Блокировка регистрации НН/РК (частина 2️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

O'Rybka писав:
10 квітня 2020, 14:51
Доброго всім дня!
Проясніть, будьте ласкаві, такі нюанси:

1. Таблицю платника податку складаємо за принципом: один код УКТ ЗЕД/ДК (вихід), тобто заблокований, = одна Таблиця. Наприклад, якщо у заблокованій накладній було 2 коди, то треба дві Таблиці і т.д.?

2. Повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрацію яких зупинено - подається за принципом: одна ПН = одне Повідомлення. Повідомлення подається ЛИШЕ ПІСЛЯ прийняття таблиці чи можна відправляти слідом?
Щиро дякую.
Можна і окремо і разом. Практичніше - окремо, та як якщо, наприклад, ДФС щось не сподобається у одному з комплектів вхідних і вихідних УКД діяльності, то отримаєте відмову на весь пакет (без додаткових пояснень, що саме не сподобалося), а так хоча б одна може бути врахована.
2. одна ПН-одне Повідомлення. Незалежно від Таблиці. Теоретично врахування Таблиці підвищує шанси на розблокування ПН. На практиці - буває все.

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Прошу допомоги ще в такій ситуації (можливо хтось із досвідчених бухгалтерів має більший досвід, бо мого замало, виявляється):
створила Повідомлення до заблокованої ПН. Кількість додатків у форматі pdf (все, як книжка пише), які треба додати до цього Повідомлення, становить 10 шт., кожен з яких дійсно менше 2 Мб (макс.розмір 1,8 Мб). Так от, процес додавання додатків зупинився на цифрі 6, тобто 6 додатків додано, а 7-й ну ніяк не пролазить (розмір 1,5 Мб).
В мене виникло питання, а обмежень щодо кількості таких додатків в одному Повідомленні не встановлено? Переглянула купу матеріалу з цього питання - обмеження тільки по розміру додатка, кількість ніде не згадується. Вже не знаю, що думати і, головне, що далі робити? :help:

Dolanny
Оракул
Оракул
Повідомлень: 238
З нами з: 12 серпня 2015, 11:49
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 144 рази

Повідомлення Dolanny »

По количеству ограничений нет. Я на этой неделе подавала Пояснение и к нему шло 21 приложение.

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

O'Rybka писав:
10 квітня 2020, 22:40
Прошу допомоги ще в такій ситуації (можливо хтось із досвідчених бухгалтерів має більший досвід, бо мого замало, виявляється):
створила Повідомлення до заблокованої ПН. Кількість додатків у форматі pdf (все, як книжка пише), які треба додати до цього Повідомлення, становить 10 шт., кожен з яких дійсно менше 2 Мб (макс.розмір 1,8 Мб). Так от, процес додавання додатків зупинився на цифрі 6, тобто 6 додатків додано, а 7-й ну ніяк не пролазить (розмір 1,5 Мб).
В мене виникло питання, а обмежень щодо кількості таких додатків в одному Повідомленні не встановлено? Переглянула купу матеріалу з цього питання - обмеження тільки по розміру додатка, кількість ніде не згадується. Вже не знаю, що думати і, головне, що далі робити? :help:
Люди подавали і більше 100 додатків. Спробуйте перезберегти саме цей документ. Можливо якийсь технічний збій.

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

marina11 писав:
13 квітня 2020, 08:04
O'Rybka писав:
10 квітня 2020, 22:40
Прошу допомоги ще в такій ситуації (можливо хтось із досвідчених бухгалтерів має більший досвід, бо мого замало, виявляється):
створила Повідомлення до заблокованої ПН. Кількість додатків у форматі pdf (все, як книжка пише), які треба додати до цього Повідомлення, становить 10 шт., кожен з яких дійсно менше 2 Мб (макс.розмір 1,8 Мб). Так от, процес додавання додатків зупинився на цифрі 6, тобто 6 додатків додано, а 7-й ну ніяк не пролазить (розмір 1,5 Мб).
В мене виникло питання, а обмежень щодо кількості таких додатків в одному Повідомленні не встановлено? Переглянула купу матеріалу з цього питання - обмеження тільки по розміру додатка, кількість ніде не згадується. Вже не знаю, що думати і, головне, що далі робити? :help:
Люди подавали і більше 100 додатків. Спробуйте перезберегти саме цей документ. Можливо якийсь технічний збій.
Перезберегла документ. Три спроби невтішні. Вже з одного файла зробили 2. Не зберігає... Невідома помилка...і все. :dash:
До другого повідомлення (на іншу ПН) теж дійшли до цифри 7 і ...зупинилися. Прямо засада якась! :dash:
Кеш почистили, використовуємо хром. Які ще можуть бути зачіпки?

