Директор купил для себя коня, а хочет оформить на предприятие.Что делать???

Питання, гарячі настільки, що немає часу шукати відповідь
Т.П.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 15 травня 2016, 17:23
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Т.П. »

Ребекка писав:а мне интересно как бух с оленями поступила. Подпишусь на тему #g_crazy#
Да и я тоже жду информацию об оленях

Т.П.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 15 травня 2016, 17:23
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Т.П. »

Natalenna писав:
Т.П. писав:
Natalenna писав: Дозвольте поцікавитись, а як він аргументував, для чого йому той кінь? У директорів є свої шпаки в голові, але ваш мене заінтригував.
Не царское это дело аргументы раздавать. Простко увидела платеж.Спросила.Мне сказали придумайте какой нужен КВЕД и проведите эту покупку через фирму. И все!!!#search#
Я вже другий день про вашого коня думаю. І тепер після того як я відсміялася можу предметно говорити.
1. Щодо того, що ви не питаєте директора нащо йому кінь ви неправі. Не ображайтеся, але це так. Він має сказати з якою ціллю він його купив: кататися чи катати інших, розводити коней, перепродати, просто сидіти і гладити його цілими днями, чи скуштувати конину власного приготування? Так легше придумати квед. Аргументуйте йому це і випитайте в нього. У мене був випадок, коли директор без мого відома зняв 230 тис. з рахунку фірми "просто так, бо то його дохід", а те, що такий дохід оподатковується 18 і 1,5% він не знав, я тоді мало не посивіла, але операцію закрила не без допомоги форуму. Тепер він питає перш ніж робити. Так легше працювати.
2. Залежно від того що він далі буде з ним робити:
- якщо перепродаж через деякий час, поставте на запаси, а корм спишете на 93, з формулюванням для підтримання запасу у товарному вигляді
- якщо залишить на фірмі, то якісь послуги з використанням коня, можете як ОЗ поставити на баланс.
- як транспортний засіб...не впевнена, залежно від того чив ви займаєтеся. Щось складно мені уявити, як на коня грузять матеріали для, припустимо, будови і ним возять.
3. Взнайте характеристики коня, наскільки він породистий і який від нього можна зиск мати.

На завершення: мені страшно подумати, якби якийсь з моїх дирів такий номер викинув. Я би певно його прибила. Я розумію, що класно вашому директору мати "тижбухгалтера", але банально порадитися перед тим, як щось робити - це є необхідність.
Згадався анекдот в тему
Hа уpоке литеpатуpы учительница говоpит :
- Дети, пpидумайте мне стих с фpазой "Если б я имел коня"
Петя тянет pуку :
- Если б я имел коня, я б скакал на нем 3 дня !
- Молодец Петя, пять.
Ваня тянет pуку :
- Если б я имел коня, конь бы слушался меня !
- Молодец Ваня, пять.
Вовочка :
- Если б я имел коня, это был бы номеp ...
Если б конь имел меня, я б навеpно помеp ...
Маруся10, я теж чекаю на розповідь про оленів.

Директор купив коня для себе, а хоче провести через фірму . Про НДФЛ чути не хоче. Не радитись він звик. Я новий бухгалтер. У мене таких дирів ще теж не було.А попередній бухгалтер не знаю як працював.В бухобліку там чудеса.Вже вісім місяців чищу. А тепер ще й коня треба розумно пристроїти.ЖАХ! #hunter# Дуже сподіваюсь на поміч форуму#help#


[/quote

Т.П.
Мастер
Мастер
Повідомлень: 50
З нами з: 15 травня 2016, 17:23
Дякував (ла): 35 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення Т.П. »

ВВС писав:Я бы ( не дай бог, конечно, мало что прийдет на "ум" директору), отталкивалась от КВЕДа разведение лошадей, издала б приказ об необходимости приобретения коня для целей, например, дальнейшего разведения, или развлечения, или перевозок по складу товара, оприходовала на счет 107 "животные", а дальше по ПСБО 30 "Биологические активы".... На сельхоз предприятиях так практикуется.
Но у нас не сельхозпредприятие. Для нас это может подойти?

elena_ma
Гений
Гений
Повідомлень: 328
З нами з: 05 вересня 2015, 14:11
Дякував (ла): 76 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення elena_ma »

Я спрашивала в статистике, те консультировались (при мне) в области: прокат, прогулки, верховая езда - это код 93.29. разведение - это совсем другой квед. Но у меня ФОП 2группа, мне не нужны амортизация, содержание и т.п.

