Уточнююча по ПДВ

декларація, уточнення, виправлення помилок
wwwEkaterina
Мастер
Мастер
Повідомлень: 68
З нами з: 03 квітня 2015, 14:53
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 8 разів

Повідомлення wwwEkaterina »

Добрый вечер.

Подаю уточненку за сентябрь 2023г. которая приведет к уплате налога. Не нужно начислять самоштраф?

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

wwwEkaterina писав:
04 січня 2024, 14:44
Добрый вечер.

Подаю уточненку за сентябрь 2023г. которая приведет к уплате налога. Не нужно начислять самоштраф?
не нужно (я ошибочно начислила, уточненка принялась, сумма штрафа не отобразилась)

Ксенія13
УченикУченик
Повідомлень: 1
З нами з: 18 січня 2024, 11:20

Повідомлення Ксенія13 »

Доброго дня.
Може хтось може підказати.

На рахунку СЕА ПДВ виникає недоплата через мінусові УР, які там не відображаються.
А в обліку на рахунку 315 такого боргу не має.
По 6412 в обліку и Деклараціям, і в інтегрованій картці - все збігається.

Якщо я сплачую цей борг,то буде Д 315 К 311
Далі я хочу провести К 315 (бо залишку не буду, я закрою той мінус), але не з Д 6412, бо там все збігається з деклараціями.
Дебет якого рахунку поставити в кореспонденції к К 315, щоб вирівняти цю ситуацію ?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Ксенія13 писав:
18 січня 2024, 11:34
Доброго дня.
Може хтось може підказати.

На рахунку СЕА ПДВ виникає недоплата через мінусові УР, які там не відображаються.
А в обліку на рахунку 315 такого боргу не має.
Спойлер
По 6412 в обліку и Деклараціям, і в інтегрованій картці - все збігається.

Якщо я сплачую цей борг,то буде Д 315 К 311
Далі я хочу провести К 315 (бо залишку не буду, я закрою той мінус), але не з Д 6412, бо там все збігається з деклараціями.
Дебет якого рахунку поставити в кореспонденції к К 315, щоб вирівняти цю ситуацію ?
Не зовсім ясно щодо мінусових УР і СЕА .... Де у вас виникає недоплата?
Мінусові дають "переплату" на бюджетному рахунку...

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3144
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2372 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Доброго дня. Прошу совета, совершил ошибку из серии нарочно не придумаешь.
Надо было подать 2 УР ПДВ за март и апрель 2023, надо было только откор-ть Д.2, все др. без изменений. При подаче за апрель тупо скопировал УР за март и не исправил.
В результате за апрель в стр.10.1 «з основною ставкою» колонка 4+5 стоят числа, а должно быть пусто
И в стр. 16 «Від’ємне значення, що включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду», также в 16.1 «Від’ємне значення, що включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду» --- уменьшенное число, не перенесена сумма из стр.10.1 Деки за март.
Стр. 17 верно и Раздел 3 тоже верно. Д.2 тоже правильный

Теоретически этот УР не должны были принять, т.к. колонка 4 «Показник, який уточнюється» НЕ соответствует Деке. Но приняли. :dash:
Теперь плавятся мозги, не понимаю как исправить. Думал написать письмо с просьбой признать УР не действительным. Но начитался что признание не действительным обычно проходит, когда подается отчет, который вообще не надо было подавать, а др. исправления делать УРами.
.?.?.?

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1628
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

FyDD писав:
24 січня 2024, 10:59
Доброго дня. Прошу совета, совершил ошибку из серии нарочно не придумаешь.
Надо было подать 2 УР ПДВ за март и апрель 2023, надо было только откор-ть Д.2, все др. без изменений. При подаче за апрель тупо скопировал УР за март и не исправил.
В результате за апрель в стр.10.1 «з основною ставкою» колонка 4+5 стоят числа, а должно быть пусто
И в стр. 16 «Від’ємне значення, що включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду», также в 16.1 «Від’ємне значення, що включається до складу податкового кредиту поточного звітного (податкового) періоду» --- уменьшенное число, не перенесена сумма из стр.10.1 Деки за март.
Стр. 17 верно и Раздел 3 тоже верно. Д.2 тоже правильный

Теоретически этот УР не должны были принять, т.к. колонка 4 «Показник, який уточнюється» НЕ соответствует Деке. Но приняли. :dash:
Теперь плавятся мозги, не понимаю как исправить. Думал написать письмо с просьбой признать УР не действительным. Но начитался что признание не действительным обычно проходит, когда подается отчет, который вообще не надо было подавать, а др. исправления делать УРами.
.?.?.?
Єдиний варіант, який бачу:зробити для себе(не для подачі в ДПС) деку за 4.23 такою якою вона стала після подачі неправильного УРа і деку правильну. І тоді буде зрозуміло, які потрібні коригування. По ним і робити новий УР.
Ну і, може, зателефонувати на гарячу лінію ДПС в Обробку електронної звітності, спитати, чи можуть вони її в принципі
зробити такою, що не визнана як звітність.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

FyDD
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3144
З нами з: 22 лютого 2013, 05:48
Дякував (ла): 2372 рази
Подякували: 752 рази

Повідомлення FyDD »

Єдиний варіант, який бачу:зробити для себе(не для подачі в ДПС) деку за 4.23 такою якою вона стала після подачі неправильного УРа і деку правильну.
К сожалению, не возможно. Как узнать как они отразили у себя стр. 10.1 ? которой быть не должно
Если отразили и кол.4-Показник, який уточнюється и кол.5-Уточнений показник --это одна ситуация
Если только одну из этих колонок - это др. ситуация
и могли ли они в кол.6 сами что то насчитать
Позвонить попробую, но уже сталкивался с ситуацией когда на гор/линии говорят одно, а потом инспектор, который занимается твоим вопросом, говорит другое

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 307
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 102 рази

Повідомлення STO Iryna »

напомните пожалуйста, если мне нужно УР на обязательсва сделать, я же только колонки с 1 части гдеобязательсвозаполняю, а если крелдит не меняется то я его и не заплоняю?

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8512
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1885 разів
Подякували: 6484 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

STO Iryna писав:
24 січня 2024, 16:36
напомните пожалуйста, если мне нужно УР на обязательсва сделать, я же только колонки с 1 части гдеобязательсвозаполняю, а если крелдит не меняется то я его и не заплоняю?
Дублююте і в розділ кредит теж - було/уточнено

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1628
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 817 разів
Подякували: 683 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

FyDD писав:
24 січня 2024, 14:35
Єдиний варіант, який бачу:зробити для себе(не для подачі в ДПС) деку за 4.23 такою якою вона стала після подачі неправильного УРа і деку правильну.

Позвонить попробую, но уже сталкивался с ситуацией когда на гор/линии говорят одно, а потом инспектор, который занимается твоим вопросом, говорит другое
Теж стикалась с такою ситуацією і не раз. Якщо вони роблять деку неприйнятою, то і прекрасно. А, якщо вони тільки консультують, то тоді, звичайно, тільки до інспектора.
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Відповісти

Повернутись до “Звітність з ПДВ”