Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

kinona1 писав:
23 червня 2022, 15:52
anna1 писав:
23 червня 2022, 14:54
kinona1 писав:
22 червня 2022, 18:44

Виходить, що вони стосовно реєстрації РК нічого не змінили і вважають, що його потрібно було показувати по даті реєстрації як невчасно зареєстроване-чудово, хоча чому ми дивуємося. Так, вам тепер потрібно робити УРи за квітень і травень, доплачувати ПДВ за квітень, а потім пробувати повернути переплату за травень. РК, які зареєстровані в червні теж потрібно прибирати із квітня і включати в деку червня. Або чекайте, може щось змінять в системі, хоча навряд чи.
Дякую за відповідь!
Не доводилося повертати кошти з бюджетного на електронний. Підкажіть, будь ласка:
Чи є можливість спілкуватися з ними виключно в електронному вигляді?
Чи потрібні додаткові документи, крім заяви (платіжні доручення зі сплати ПДВ, наприклад? чи можна їх просто викачати з банку, чи треба роздруковувати і завіряти?)
Чи потрібно заяву, на кожний платіж, якщо сплачувалось декількома сумами? Бо в заяві місце тільки для однієї дати платежу до бюджету.
Які приблизно строки повернення? (я розумію, що зараз є шанс зовсім не отримати)

І ще питання: я так розумію, В УР я штраф 3% не нараховую?
Я подавала тільки заяву через кабінет. По закону наче 20 днів дається на повернення, але мені тут дівчата рекомендували і я вам рекомендую подзвонити інспектору, щоб вона швидше обробила вашу заяву, далі податкова надсилає в казначейство і там тільки чекати. Колеги тут писали, що їм протягом 5 днів поверталися, мені на 7 чи 8 день повернулися, але це ж до війни. 3% не нараховуєте.
У нас по Запорожской обл. последние 2 года переплаты не возвращаются, даже на спецсчет по НДС. Инспектор сказала, что в мирное время не возвращали, а в условиях военного положения тем более. Возможна переброска в счет уплаты по другому налогу

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

Доброго дня.
Зараз потрібно зробити УР за квітень.
У графі 18 (позитивне значення...) виходить мінус 3грн. сума ПДВ
Чи потрібно ще показувати у графі 18.2?
І що далі робити з цими мінус 3 грн.?
Чи можливо так залишити?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Аnetti писав:
27 червня 2022, 09:14
Доброго дня.
Зараз потрібно зробити УР за квітень.
У графі 18 (позитивне значення...) виходить мінус 3грн. сума ПДВ
Чи потрібно ще показувати у графі 18.2?
І що далі робити з цими мінус 3 грн.?
Чи можливо так залишити?
У Вас знайшлась якась пн від продавця? Тоді краще включіть її в інший період травень чи червень. Це моя порада. Бо по зданій Деці все-одно повинні будете сплатити всю суму, вона спишеться в бюджет, а вам тоді потрібно буде писати листи щоб повернули суму переплати, бо взаємозаліком вона не піде.
А взагалі, в більшості випадків, коли за якийсь період виходить відємна сума пдв, то переносять на наступний період і надалі Ви сплатите в бюджет меншу суму.

Аnetti
Мастер
Мастер
Повідомлень: 58
З нами з: 25 травня 2020, 14:59
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення Аnetti »

