Налоговая накладная

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

Evelina писав:Коллеги, а что с новой обещанной формой налоговой накладной, там где код УКТВЭД в отдельной графе? разместили для "обговорення"...а дальше???
http://www.minfin.gov.ua/control/uk/pub ... blishing=1

http://www.minfin.gov.ua/control/uk/pub ... t_id=42320

а Минфин не читал ПКУ : ст 201.2. Форма та порядок заповнення податкової накладної затверджуються центральним органом державної податкової служби Сомневаюсь в легитимности самой НН "от Минфина"...#g_crazy#

Evelina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5236
З нами з: 04 березня 2011, 08:00
Дякував (ла): 1291 раз
Подякували: 1621 раз

Повідомлення Evelina »

Моя нервная система уже не выдерживает этих деятелей!

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

Я помню читала приказ, что некоторые свои полномочия ГНС передает Минфину. Может и это тоже?#dntknw#

Биба
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1350
З нами з: 21 липня 2011, 12:49
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 192 рази

Повідомлення Биба »

Валюша с писав:Я помню читала приказ, что некоторые свои полномочия ГНС передает Минфину. Может и это тоже?#dntknw#
Пока нет изменений в НКУ - нет и законодательно утвержденных полномочий Минфина в отношении НН (НКУ выше по "статусу" чем приказ). Но вот если приказ о НН будет утвержен и Минфином, и ГНС - тогда у нас действительно появится новая форма НН #smile3#

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

В новій (від МінФіну) формі ПН мене цікавить
У разі перевищення кількості найменувань поставлених товарів/послуг над кількістю рядків, відведених для їх розміщення у бланку податкової накладної, такий бланк доповнюється необхідною кількістю рядків;
Це означає, що при переході на другу сторінку в ПН
1) повинен бути тільки рядок з номерами колонок
2) повинна бути така ж шапка, як на першій сторінці
3) що пишеться "аркуш N" чи "сторінка N" (тобто: можна друкувати і з обох сторін аркуша,
і кожну сторінку на окремому аркуші). Інакше: що пишеться на другому аркуші = третій сторінці
? ? ?

Нова мітла - нові вимоги?

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

нраешті знайшла відповідь на перше запитання теми(дуже мене турбувало, бо ПН - величезні. Користайте, кому потрібно!
2755 Чи можливо складати податкову накладну на декількох сторінках, якщо не можна розмістити всю номенклатуру товарів/послуг на одній сторінці, та чи потрібно скріплювати печаткою кожну сторінку такої податкової накладної?
Коротка відповідь : Платник податку залежно від виробничої необхідності може виготовляти і використовувати бланки податкових накладних з необхідною кількістю рядків. Якщо через значну кількість рядків розділу І податкова накладна оформлена на декількох сторінках, то уповноважена особа підписує та скріплює печаткою останню сторінку такої податкової накладної.
Повна відповідь : Відповідно до пп.201.1, п.201.4 ст.201 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою податкову накладну, у якій зазначаються в окремих рядках, зокрема, опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг. Згідно з п.1 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 21.12.10 №969, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 грудня 2010 р. за №1401/18696 (далі – Порядок №969), податкова накладна може друкуватися поліграфічним методом, за допомогою комп'ютера або іншим методом. Оскільки до розділу І податкової накладної вносяться дані в розрізі номенклатури поставки товарів/послуг, і кількість рядків у розділі І податкової накладної не регламентована, то платник податку залежно від виробничої необхідності може виготовляти і використовувати бланки податкових накладних з необхідною кількістю рядків. Пунктом 16 Порядку №969 визначено, що всі складені примірники податкової накладної підписуються особою, уповноваженою платником податку здійснювати постачання товарів/послуг, та скріплюються печаткою такого платника податку - продавця. Податкова накладна не підписується покупцем товарів/послуг і не скріплюється його печаткою. Якщо через значну кількість рядків розділу І податкова накладна оформлена на декількох сторінках, то уповноважена особа підписує та скріплює печаткою останню сторінку такої податкової накладної.

Валюша с
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2708
З нами з: 24 липня 2011, 00:23
Дякував (ла): 1530 разів
Подякували: 1615 разів

Повідомлення Валюша с »

раньше (сейчас нет необходимости) писала на втором листе сверху "сторінка 2 податкової накладної № 12 від 25.03.10р.", сейчас нельзя ничего дописывать вручную, поэтому лутше ничего не карякать!!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Валюша, мені прийшла накладна, яка ніякимм степлером не зчіпиться. Тому для мене це було дуже важливо - ПК - великий. А тут знайшла в ЄБПЗ - є хоч чимось відбиватись!
Прям як війні..... Хоча, напевно так і є....

Лия
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 718
З нами з: 25 березня 2011, 07:43
Дякував (ла): 89 разів
Подякували: 51 раз

Повідомлення Лия »

оляля писав:Валюша, мені прийшла накладна, яка ніякимм степлером не зчіпиться. Тому для мене це було дуже важливо - ПК - великий. А тут знайшла в ЄБПЗ - є хоч чимось відбиватись!
Прям як війні..... Хоча, напевно так і є....
оляля, спасибо большое за полезную информацию. #curtsey#

Учусь
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 527
З нами з: 11 серпня 2011, 07:22
Подякували: 4 рази

Повідомлення Учусь »

Я тоже себе сохранила.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”