування коштів......25000.....???????............0,00 (поповнення коштів для реєстрації та ПДБ по майбутнім деклараціям)
3-документ в картотеці....50000....-50000...........50000
2-списання коштів..........50000.....50000...........50000
3-документ в картотеці...100000...-100000.........100000 (УР +10000)
1-зарахування коштів......50000.....50000............0,00

kinona1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 13 жовтня 2020, 15:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення kinona1 »

Інспектор у вас не зовсім компетентний. До подачі УР на збільшення у вас на ел.рахунку повинні бути кошти в сумі, яка по УР до сплати. Після подачі УР ця сума спишеться в бюджет, якщо на ел.рахунку сума буде менша, недоїмка таки буде. Після подачі УР на зменшення у вас зникне перевищення і відновиться ліміті, а на бюджетному рахунку по ПДВ (не на електронному!) виникне переплата. Подаєте заяву на повернення коштів на спец.бланку і кошти повинні повернутися на ваш.ел.рахунок, але чи првертають їх зараз хтозна. В січні мені повернулися протягом тижня, але я просила інспектора і вона пришвидшила це.

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

За лютий здала деку, сьогодні побачила шо невзяла 4 податкових (4 різних іпн) до зобов*язань, в той же час є ще додатковий кредит за лютий.
Що показувати в додатках? зміну тільки Кредиту чи і його не показувати? Чи якось показати зміни зобов*язання?

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

RadioBaby писав:
21 червня 2022, 09:50
За лютий здала деку, сьогодні побачила шо невзяла 4 податкових (4 різних іпн) до зобов*язань, в той же час є ще додатковий кредит за лютий.
Що показувати в додатках? зміну тільки Кредиту чи і його не показувати? Чи якось показати зміни зобов*язання?
якщо додаткове зобов'язання, то в дод.1 його не показуєте, якщо ПН зареєстровані
якщо хочете збільшити ПК, то в дод.1 показуєте лише "нові" ПН

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

kinona1 писав:
18 червня 2022, 12:14
Інспектор у вас не зовсім компетентний. До подачі УР на збільшення у вас на ел.рахунку повинні бути кошти в сумі, яка по УР до сплати. Після подачі УР ця сума спишеться в бюджет, якщо на ел.рахунку сума буде менша, недоїмка таки буде. Після подачі УР на зменшення у вас зникне перевищення і відновиться ліміті, а на бюджетному рахунку по ПДВ (не на електронному!) виникне переплата. Подаєте заяву на повернення коштів на спец.бланку і кошти повинні повернутися на ваш.ел.рахунок, але чи првертають їх зараз хтозна. В січні мені повернулися протягом тижня, але я просила інспектора і вона пришвидшила це.
Інспектор мені пояснила, що у разі непоповнення спецрахунку, буде від'ємне значення.
Одже у мене не буде недоїмки по розрахункам з ПДВ. Але система так працює, що УР на зменьшення не враховує, а на збільшення ставить до сплати на картотеку і при кожному зарахуванні буде списуватись доступна сума коштів. Тобто я зрозуміла, що (-) буде за рахунок картотеки.
Я на підставі чого я повина поповнювати спецрахунок з ПДВ (риторичне питання)? У мене не виникає до сплати ПДВ, по розрахунках все сплачено. Якісь штрафи за непоповнення спецрахунку є?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

12062014 писав:
22 червня 2022, 10:26
kinona1 писав:
18 червня 2022, 12:14
Інспектор у вас не зовсім компетентний. До подачі УР на збільшення у вас на ел.рахунку повинні бути кошти в сумі, яка по УР до сплати. Після подачі УР ця сума спишеться в бюджет, якщо на ел.рахунку сума буде менша, недоїмка таки буде. Після подачі УР на зменшення у вас зникне перевищення і відновиться ліміті, а на бюджетному рахунку по ПДВ (не на електронному!) виникне переплата. Подаєте заяву на повернення коштів на спец.бланку і кошти повинні повернутися на ваш.ел.рахунок, але чи првертають їх зараз хтозна. В січні мені повернулися протягом тижня, але я просила інспектора і вона пришвидшила це.
Інспектор мені пояснила, що у разі непоповнення спецрахунку, буде від'ємне значення.
Одже у мене не буде недоїмки по розрахункам з ПДВ. Але система так працює, що УР на зменьшення не враховує, а на збільшення ставить до сплати на картотеку і при кожному зарахуванні буде списуватись доступна сума коштів. Тобто я зрозуміла, що (-) буде за рахунок картотеки.
Я на підставі чого я повина поповнювати спецрахунок з ПДВ (риторичне питання)? У мене не виникає до сплати ПДВ, по розрахунках все сплачено. Якісь штрафи за непоповнення спецрахунку є?
kinona вам вище відповіла все вірно.
Штрафи не за непоповнення спецрахунку, вони бувають за просрочку(недоімку)...
На підставі ПКУ всі ПЗ мають бути сплачені через ел.рахунок в СЕА ПДВ, тільки так.
І неважливо що у вас через подачу УР потім буде + на бюджетному рахунку.
Його можете тілки повернути по заяві.
Чи ви про шось інше ще питаєте. ?

