УВАГА ВСІМ КОРИСТУВАЧАМ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ!!!!!

Питання, гарячі настільки, що немає часу шукати відповідь
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1062 рази
Подякували: 4962 рази

Повідомлення оляля »

Кохані! справа не в тому ДЕ буде невідкладна допопмога, а ЯК нею будуть користуватися. поки не навчаться задавати тільки термінові ппитання в 911, доти будуть такі розмови.

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Да Боже мой , о чем разговор , дорогие ! Человеческая лень неискоренима ! Я лично считаю , что в Неотложке 3 дня - максимум . Ну вот я , прежде штудирую на предмет интересующего меня (в том числе и срочно) вопроса интернет и данный конкретный форум , а уж потом кричу "На помощь !" !!! А через 3 дня срочный вопрос и неактуален по большому счету , а только затрудняет поиск на форуме . Я за перенос или удаление тем через 3 дня . #beee#

Galina V
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1081
З нами з: 15 жовтня 2010, 01:40
Дякував (ла): 190 разів
Подякували: 246 разів

Повідомлення Galina V »

Королева в пальто писав:Да Боже мой , о чем разговор , дорогие ! Человеческая лень неискоренима ! Я лично считаю , что в Неотложке 3 дня - максимум . Ну вот я , прежде штудирую на предмет интересующего меня (в том числе и срочно) вопроса интернет и данный конкретный форум , а уж потом кричу "На помощь !" !!! А через 3 дня срочный вопрос и неактуален по большому счету , а только затрудняет поиск на форуме . Я за перенос или удаление тем через 3 дня . #beee#
Если рассуждать таким образом, то "Неотложная помощь" - это то, что надо срочно и сразу! #g_cray2# И если тема провисела без ответа, и проблема не решена, ее нужно сразу перемещать в соответствующий подраздел, ндс, прибыль и т.д и.т.п. Информировать об этом автора и все!.
ИМХО. Если по мне, в неотложку обращаться тогда, когда сроки поджимают под горло, сам ничего не нашел! И вот тогда в ней нужно кричать КАРАУЛ !!!!!#g_cray2# #g_cray2#

Королева в пальто
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3287
З нами з: 12 січня 2012, 10:59
Дякував (ла): 2984 рази
Подякували: 2357 разів

Повідомлення Королева в пальто »

Galina V писав:
Королева в пальто писав:Да Боже мой , о чем разговор , дорогие ! Человеческая лень неискоренима ! Я лично считаю , что в Неотложке 3 дня - максимум . Ну вот я , прежде штудирую на предмет интересующего меня (в том числе и срочно) вопроса интернет и данный конкретный форум , а уж потом кричу "На помощь !" !!! А через 3 дня срочный вопрос и неактуален по большому счету , а только затрудняет поиск на форуме . Я за перенос или удаление тем через 3 дня . #beee#
Если рассуждать таким образом, то "Неотложная помощь" - это то, что надо срочно и сразу! #g_cray2# И если тема провисела без ответа, и проблема не решена, ее нужно сразу перемещать в соответствующий подраздел, ндс, прибыль и т.д и.т.п. Информировать об этом автора и все!.
ИМХО. Если по мне, в неотложку обращаться тогда, когда сроки поджимают под горло, сам ничего не нашел! И вот тогда в ней нужно кричать КАРАУЛ !!!!!#g_cray2# #g_cray2#
Так я ведь об этом и говорю ! Как вы правильно заметили , "Неотложная помощь" - это именно то, что надо именно сейчас , сегодня , срочно и сразу , а не в будущую среду или через 2 недели ! #beee#

AnnMary
Гуру
Гуру
Повідомлень: 78
З нами з: 18 січня 2011, 16:36
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення AnnMary »

Туся писав:http://www.buhgalter911.com/yaf/yaf_pos ... 1_---.aspx - Вот пример. Я не считаю такой вопрос неотложным

http://www.buhgalter911.com/yaf/yaf_postst13770_1-.aspx еще пример, Ответ получен. Автор поблагодарил ответившего , но тему не удалил и не сообщил о переносе.

И так будет всегда.

Значит надо редакторам принять самостоятельное решение. 3 РАБОЧИХ дня и тема переносится в обычный раздел.
На гневные обращения спрашивающих не реагировать. Просто не отвечать и все.

Они ведь не реагируют на просьбы о наведении порядка в разделе.

МОЖЕТ НАУЧАТСЯ ЧИТАТЬ ПРАВИЛА

1-2 дня мне кажется мало.
Ограничения по количеству мне тоже кажутся не совсем удачными.
Если за день наберется много вопросов, как Вы будете определять какие из них переносить, а какие оставлять.