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

Т.П. писав:
ВВС писав:Я бы ( не дай бог, конечно, мало что прийдет на "ум" директору), отталкивалась от КВЕДа разведение лошадей, издала б приказ об необходимости приобретения коня для целей, например, дальнейшего разведения, или развлечения, или перевозок по складу товара, оприходовала на счет 107 "животные", а дальше по ПСБО 30 "Биологические активы".... На сельхоз предприятиях так практикуется.
Но у нас не сельхозпредприятие. Для нас это может подойти?
Я привела в пример сельхозпредприятие, потому что там учитывают животных, и учет коня не зависит от того на каком предприятии ему жить. Он будет у Вас на балансе и Вы будете списывать на него корма, медикаменты и др. материалы, услуги. ПСБО 30 вам не подходит, действительно. так как
3. Положення (стандарт) 30 не поширюється на:

3.3. Біологічні активи, не пов'язані із сільськогосподарською діяльністю.

А у вас конь не связан с сельхоз деятельностью. И методом от обратного:

ПСБО 7"Основні засоби"
3. Положення (стандарт) 7 не поширюється на:
3.1. Операції з біологічними активами, які пов'язані із сільськогосподарською діяльністю

Думаю, что это основное средство, если подходит по сумме.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Кінь...
Т.П. писав:
Natalenna писав:
Т.П. писав: Не царское это дело аргументы раздавать. Простко увидела платеж.Спросила.Мне сказали придумайте какой нужен КВЕД и проведите эту покупку через фирму. И все!!!#search#
Я вже другий день про вашого коня думаю. І тепер після того як я відсміялася можу предметно говорити.
1. Щодо того, що ви не питаєте директора нащо йому кінь ви неправі. Не ображайтеся, але це так. Він має сказати з якою ціллю він його купив: кататися чи катати інших, розводити коней, перепродати, просто сидіти і гладити його цілими днями, чи скуштувати конину власного приготування? Так легше придумати квед. Аргументуйте йому це і випитайте в нього. У мене був випадок, коли директор без мого відома зняв 230 тис. з рахунку фірми "просто так, бо то його дохід", а те, що такий дохід оподатковується 18 і 1,5% він не знав, я тоді мало не посивіла, але операцію закрила не без допомоги форуму. Тепер він питає перш ніж робити. Так легше працювати.
2. Залежно від того що він далі буде з ним робити:
- якщо перепродаж через деякий час, поставте на запаси, а корм спишете на 93, з формулюванням для підтримання запасу у товарному вигляді
- якщо залишить на фірмі, то якісь послуги з використанням коня, можете як ОЗ поставити на баланс.
- як транспортний засіб...не впевнена, залежно від того чив ви займаєтеся. Щось складно мені уявити, як на коня грузять матеріали для, припустимо, будови і ним возять.
3. Взнайте характеристики коня, наскільки він породистий і який від нього можна зиск мати.

На завершення: мені страшно подумати, якби якийсь з моїх дирів такий номер викинув. Я би певно його прибила. Я розумію, що класно вашому директору мати "тижбухгалтера", але банально порадитися перед тим, як щось робити - це є необхідність.
Згадався анекдот в тему
Hа уpоке литеpатуpы учительница говоpит :
- Дети, пpидумайте мне стих с фpазой "Если б я имел коня"
Петя тянет pуку :
- Если б я имел коня, я б скакал на нем 3 дня !
- Молодец Петя, пять.
Ваня тянет pуку :
- Если б я имел коня, конь бы слушался меня !
- Молодец Ваня, пять.
Вовочка :
- Если б я имел коня, это был бы номеp ...
Если б конь имел меня, я б навеpно помеp ...
Маруся10, я теж чекаю на розповідь про оленів.

