Чи "придираються"податківці до доків заповнені вручну

Питання, гарячі настільки, що немає часу шукати відповідь
AVI
ПрофиПрофи
Повідомлень: 43
З нами з: 26 травня 2020, 13:08
Дякував (ла): 31 раз

Повідомлення AVI »

Хто на практиці знає,як податківці ставляться до документів,які заповнені частково вручну?
от наприклад ттн у мене ,де дані авто заповнена друкарськимспособом,а де дані про товар дописано ручкою
чи варто такі доки подавати на розблокування ПН?

Tanna
Гений
Гений
Повідомлень: 369
З нами з: 07 квітня 2016, 08:11
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 198 разів

Повідомлення Tanna »

AVI писав:
13 вересня 2023, 11:08
Хто на практиці знає,як податківці ставляться до документів,які заповнені частково вручну?
от наприклад ттн у мене ,де дані авто заповнена друкарськимспособом,а де дані про товар дописано ручкою
чи варто такі доки подавати на розблокування ПН?
Взагалі не прискипувалися, якщо документ має всі необхідні реквізити первинного документу і все заповнено вірно, є підписи і печатка. Часто і густо буває так, що ТТН так заповнена

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 307
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 102 рази

Повідомлення STO Iryna »

AVI писав:
13 вересня 2023, 11:08
Хто на практиці знає,як податківці ставляться до документів,які заповнені частково вручну?
от наприклад ттн у мене ,де дані авто заповнена друкарськимспособом,а де дані про товар дописано ручкою
чи варто такі доки подавати на розблокування ПН?
мы подаем, все разблокируют, думаю конечно зависит от инспектора рассматривающего, но нам за такое ни рау претензий не было

Елена_А
Гений
Гений
Повідомлень: 344
З нами з: 18 лютого 2015, 13:31
Дякував (ла): 198 разів
Подякували: 193 рази

Повідомлення Елена_А »

AVI писав:
13 вересня 2023, 11:08
Хто на практиці знає,як податківці ставляться до документів,які заповнені частково вручну?
У меня зимних входящих накладных куча - люди без света выписывали вручную по 100-200 в день. 5-6 строк До сих пор не успевают в базу внести; с горем пополам НН зарегистрировали. Какое я право имею от них требовать машинную запись?

Відповісти

Повернутись до “911 - Невідкладна бухгалтерська допомога”