
Добрий день. Допоможіть будь ласка розібратися з таким питанням. Підкажіть хто як робить, якщо ми списуємо запаси в 1c, програма пропонує нам друковану форму акту, який має назву акт списання товарів, цей акт по своїй суті не коректний. Ви як робите друкуєте його, чи окремо робите правильний акт списання запасів наприклад у ворді вручну, чи може треба встановити якусь доробку, щоб акт мав відповідний вигляд. Якщо робити вручну у ворді то це як на мене зайва робота. Сервісний центр де я купував 1с, не розуміє що я хочу, я їм говорю що мені потрібно акт списання запасів, який відповідає вимогам законодавства, а вони кажуть що є тільки акт списання товарів у всіх версіях і не існує акту списання запасів, списання палива і так далі.