Регистрация налоговых накладных в ЕРНН (Часть 2)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

девочку,кому сегодня удалась зарегистрировать налоговые,я вот 1час уже жду даже нет первой квитанции? может стать еще раз на этот фпйал и отправить через сервис задвоений не будет?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

иск писав:девочку,кому сегодня удалась зарегистрировать налоговые,я вот 1час уже жду даже нет первой квитанции? может стать еще раз на этот фпйал и отправить через сервис задвоений не будет?
я регистрировала, прошли нормально

psasa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 21 грудня 2011, 02:45
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення psasa »

иск писав:девочку,кому сегодня удалась зарегистрировать налоговые,я вот 1час уже жду даже нет первой квитанции? может стать еще раз на этот фпйал и отправить через сервис задвоений не будет?
аналогично!
уже больше часа нет ничего. пару отослал через сервис пришли сразу (+-5мин)
а если повторить через сервис?
или ждать пока хоть какой-то ответ придёт....

иск
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1108
З нами з: 22 грудня 2014, 15:25
Дякував (ла): 585 разів
Подякували: 77 разів

Повідомлення иск »

psasa писав:
иск писав:девочку,кому сегодня удалась зарегистрировать налоговые,я вот 1час уже жду даже нет первой квитанции? может стать еще раз на этот фпйал и отправить через сервис задвоений не будет?
аналогично!
уже больше часа нет ничего. пару отослал через сервис пришли сразу (+-5мин)
а если повторить через сервис?
или ждать пока хоть какой-то ответ придёт....
вот и я не знаю , что делать

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

иск писав:
psasa писав:
иск писав:девочку,кому сегодня удалась зарегистрировать налоговые,я вот 1час уже жду даже нет первой квитанции? может стать еще раз на этот фпйал и отправить через сервис задвоений не будет?
аналогично!
уже больше часа нет ничего. пару отослал через сервис пришли сразу (+-5мин)
а если повторить через сервис?
или ждать пока хоть какой-то ответ придёт....
вот и я не знаю , что делать
В кабинете в разделе СЭА посмотрите, видна ли Ваша НН, ну или вытяг возьмите, чтоб понимать зарегина ли она вообще. Когда Эл. администрирование было еще в тестовом режиме, и у меня не приходили квитанции, мне коллега сказала, что если не придут, то можно отправлять снова, если в системе НН уже есть, то просто придет ответ, что такой файл уже существует. После того, как перешли в рабочий режим СЭА я так не делала.....

psasa
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 21 грудня 2011, 02:45
Дякував (ла): 9 разів

Повідомлення psasa »

Sniper писав:
иск писав:
psasa писав: аналогично!
уже больше часа нет ничего. пару отослал через сервис пришли сразу (+-5мин)
а если повторить через сервис?
или ждать пока хоть какой-то ответ придёт....
вот и я не знаю , что делать
В кабинете в разделе СЭА посмотрите, видна ли Ваша НН, ну или вытяг возьмите, чтоб понимать зарегина ли она вообще. Когда Эл. администрирование было еще в тестовом режиме, и у меня не приходили квитанции, мне коллега сказала, что если не придут, то можно отправлять снова, если в системе НН уже есть, то просто придет ответ, что такой файл уже существует. После того, как перешли в рабочий режим СЭА я так не делала.....
пришли квитанции.... - попустило!
всем спасибо!!!

rekin
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 754
З нами з: 08 грудня 2011, 08:08
Дякував (ла): 149 разів
Подякували: 389 разів

Повідомлення rekin »

Хочу заметить, что в электронном кабинете сегодня вдруг появилась кнопка- регистрация нал.накладных. В этом режиме можно создать НН с нуля, сохранить ее в черновике или (самое главное!) импортировать НН в XML-формате, подготовленную в любой другой программе, и затем ,подписав,отправить на регистрацию. Мечты сбываются, однако! Не прошло и трех лет от обещаний. Прощай, Медок!

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

сегодня столкнулась с "наездом" от покупателя, точнее их буха
страшным грозным голосом требовала прислать ей зарегеную НН
я номер продиктовала, дату, на что мне сказано якобы я обязана всем высылать в электронном виде накладную и квитанцию
я что то упустила?

Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

g.let писав:сегодня столкнулась с "наездом" от покупателя, точнее их буха
страшным грозным голосом требовала прислать ей зарегеную НН
я номер продиктовала, дату, на что мне сказано якобы я обязана всем высылать в электронном виде накладную и квитанцию
я что то упустила?
я в медке, после регистрации н.н., отправляю контрагентам, но, насколько мне помнится, это не обязанность, все н.н. от поставщиков получаются путем запита и получением вытяга с сервера дфс.

Sniper
Гений
Гений
Повідомлень: 414
З нами з: 03 лютого 2016, 15:10
Дякував (ла): 116 разів
Подякували: 187 разів

Повідомлення Sniper »

rubin писав:
g.let писав:сегодня столкнулась с "наездом" от покупателя, точнее их буха
страшным грозным голосом требовала прислать ей зарегеную НН
я номер продиктовала, дату, на что мне сказано якобы я обязана всем высылать в электронном виде накладную и квитанцию
я что то упустила?
я в медке, после регистрации н.н., отправляю контрагентам, но, насколько мне помнится, это не обязанность, все н.н. от поставщиков получаются путем запита и получением вытяга с сервера дфс.
Из. ст. 201.10
"З метою отримання податкової накладної/розрахунку коригування, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних, покупець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та податкову накладну/розрахунок коригування в електронному вигляді. Такі податкова накладна/розрахунок коригування вважаються зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими покупцем.

{Пункт 201.10 статті 201 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 71-VIII від 28.12.2014}

Покупцю товарів/послуг податкова накладна/розрахунок коригування можуть бути надані продавцем таких товарів/послуг в електронній формі з дотриманням вимог законодавства щодо електронного документообігу та електронного цифрового підпису.

{Пункт 201.10 статті 201 доповнено новим абзацом згідно із Законом № 643-VIII від 16.07.2015}

З метою отримання продавцем зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних розрахунку коригування, що підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних покупцем, такий продавець надсилає в електронному вигляді запит до Єдиного реєстру податкових накладних, за яким отримує в електронному вигляді повідомлення про реєстрацію розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та розрахунок коригування в електронному вигляді. Такий розрахунок коригування вважається зареєстрованим в Єдиному реєстрі податкових накладних та отриманими продавцем."

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”