Директор купив коня для себе, а хоче провести через фірму . Про НДФЛ чути не хоче. Не радитись він звик. Я новий бухгалтер. У мене таких дирів ще теж не було.А попередній бухгалтер не знаю як працював.В бухобліку там чудеса.Вже вісім місяців чищу. А тепер ще й коня треба розумно пристроїти.ЖАХ! #hunter# Дуже сподіваюсь на поміч форуму#help#
Якщо він його купляв для себе, то продавати точно не буде. Значить варіант із запасами відпадає.
Знаєте, з усього, що тут писали мені найбільше сподобався варіант Ребекки "транспортного засобу для директора" і витрати по утриманню цього "транспортного засобу" на 92 рах.
За аналогією з авто зробіть наказ "з метою використання у госпдіяльності..." закріпіть його експлуатацію за директором. Я так розумію, у вас дир ще й засновник (висновок роблю з того "что хочу, то и ворочу"), то зробіть і протокол-рішення засновника про купівлю коня. Ну їздить людина на переговори на коні.#g_witch#
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Т.П. писав:Директор купив коня для себе, а хоче провести через фірму . Про НДФЛ чути не хоче. Не радитись він звик. Я новий бухгалтер. У мене таких дирів ще теж не було.А попередній бухгалтер не знаю як працював.В бухобліку там чудеса.Вже вісім місяців чищу. А тепер ще й коня треба розумно пристроїти.ЖАХ! #hunter# Дуже сподіваюсь на поміч форуму#help# [/quote
Спробуйте з таким директором спілкуватись за допомогою письмових аргументів. Слова словами, а коли він побачить викладене на папері з цифрами податків, то можливо почне розпитувати у своїх знайомих / друзів / вершників / колег по бізнесу про наслідки такого задоволення.
Напишіть розгорнуто всі ризики від зробленої операції і наперед про можливі дії. З власного досвіду - на не зовсім безшабашних діє.

Знайшла КВЕД 96.09. Надання інших індивідуальних послуг, н.в.і.у.
Цей клас включає: .... утримання тварин-домашніх улюбленців, у т.ч. дресирування та догляд за ними, тощо

Я так розумію, що можна надавати директору такі послуги (продавати) з відповідним оподаткуванням. А в затрати ставити утримання коня.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Татьяна ТС писав:
Т.П. писав:Директор купив коня для себе, а хоче провести через фірму . Про НДФЛ чути не хоче. Не радитись він звик. Я новий бухгалтер. У мене таких дирів ще теж не було.А попередній бухгалтер не знаю як працював.В бухобліку там чудеса.Вже вісім місяців чищу. А тепер ще й коня треба розумно пристроїти.ЖАХ! #hunter# Дуже сподіваюсь на поміч форуму#help# [/quote
Спробуйте з таким директором спілкуватись за допомогою письмових аргументів. Слова словами, а коли він побачить викладене на папері з цифрами податків, то можливо почне розпитувати у своїх знайомих / друзів / вершників / колег по бізнесу про наслідки такого задоволення.
Напишіть розгорнуто всі ризики від зробленої операції і наперед про можливі дії. З власного досвіду - на не зовсім безшабашних діє.

Знайшла КВЕД 96.09. Надання інших індивідуальних послуг, н.в.і.у.
Цей клас включає: .... утримання тварин-домашніх улюбленців, у т.ч. дресирування та догляд за ними, тощо

Я так розумію, що можна надавати директору такі послуги (продавати) з відповідним оподаткуванням. А в затрати ставити утримання коня.
В такому разі краще брати з собою кодекс і показувати статті пальцем, долучати директора до "прекрасного", бо коли не покажеш закон то може сказати "я такого не знаю, ти щось дурне говориш" і далі слухати не буде.
Татьяна ТС, по вашому кведу не мається на увазі коли замовник передає фірмі свого домашнього улюбленця, а фірма його дресирує, доглядає?... цей улюбленець буде на балансі у підприємства...
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

Natalenna писав:
Татьяна ТС писав:
Т.П. писав:Директор купив коня для себе, а хоче провести через фірму . Про НДФЛ чути не хоче. Не радитись він звик. Я новий бухгалтер. У мене таких дирів ще теж не було.А попередній бухгалтер не знаю як працював.В бухобліку там чудеса.Вже вісім місяців чищу. А тепер ще й коня треба розумно пристроїти.ЖАХ! #hunter# Дуже сподіваюсь на поміч форуму#help# [/quote
Спробуйте з таким директором спілкуватись за допомогою письмових аргументів. Слова словами, а коли він побачить викладене на папері з цифрами податків, то можливо почне розпитувати у своїх знайомих / друзів / вершників / колег по бізнесу про наслідки такого задоволення.
Напишіть розгорнуто всі ризики від зробленої операції і наперед про можливі дії. З власного досвіду - на не зовсім безшабашних діє.