Nelli-Nelli писав:
27 червня 2022, 21:01
Аnetti писав:
27 червня 2022, 09:14
Доброго дня.
Зараз потрібно зробити УР за квітень.
У графі 18 (позитивне значення...) виходить мінус 3грн. сума ПДВ
Чи потрібно ще показувати у графі 18.2?
І що далі робити з цими мінус 3 грн.?
Чи можливо так залишити?
У Вас знайшлась якась пн від продавця? Тоді краще включіть її в інший період травень чи червень. Це моя порада. Бо по зданій Деці все-одно повинні будете сплатити всю суму, вона спишеться в бюджет, а вам тоді потрібно буде писати листи щоб повернули суму переплати, бо взаємозаліком вона не піде.
А взагалі, в більшості випадків, коли за якийсь період виходить відємна сума пдв, то переносять на наступний період і надалі Ви сплатите в бюджет меншу суму.
Це по ПЗ. Ми повернули кошти у квітні.
Зробила РК дата квітнем.
Показую цей РК у рядку 7 (коригування ПЗ).
В декларації в рядок 18 автоматично порахувало.
А в який ще рядок декларації треба показати?
Чи можна взагалі ці мінус 3 грн. не чіпати? Дякую.

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Добрый день.
В декларации за февраль нужно откорректировать Додаток 1, Раздел 1, Таблица 1.1. Изменилась нумерация налоговых, по ошибке две налоговые соединили в одну, а клиент требует их разбить. Сама сумма за месяц по НН в таблице не меняется.
Подскажите, как правильно это сделать.
Спасибо большое заранее)

S_Elena
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 17
З нами з: 03 лютого 2016, 11:35
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення S_Elena »

Доброго дня! Допоможіть будь ласка!
Подано декларації за лютий-травень. В лютому включила ПН від контрагентів які без попередження пішли на 2%. Тепер мені требі зняти цей кредит. Оскільки у мене від'ємне значення, то треба робити УР за всі місяці. Суть питання: в якому періоді складаються УР? За лютий в лютому, за березень в березні і т.д. чи оскільки зараз червень, то я у червні по черзі роблю 4 УР? Чи у травні, оскільки за червень ще рано звітувати?
Дякую!

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3605
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1918 разів

Повідомлення cometa »

S_Elena писав:
28 червня 2022, 11:55
Доброго дня! Допоможіть будь ласка!
Подано декларації за лютий-травень. В лютому включила ПН від контрагентів які без попередження пішли на 2%. Тепер мені требі зняти цей кредит. Оскільки у мене від'ємне значення, то треба робити УР за всі місяці. Суть питання: в якому періоді складаються УР? За лютий в лютому, за березень в березні і т.д. чи оскільки зараз червень, то я у червні по черзі роблю 4 УР? Чи у травні, оскільки за червень ще рано звітувати?
Дякую!
УР складається в червні. В шапці вказуєте період, який уточнюєте. Таким чином: УР- червень, період, який уточнюється - лютий, УР- червень, період, який уточнюється - березень. і т.д.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Доброго дня. В уточнюючі декларації зробила помилку в підрахунку.Знімала податковий кредит і в гр. 17 неправильно підбито суму. В гр. 18 неправильно вибило суму. до сплати. Як уточнити уточнюючу декларацію.

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 194
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 70 разів
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Kas писав:
28 червня 2022, 14:30
Доброго дня. В уточнюючі декларації зробила помилку в підрахунку.Знімала податковий кредит і в гр. 17 неправильно підбито суму. В гр. 18 неправильно вибило суму. до сплати. Як уточнити уточнюючу декларацію.
Я исправляла уточненку с ошибкой - подавала зеркальную уточненку (чтобы обнулить).
А потом следом уже новую, с верными данными.

Kas
Гений
Гений
Повідомлень: 364
З нами з: 30 квітня 2015, 14:24
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 39 разів

Повідомлення Kas »

Chushka писав:
28 червня 2022, 14:37
Kas писав:
28 червня 2022, 14:30
Доброго дня. В уточнюючі декларації зробила помилку в підрахунку.Знімала податковий кредит і в гр. 17 неправильно підбито суму. В гр. 18 неправильно вибило суму. до сплати. Як уточнити уточнюючу декларацію.
Я исправляла уточненку с ошибкой - подавала зеркальную уточненку (чтобы обнулить).
А потом следом уже новую, с верными данными.
Уточніть як ви це робили. Дуже дякую .

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”