Пожалуйста, удалите мою тему http://www.buhgalter911.com/yaf/yaf_postst13770_1-.aspx !!!! Я просто не знаю, как это сделать. Спасибо.

Viktoriia
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 177
З нами з: 13 лютого 2012, 03:51
Дякував (ла): 243 рази
Подякували: 84 рази

Повідомлення Viktoriia »

оляля писав:Шановні форумчани! Сьогодні виникло питання про перенос і видалення тем, якщо комусь цікаво, можете ознайомитися тут: http://buhgalter911.com/yaf/yaf_postst10799_------.aspx

тому редакторами було прийнято рішення: від сьогоднішнього дня у невідкладній допомозі теми переноситися не будуть, поки автор теми не скаже, куди її він бажав би перемістити. Розуміємо, що дана підтема скоро виросте до неймовірних обсягів, але хай уже, просто вислуховувати необгрунотовані претензії нам не дуже хочеться. Нагадаю, що ми цим займаємося безкоштовно і викроюючи свій власний час. Усі теми, які видаляються або переміщаються - обговорюються однозначно, ніхто не користується владою, йому наданою , бездумно, рішення приймаються колегіально. Так як, до речі, і про невидаляння тем з невідкладної допомоги

Хочу поблагодарить редакторов форума, девочки Вы такие молодцы и так много для всех делаете, спасибо Вам от всего сердца.

IrinkaSvetl
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3240
З нами з: 24 березня 2011, 04:30
Дякував (ла): 1696 разів
Подякували: 3006 разів

Повідомлення IrinkaSvetl »

AnnMary писав:Пожалуйста, удалите мою тему http://www.buhgalter911.com/yaf/yaf_postst13770_1-.aspx !!!! Я просто не знаю, как это сделать. Спасибо.
Спасибо тебе, что отписалась о решении вопроса, если будет надобность опять его поднять, я вопрос с ответом перенесла в тему: http://www.buhgalter911.com/yaf/yaf_pos ... spx#139137

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

оляля писав: Знаєте, ми так обумовили 15 тем, 2-3 дні, хоча фактично до кожної теми відносимося уважно. наприклад є теми без відповідей. Не знаю, ще важливо чи ні, створена 4.05, але не чіпаємо, висить.
Вважаю, такі теми не треба переносити за загальними правилами. Не страшно, якщо тема з нуликом повисить в кінці всіх невідкладних, навіть на n-ій сторінці поки не знайдеться відповідь.
Якщо протягом тижня-двох (питання бувають різні) автор її не підняв, не скасував, тоді переносити.

Можливо тему із термінових можна переносити:
Мінімальний термін (упереджую #g_cray2# ще 2 дні не пройшло)
- дано досить вичерпну відповідь і за неї галочку-подяку-згоду поставило декілька форумчан
(автору теми буде спокійніше і він вже без метушні "дотисне" своє питання у відповідному розділі)
- отримано повідомлення-подяку автора з вказанням "куди перенести"

Максимальний термін 2 робочих дні при наявності інформативних відповідей.

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Було б добре автору термінового питання знайти хоч якусь існуючу тему зі спорідненими питаннями і попросити (наприклад, у цій темі) перенести її у невідкладні з подальшим поверненням назад, тоді б менше нових-худих тем створювалося і питання коретніше задавалися.
І було б добре тему-клон закрити, а натомість перенести у невідкладні живу та інформативну з даного питання.
Якби ще до цього підключились форумчани та редактори (у кожного бувало відчуття "та на це питання я вже багато відповідав" чи "та була така тема ось недавно").

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Лада писав: Було б добре автору термінового питання знайти хоч якусь існуючу тему зі спорідненими питаннями і попросити (наприклад, у цій темі) перенести її у невідкладні з подальшим поверненням назад, тоді б менше нових-худих тем створювалося і питання коретніше задавалися.
Идея хорошая, но как уже писали выше, большинство тем в 911 создают новички, и я не думаю, что они смогут совершить такие действия с просьбами и т.д. Ведь по большому счету, большинство считает свой вопрос уникальным и чтобы получить на него ответ, им лень почитать предыдущие 5-7 страниц темы, они хотят получить конкретно ответ на свой вопрос. Хотя на форуме содержится, наверное, ответы на 70-80% вопросов, ИМХО.

Закрито

Повернутись до “911 - Невідкладна бухгалтерська допомога”