Товар по ставке НДС 0% как продавать?

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
IR
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 17 березня 2011, 02:18
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення IR »

Добрый день! Подскажите кто сталкивался с ситуацией

Мы ТОВ на общей системе с НДС купили товар без НДС ( медицинское оборудование) по у ТОВ на общей системе с НДС, как продавать? Начислять НДС или нет?
Товарбез НДС
У поставщика в счете указана причина Стаття 197. Операції, звільнені від оподаткування
197.1.27. постачання лікарських засобів, дозволених для виробництва і застосування в Україні та внесених до Державного реєстру лікарських засобів (у тому числі аптечними закладами), а також виробів медичного призначення за переліком, затвердженим Кабінетом Міністрів України;
Сумма большая поэтому сомневаюсь

VLASTENA
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1043
З нами з: 28 квітня 2011, 10:59
Дякував (ла): 26 разів
Подякували: 221 раз

Повідомлення VLASTENA »

Продаете то же мед. оборудование. Никакой нулевой ставки. У Вас льгота по п.197 НКУ. Налоговая такая же как и от поставщика: внизу сноска и указыв. по какой статье льгота.

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

льготную операцию подтвердите документально: попросите у Вашего поставщика копию регистрационного свидетельства на Ваш товар медназначения и сверьте указанный в нем код УКТ ЗЕД с Постановлением КМУ № 867, подверждающий льготу по п.197.1.27 НКУ.. #boast#

IR
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 124
З нами з: 17 березня 2011, 02:18
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення IR »

Спасибо.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”