Знайшла КВЕД 96.09. Надання інших індивідуальних послуг, н.в.і.у.
Цей клас включає: .... утримання тварин-домашніх улюбленців, у т.ч. дресирування та догляд за ними, тощо

Я так розумію, що можна надавати директору такі послуги (продавати) з відповідним оподаткуванням. А в затрати ставити утримання коня.
В такому разі краще брати з собою кодекс і показувати статті пальцем, долучати директора до "прекрасного", бо коли не покажеш закон то може сказати "я такого не знаю, ти щось дурне говориш" і далі слухати не буде.
Татьяна ТС, по вашому кведу не мається на увазі коли замовник передає фірмі свого домашнього улюбленця, а фірма його дресирує, доглядає?... цей улюбленець буде на балансі у підприємства...
Ох, уж эти директора! Если бы хоть раз поломали голову над такой "обычной" хоз.операцией, не захотелось бы ни коня, ни оленя! А оказывать услуги учредителю - это хорошая хоз.операция, направленная на получение прибыли предприятием#g_haha#

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

ВВС писав:
Natalenna писав:
Татьяна ТС писав: Спробуйте з таким директором спілкуватись за допомогою письмових аргументів. Слова словами, а коли він побачить викладене на папері з цифрами податків, то можливо почне розпитувати у своїх знайомих / друзів / вершників / колег по бізнесу про наслідки такого задоволення.
Напишіть розгорнуто всі ризики від зробленої операції і наперед про можливі дії. З власного досвіду - на не зовсім безшабашних діє.

Знайшла КВЕД 96.09. Надання інших індивідуальних послуг, н.в.і.у.
Цей клас включає: .... утримання тварин-домашніх улюбленців, у т.ч. дресирування та догляд за ними, тощо

Я так розумію, що можна надавати директору такі послуги (продавати) з відповідним оподаткуванням. А в затрати ставити утримання коня.
В такому разі краще брати з собою кодекс і показувати статті пальцем, долучати директора до "прекрасного", бо коли не покажеш закон то може сказати "я такого не знаю, ти щось дурне говориш" і далі слухати не буде.
Татьяна ТС, по вашому кведу не мається на увазі коли замовник передає фірмі свого домашнього улюбленця, а фірма його дресирує, доглядає?... цей улюбленець буде на балансі у підприємства...
Ох, уж эти директора! Если бы хоть раз поломали голову над такой "обычной" хоз.операцией, не захотелось бы ни коня, ни оленя! А оказывать услуги учредителю - это хорошая хоз.операция, направленная на получение прибыли предприятием#g_haha#
Ось квед - для операції пеослуги перевезення конем
49.39Інший пасажирський наземний транспорт, н.в.і.у.
Цей клас включає:
інші види пасажирських перевезень автодорожнім транспортом:
послуги з перевезення на далекі відстані рейсовими автобусами
чартерні перевезення, екскурсійні й туристичні перевезення
перевезення автобусами до аеропорту та з аеропорту
перевезення конвеєрами, фунікулерами, гірськолижними та канатними підйомниками, якщо вони не входять до складу системи міських і приміських транспортних перевезень
Цей клас також включає:
перевезення шкільними та службовими автобусами
пасажирські перевезення транспортними засобами з використанням людської або тваринної сили
Цей клас не включає:
перевезення автомобілями швидкої допомоги, див. 86.90

Але найкраще було би просто як ТЗ на підприємстві обліковувати. Спідометра в нього нема, шин також, правда є підкови#g_crazy# Розробите якусь примітивну шляхівку, щоб підтвердити те, що дир ним користувався і вперед, навіщо автомобілі, коли є коні.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “911 - Невідкладна бухгалтерська допомога”