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

O'Rybka писав:
13 квітня 2020, 13:51
Перезберегла документ. Три спроби невтішні. Вже з одного файла зробили 2. Не зберігає... Невідома помилка...і все. :dash:
До другого повідомлення (на іншу ПН) теж дійшли до цифри 7 і ...зупинилися. Прямо засада якась! :dash:
Кеш почистили, використовуємо хром. Які ще можуть бути зачіпки?
А у чому Ви намагаєтеся створити повідомлення? Поконсультуйтеся з супроводом.

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

marina11 писав:
13 квітня 2020, 14:24
O'Rybka писав:
13 квітня 2020, 13:51
Перезберегла документ. Три спроби невтішні. Вже з одного файла зробили 2. Не зберігає... Невідома помилка...і все. :dash:
До другого повідомлення (на іншу ПН) теж дійшли до цифри 7 і ...зупинилися. Прямо засада якась! :dash:
Кеш почистили, використовуємо хром. Які ще можуть бути зачіпки?
А у чому Ви намагаєтеся створити повідомлення? Поконсультуйтеся з супроводом.
Повідомлення пробуємо подати через електронний кабінет. Створили Повідомлення. Зберегли документ. В закладці Додатки додаємо по одному додатку, вибираємо файл і зберігаємо. Довго бігає синій бігунок і .... невідома помилка. Телефонували на гарячу лінію - сказали: "Є обмеження по часу, можливо, ви не встигаєте.... не треба зберігати кожен додаток, наберіть всі, а потім збережіть. Більше нічого не можу вам сказати." Набрали всі додатки, додали файли, зберігаємо....невідома помилка... :dash:

Аватар користувача
marina11
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2172
З нами з: 01 вересня 2017, 09:49
Дякував (ла): 621 раз
Подякували: 1519 разів

Повідомлення marina11 »

O'Rybka писав:
13 квітня 2020, 14:36

Повідомлення пробуємо подати через електронний кабінет. Створили Повідомлення. Зберегли документ. В закладці Додатки додаємо по одному додатку, вибираємо файл і зберігаємо. Довго бігає синій бігунок і .... невідома помилка. Телефонували на гарячу лінію - сказали: "Є обмеження по часу, можливо, ви не встигаєте.... не треба зберігати кожен додаток, наберіть всі, а потім збережіть. Більше нічого не можу вам сказати." Набрали всі додатки, додали файли, зберігаємо....невідома помилка... :dash:
Ну "кабінет" це взагалі окрема тема. Може сьогодні зірки не так стоять, може у когось настрій поганий. Варіантів безліч. Спробуйте завтра, може день виявится більш вдалим.

Vlasta
Гений
Гений
Повідомлень: 390
З нами з: 07 червня 2012, 02:52
Дякував (ла): 109 разів
Подякували: 107 разів

Повідомлення Vlasta »

Доброе утро, подскажите пожалуйста, выписали РК 10.03.2020 на минус , отправили ее на регистрацию ее нам заблокировали. Написали уведомление, нам РК разблокировали но 03.04.2020, как нам включать эту РК в декларацию за март или уже в апрель?

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

Vlasta писав:
14 квітня 2020, 10:59
Доброе утро, подскажите пожалуйста, выписали РК 10.03.2020 на минус , отправили ее на регистрацию ее нам заблокировали. Написали уведомление, нам РК разблокировали но 03.04.2020, как нам включать эту РК в декларацию за март или уже в апрель?
На мою думку включати потрібно в березні. Відсутність факту реєстрації платником податку – продавцем товарів/послуг податкових накладних в ЄРПН не дає права покупцю на включення сум ПДВ до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов’язку включення суми ПДВ, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов’язань за відповідний звітний період.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”