Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Дєвушки красавицы и мужчины , що ви скажите на цей рахунок.#-o
Генії ви мої ПКУ і тд. і тп.

inkognito
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3847
З нами з: 12 серпня 2011, 05:23
Дякував (ла): 1843 рази
Подякували: 1936 разів

Повідомлення inkognito »

це був збій у них.
У кого - налоговой или контрагента? Не слышал о подобных сбоях в ДПС...

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito скажіть будь ласка , як перевірит, побачити у медку , що саме зареєстрували ту податкову, яку мені дали , з підписом тієї людини, з тими ж реквізитами ,якщо квитанція є то я знаю, якщо відпрвлять мені теж я знаю , а у квитанції про реєстрацію є номер податкової?, якщо прийде мені від контрагента, він теж має бути такий же, чи буде інший. Розкажіть будь ласка , як це співставити , перевірити.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito писав:
це був збій у них.
У кого - налоговой или контрагента? Не слышал о подобных сбоях в ДПС...
У податковій, але це було у 2010 році чи 2009 не памятаю. Мене заставили уточнююючу подавати.

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

Альона1 писав: inkognito скажіть будь ласка , як перевірит, побачити у медку , що саме зареєстрували ту податкову, яку мені дали , з підписом тієї людини, з тими ж реквізитами ,якщо квитанція є то я знаю, якщо відпрвлять мені теж я знаю , а у квитанції про реєстрацію є номер податкової?, якщо прийде мені від контрагента, він теж має бути такий же, чи буде інший. Розкажіть будь ласка , як це співставити , перевірити.
Ели Ваш поставщик не прислал Вам НН через ту же прогу, из которой регистрировал, то вы не узнаете, что он отослал в ЕРНН. В кв.№1 видна только фамилия подписавшего и номер НН (строка перед словами "Звіт може дублюватися в межах звітного періоду") и дата регистрации

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

inkognito підскажіть будь ласка чи можна змінити зареєстровану податкову накладну до кінця терміну, тобто накласти нову на попередню, чи що там можна ще зробити. Підскажіть , що небудь#g_cray# #g_cray# #g_cray# #g_cray#

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

Альона1 писав:inkognito підскажіть будь ласка чи можна змінити зареєстровану податкову накладну до кінця терміну, тобто накласти нову на попередню, чи що там можна ще зробити. Підскажіть , що небудь#g_cray# #g_cray# #g_cray# #g_cray#
Заменить/подменить/наложить - невозможно!!! Только РК...

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

popen писав:
Альона1 писав:inkognito підскажіть будь ласка чи можна змінити зареєстровану податкову накладну до кінця терміну, тобто накласти нову на попередню, чи що там можна ще зробити. Підскажіть , що небудь#g_cray# #g_cray# #g_cray# #g_cray#
Заменить/подменить/наложить - невозможно!!! Только РК...
Ну если только inkognito.....#g_crazy#

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

popen писав:
Альона1 писав:inkognito підскажіть будь ласка чи можна змінити зареєстровану податкову накладну до кінця терміну, тобто накласти нову на попередню, чи що там можна ще зробити. Підскажіть , що небудь#g_cray# #g_cray# #g_cray# #g_cray#
Заменить/подменить/наложить - невозможно!!! Только РК...
тільки що мій контрагент , звонив у податкову і змінив стару додатком, я к я не знаю і зареєстрував нову. Це податкова , так його проконсультувала.

Альона1
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2849
З нами з: 11 серпня 2011, 14:29
Дякував (ла): 789 разів
Подякували: 1308 разів

Повідомлення Альона1 »

Бюгюльмэ писав:
popen писав:
Альона1 писав:inkognito підскажіть будь ласка чи можна змінити зареєстровану податкову накладну до кінця терміну, тобто накласти нову на попередню, чи що там можна ще зробити. Підскажіть , що небудь#g_cray# #g_cray# #g_cray# #g_cray#
Заменить/подменить/наложить - невозможно!!! Только РК...
Ну если только inkognito.....#g_crazy#
Це Як?#laugh#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”