Автомобіль компанії за кордоном

Питання, гарячі настільки, що немає часу шукати відповідь
lulu0
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 18 листопада 2009, 08:00
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lulu0 »

Доброго дня, колеги.

На балансі компанії обліковується легковий автомобіль. Автомобілем користується директор, подорожні листи складаємо "для поїздок директора по місту". На початку війни директор на авто виїхав за кордон (він нерезидент). Його відсутність оформлювали як відпустку за власний рахунок. Зараз повернувся і приступив до роботи. Питання як оформити його поїздку на автомобілі компанії? У мене тільки одна ідея - нарахувати додаткове благо на якусь певну суму.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

lulu0 писав:
26 серпня 2022, 12:08
Доброго дня, колеги.

На балансі компанії обліковується легковий автомобіль. Автомобілем користується директор, подорожні листи складаємо "для поїздок директора по місту". На початку війни директор на авто виїхав за кордон (він нерезидент). Його відсутність оформлювали як відпустку за власний рахунок. Зараз повернувся і приступив до роботи. Питання як оформити його поїздку на автомобілі компанії? У мене тільки одна ідея - нарахувати додаткове благо на якусь певну суму.
Не пойму, зачем его поездку оформлять? Где по документам видно, что директор поехал на авто, а не на поезде? Бензин что-ли через расчетный счёт покупали? Нет ли другого авто, на которое можно списать бензин? Вобщем ответьте, и будем думать дальше.

lulu0
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 18 листопада 2009, 08:00
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lulu0 »

Если это можно не оформлять, то я только "за". Бензин по безналу не покупали, но пробег существенно увеличился. Именно пробег меня и смущает.

Оля-ля777
Гений
Гений
Повідомлень: 358
З нами з: 17 лютого 2021, 09:00
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 202 рази

Повідомлення Оля-ля777 »

lulu0 писав:
29 серпня 2022, 11:12
Если это можно не оформлять, то я только "за". Бензин по безналу не покупали, но пробег существенно увеличился. Именно пробег меня и смущает.
Показания спидометра налоговики не смотрят. В учёте продолжите ставить ваши "учётные" показания.

ar4ik
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 14252
З нами з: 07 січня 2013, 06:29
Дякував (ла): 22126 разів
Подякували: 40704 рази

Повідомлення ar4ik »

Якщо дуже треба-на подорожньому пишемо-ремонт спідометра (тахометра, чи що є), нові показники 123456(які треба), підпис і печатка дира і все у вас далі норм.

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

Оля-ля777 писав:
29 серпня 2022, 13:42
lulu0 писав:
29 серпня 2022, 11:12
Если это можно не оформлять, то я только "за". Бензин по безналу не покупали, но пробег существенно увеличился. Именно пробег меня и смущает.
Показания спидометра налоговики не смотрят. В учёте продолжите ставить ваши "учётные" показания.
це значить, що при перевірці вас "погано" перевіряли. Вони деколи звіряють показники із актом СТО.
колись директор вирішив на новому авто зганяти в Португалію. Потім доганяли показники різними відрядженнями і чеками за готівку (у друга, свата, брата і т.д.)

lulu0
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 18 листопада 2009, 08:00
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lulu0 »

ТО проходимо у офіційного дилера, тому пробіг в актах є. Якщо "залишити авто в Києві" і надати в користування заступнику директора, то не має чеків на заправку. Тому бачу тільки додаткове благо, якщо так можна сказати. Але як визначити суму не знаю. І як його оформити? Наказом по підприємству?

Відповісти

Повернутись до “911 - Невідкладна бухгалтерська допомога”