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

Спитаю ще тут.
Від'ємні РК за квітень, які були включені в декларацію за датою виписки, було зареєстровано після відкриття реєстрації в травні.
Після подачі декларації за травень виникло перевищення.
Прошу поради - що можна з цим зробити? Уточнюючі до квітня і травня?
Ще є такі ж самі квітневі РК, зареєстровані у червні. Я так, розумію, сума перевищення збільшиться...
В законі написано про ПН і РК, але виходить, для РК він не діє?

kinona1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 13 жовтня 2020, 15:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення kinona1 »

anna1 писав:
22 червня 2022, 17:51
Спитаю ще тут.
Від'ємні РК за квітень, які були включені в декларацію за датою виписки, було зареєстровано після відкриття реєстрації в травні.
Після подачі декларації за травень виникло перевищення.
Прошу поради - що можна з цим зробити? Уточнюючі до квітня і травня?
Ще є такі ж самі квітневі РК, зареєстровані у червні. Я так, розумію, сума перевищення збільшиться...
В законі написано про ПН і РК, але виходить, для РК він не діє?
Виходить, що вони стосовно реєстрації РК нічого не змінили і вважають, що його потрібно було показувати по даті реєстрації як невчасно зареєстроване-чудово, хоча чому ми дивуємося. Так, вам тепер потрібно робити УРи за квітень і травень, доплачувати ПДВ за квітень, а потім пробувати повернути переплату за травень. РК, які зареєстровані в червні теж потрібно прибирати із квітня і включати в деку червня. Або чекайте, може щось змінять в системі, хоча навряд чи.

Аватар користувача
anna1
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 15 грудня 2011, 15:52
Звідки: Київ
Дякував (ла): 421 раз
Подякували: 226 разів

Повідомлення anna1 »

kinona1 писав:
22 червня 2022, 18:44
anna1 писав:
22 червня 2022, 17:51
Спитаю ще тут.
Від'ємні РК за квітень, які були включені в декларацію за датою виписки, було зареєстровано після відкриття реєстрації в травні.
Після подачі декларації за травень виникло перевищення.
Прошу поради - що можна з цим зробити? Уточнюючі до квітня і травня?
Ще є такі ж самі квітневі РК, зареєстровані у червні. Я так, розумію, сума перевищення збільшиться...
В законі написано про ПН і РК, але виходить, для РК він не діє?
Виходить, що вони стосовно реєстрації РК нічого не змінили і вважають, що його потрібно було показувати по даті реєстрації як невчасно зареєстроване-чудово, хоча чому ми дивуємося. Так, вам тепер потрібно робити УРи за квітень і травень, доплачувати ПДВ за квітень, а потім пробувати повернути переплату за травень. РК, які зареєстровані в червні теж потрібно прибирати із квітня і включати в деку червня. Або чекайте, може щось змінять в системі, хоча навряд чи.
Дякую за відповідь!
Не доводилося повертати кошти з бюджетного на електронний. Підкажіть, будь ласка:
Чи є можливість спілкуватися з ними виключно в електронному вигляді?
Чи потрібні додаткові документи, крім заяви (платіжні доручення зі сплати ПДВ, наприклад? чи можна їх просто викачати з банку, чи треба роздруковувати і завіряти?)
Чи потрібно заяву, на кожний платіж, якщо сплачувалось декількома сумами? Бо в заяві місце тільки для однієї дати платежу до бюджету.
Які приблизно строки повернення? (я розумію, що зараз є шанс зовсім не отримати)

І ще питання: я так розумію, В УР я штраф 3% не нараховую?

kinona1
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 13 жовтня 2020, 15:24
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення kinona1 »

anna1 писав:
23 червня 2022, 14:54
kinona1 писав:
22 червня 2022, 18:44
anna1 писав:
22 червня 2022, 17:51
Спитаю ще тут.
Від'ємні РК за квітень, які були включені в декларацію за датою виписки, було зареєстровано після відкриття реєстрації в травні.
Після подачі декларації за травень виникло перевищення.
Прошу поради - що можна з цим зробити? Уточнюючі до квітня і травня?
Ще є такі ж самі квітневі РК, зареєстровані у червні. Я так, розумію, сума перевищення збільшиться...
В законі написано про ПН і РК, але виходить, для РК він не діє?
Виходить, що вони стосовно реєстрації РК нічого не змінили і вважають, що його потрібно було показувати по даті реєстрації як невчасно зареєстроване-чудово, хоча чому ми дивуємося. Так, вам тепер потрібно робити УРи за квітень і травень, доплачувати ПДВ за квітень, а потім пробувати повернути переплату за травень. РК, які зареєстровані в червні теж потрібно прибирати із квітня і включати в деку червня. Або чекайте, може щось змінять в системі, хоча навряд чи.
Дякую за відповідь!
Не доводилося повертати кошти з бюджетного на електронний. Підкажіть, будь ласка:
Чи є можливість спілкуватися з ними виключно в електронному вигляді?
Чи потрібні додаткові документи, крім заяви (платіжні доручення зі сплати ПДВ, наприклад? чи можна їх просто викачати з банку, чи треба роздруковувати і завіряти?)
Чи потрібно заяву, на кожний платіж, якщо сплачувалось декількома сумами? Бо в заяві місце тільки для однієї дати платежу до бюджету.
Які приблизно строки повернення? (я розумію, що зараз є шанс зовсім не отримати)

І ще питання: я так розумію, В УР я штраф 3% не нараховую?
Я подавала тільки заяву через кабінет. По закону наче 20 днів дається на повернення, але мені тут дівчата рекомендували і я вам рекомендую подзвонити інспектору, щоб вона швидше обробила вашу заяву, далі податкова надсилає в казначейство і там тільки чекати. Колеги тут писали, що їм протягом 5 днів поверталися, мені на 7 чи 8 день повернулися, але це ж до війни. 3% не нараховуєте.

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”