Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Достовірні дані: два підприємства з повним!? комплектом д-ів розблоковані. Третє отримало відмову, бо була лише первинка згідно переліку з Критеріїв, тобто без пояснень про основні, людей, податки, дохід...????????

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Бухгалтер1995 писав:Достовірні дані: два підприємства з повним!? комплектом д-ів розблоковані. Третє отримало відмову, бо була лише первинка згідно переліку з Критеріїв, тобто без пояснень про основні, людей, податки, дохід...????????
Мене це також чекає, з одним бухгалтером-покупцем на вушко вже домовились про "тайну следствия", а ось інший не знає ще нічого, ось йому і прийдеться сплатити майже 30 000 ПДВ через нас((( Мабуть, прощавай покупець(((

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Бухгалтер1995 писав:Достовірні дані: два підприємства з повним!? комплектом д-ів розблоковані. Третє отримало відмову, бо була лише первинка згідно переліку з Критеріїв, тобто без пояснень про основні, людей, податки, дохід...????????
f А КАК ВІ ПОДАЛИ ВСЕ ДОКИ. ИЛИ на каждую налоговую подавали все доки.я сейчас на каждую налоговую подаю -договор,сопроводительное письмо,опис діяльности,ТТН, акт,и еще начало на каждую наллоговую крепить додаток по критериям.Как думаете єтого достаточно

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Ан-ия писав:
Бухгалтер1995 писав:Достовірні дані: два підприємства з повним!? комплектом д-ів розблоковані. Третє отримало відмову, бо була лише первинка згідно переліку з Критеріїв, тобто без пояснень про основні, людей, податки, дохід...????????
f А КАК ВІ ПОДАЛИ ВСЕ ДОКИ. ИЛИ на каждую налоговую подавали все доки.
У мене їх лише дві - ще червневі, на кожну окремо звісно ж.

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Бухгалтер1995 писав:
Ан-ия писав:
Бухгалтер1995 писав:Достовірні дані: два підприємства з повним!? комплектом д-ів розблоковані. Третє отримало відмову, бо була лише первинка згідно переліку з Критеріїв, тобто без пояснень про основні, людей, податки, дохід...????????
f А КАК ВІ ПОДАЛИ ВСЕ ДОКИ. ИЛИ на каждую налоговую подавали все доки.
У мене їх лише дві - ще червневі, на кожну окремо звісно ж.

а вам повезло у меня за июнь 200шт. еще осталось не зарег.

Marcys
ПрофиПрофи
Повідомлень: 40
З нами з: 20 березня 2012, 01:16
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення Marcys »

а у кого получилось через єлектронні кабинет подать документі- напишите,пжл.,инструкцию что и в какой последовательности делать. ПОЖАЛУЙСТА!!!!

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Marcys писав:а у кого получилось через єлектронні кабинет подать документі- напишите,пжл.,инструкцию что и в какой последовательности делать. ПОЖАЛУЙСТА!!!!
Поки чекаю на квитанцію 2 сьогодні відправила. тут на форумі є посилання на ютюб сторіночку (десь 40-ві сторінки), полистайте. видно - не зовсім але суть можна вловити. у мене вийшло.

Alisa 2017
ПрофиПрофи
Повідомлень: 44
З нами з: 06 липня 2017, 14:48
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 24 рази

Повідомлення Alisa 2017 »

Опишите , пожалуйста процедуру подписания. Какие подписи в настройках стоят. Чьи ключи , какое расширение.
Не понимаю в чем дело: в настройках стоит де галочки подпись, предприятия и директора, подписываю ключом директора (key dat) и подпись предприятия zs2 не принято перевірте правильнисть підписанта

Наташа_75
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 869
З нами з: 28 листопада 2011, 04:26
Дякував (ла): 73 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення Наташа_75 »

Блін, хто розібрався з цими бл.-ми кодами? У мене в Медку код 0209101100 (напр.), заповнюю додаток з цим кодом, приходить 2 кв. помилка (не вірний код).... шукаю в цьому класифікаторі, а там немає цих кодів...
В Медку одні коди, а тут інші? що за бред?
Як заповнити цей код?

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

Наташа_75 писав:Блін, хто розібрався з цими бл.-ми кодами? У мене в Медку код 0209101100 (напр.), заповнюю додаток з цим кодом, приходить 2 кв. помилка (не вірний код).... шукаю в цьому класифікаторі, а там немає цих кодів...
В Медку одні коди, а тут інші? що за бред?
Як заповнити цей код?
А що Ви заповнюєте? якщо додаток по блокуванню, то там тільки перші чотири цифри.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”