код УКТ ЗЕД/ДКПП в налоговой накладной

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

багира писав:Добрый день ! А что делать при оформлении итоговой налоговой накладной в рознице,если там несколько товаров 10-20 шт? Товар импортный купленный еще в 2008 году.
так пишемо ж товари в асортименті. Чи я щось прогавила???

Виктория 80
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7199
З нами з: 22 червня 2011, 05:34
Дякував (ла): 1215 разів
Подякували: 1826 разів

Повідомлення Виктория 80 »

оляля писав:
багира писав:Добрый день ! А что делать при оформлении итоговой налоговой накладной в рознице,если там несколько товаров 10-20 шт? Товар импортный купленный еще в 2008 году.
так пишемо ж товари в асортименті. Чи я щось прогавила???
никаких товаров в асортименте - пишем подробно всё,!!!!!!!!!!!!

Лада
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 815
З нами з: 28 вересня 2010, 01:20
Дякував (ла): 57 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Лада »

Виктория 80 писав:никаких товаров в асортименте - пишем подробно всё,!!!!!!!!!!!!

З якого це джерела?
Уявляю: "Велика кишеня" чи хтось аналогічний виписує собі в 2 примірниках все (та ще й з кодами УКТ ЗЕД), що кожного дня продали.

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

А когда учет идет только в разрезе кодов, по видам товаров на РКК? Как тогда? Это же невозможно в принципе.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

http://intal.ucoz.ua/Htm_3COC/Dok/d0811_H-PNA5.htm Гляньте ось тут, я теж так роблю. Мало того, коли почали виписувати ПН за підсумками дня, я телефонувала на гарячу лінію, тільки що підняла записи з цієї консультації: ПН код 11, товар в асортименті, покупець, адреса, П№ - 0 , готівка, договір куплі - продажі в усінй формі , дата - дата продажі., заповняється на підставі З-звіти

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

оляля писав:http://intal.ucoz.ua/Htm_3COC/Dok/d0811_H-PNA5.htm Гляньте ось тут, я теж так роблю. Мало того, коли почали виписувати ПН за підсумками дня, я телефонувала на гарячу лінію, тільки що підняла записи з цієї консультації: ПН код 11, товар в асортименті, покупець, адреса, П№ - 0 , готівка, договір куплі - продажі в усінй формі , дата - дата продажі., заповняється на підставі З-звіти
Симпатичный образец!!!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Згідно з пп.8.4 п.8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом ДПА України від 21.12.2010 №969 (далі - Порядок №969) податкова накладна виписується за щоденними підсумками операцій (якщо податкова накладна не була виписана на ці операції) у разі: здійснення постачання товарів/послуг за готівку кінцевому споживачеві (який не є платником податку); виписки транспортних квитків, готельних рахунків або рахунків, які виставляються платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, за винятком тих, у яких форма встановлена міжнародними стандартами; надання платнику податку касових чеків, які містять суму поставлених товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (із визначенням фіскального та податкового номера постачальника). Відповідно до п.8 Порядку №969 усі примірники податкових накладних, окремі особливості заповнення яких викладені в підпунктах 8.1 - 8.4 цього пункту, залишаються в особи, що їх виписала, і зберігаються відповідно до викладеного в підпунктах 6.1 та 6.4 пункту 6 цього Порядку. У верхній лівій частині оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка "Х" та зазначається тип причини, зокрема, „11" - виписана за щоденними підсумками операцій. Підпунктом 8.1 п.8 Порядку №969 визначено, що у разі постачання товарів/послуг покупцю, який не зареєстрований як платник податку, включаючи постачання на експорт, здійснення операцій з натуральних виплат у рахунок оплати праці фізичним особам, що перебувають у трудових відносинах з платником податку, у рядках "Індивідуальний податковий номер покупця" та "Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)" проставляється нуль. Таким чином, при виписуванні податкової накладної за щоденними підсумками операцій, у верхній лівій частині оригіналу такої податкової накладної робиться відповідна помітка "Х" та зазначається тип причини: „11" - виписана за щоденними підсумками операцій, у рядках "Індивідуальний податковий номер покупця" та "Номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (покупця)" - проставляється нуль.
#wall# #wall# #wall#

А це коментар податкової Донецької області. Я не знайшла, в асортименті чи ні #wall# #wall#

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Helen_Marlen писав:
оляля писав:http://intal.ucoz.ua/Htm_3COC/Dok/d0811_H-PNA5.htm Гляньте ось тут, я теж так роблю. Мало того, коли почали виписувати ПН за підсумками дня, я телефонувала на гарячу лінію, тільки що підняла записи з цієї консультації: ПН код 11, товар в асортименті, покупець, адреса, П№ - 0 , готівка, договір куплі - продажі в усінй формі , дата - дата продажі., заповняється на підставі З-звіти
Симпатичный образец!!!
Вибачте , Я сьогодні після "спілкування" з податковою не все сприймаю адекватно: це іронія чи Ви дійсно вважаєте, його симптичним??? #blush# #blush# #blush#

Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

оляля писав:
Helen_Marlen писав:
оляля писав:http://intal.ucoz.ua/Htm_3COC/Dok/d0811_H-PNA5.htm Гляньте ось тут, я теж так роблю. Мало того, коли почали виписувати ПН за підсумками дня, я телефонувала на гарячу лінію, тільки що підняла записи з цієї консультації: ПН код 11, товар в асортименті, покупець, адреса, П№ - 0 , готівка, договір куплі - продажі в усінй формі , дата - дата продажі., заповняється на підставі З-звіти
Симпатичный образец!!!
Вибачте , Я сьогодні після "спілкування" з податковою не все сприймаю адекватно: це іронія чи Ви дійсно вважаєте, його симптичним??? #blush# #blush# #blush#
Нет иронии. Действительно в ассортименте.

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

Дякую! з завтрашнього дня позапланова по ПДВ..... Це якось не дуже сприяє підняттю настрою і адекватному сприйняттю світу....

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”