Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
инина
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 980
З нами з: 31 січня 2012, 08:36
Дякував (ла): 461 раз
Подякували: 520 разів

Повідомлення инина »

lyulnar писав:Вопрос оказался довольно болезненным: НН на услуги (более 60 000тыс. грн.), в поле "одиниця виміру товару" ошибочно указано "послуга" вместо "грн". НН уже зарегистрирована.
Считается ли это необходимостью для корректирования?
Все зависит от того как будут провер вашего покупателя.
Есть 3 вар:
1Сделать РК
2Ваш покупат сдает с дод 8
3Не трогать регистр- а печат форм выдать поставщ правильн
На ваше усмотрение

zxcvbnm
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1676
З нами з: 20 березня 2012, 02:53
Дякував (ла): 1723 рази
Подякували: 57 разів

Повідомлення zxcvbnm »

Первый раз регистрирую налоговую накладную в ЕРНН 06.06.12 г., а выписана налоговая накладная 23.05.2012г. я получила квитанцию №1 в которой указано: За период: 2012 р. Травень ; Дата виписування податкової накладної : 23.05.2012 р. ; Номер податкової накладної: 1. Я сомневаюсь, за период: 2012 Травень или надо 2012 Червень?

Аватар користувача
Popen
Гигант Мысли
Гигант Мысли
Повідомлень: 18797
З нами з: 20 травня 2011, 00:41
Звідки: Україна, м.Харків
Дякував (ла): 2052 рази
Подякували: 10346 разів

Повідомлення Popen »

zxcvbnm писав:Первый раз регистрирую налоговую накладную в ЕРНН 06.06.12 г., а выписана налоговая накладная 23.05.2012г. я получила квитанцию №1 в которой указано: За период: 2012 р. Травень ; Дата виписування податкової накладної : 23.05.2012 р. ; Номер податкової накладної: 1. Я сомневаюсь, за период: 2012 Травень или надо 2012 Червень?
У вас дата НН 23.05.2012... А это май, а не июнь!

Людмила Ф
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 17 квітня 2012, 13:02
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення Людмила Ф »

Підскажіть,будь ласка,якщо на податкову накладну за травень зроблено РК/ було неправильно вказано дату накладної/і зареєстровано в ЄРПН ,дека за травень ще не здавалась,і контрагента своєчасно попереджено ,чи обов"язково в реєстрі указувати і РК і вірну і невірну накладні?Чи можна просто показати накладну з вірною датою без РК?

Antonl
Гений
Гений
Повідомлень: 434
З нами з: 26 січня 2012, 04:56
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 131 раз

Повідомлення Antonl »

Все доки нужно отразить в реестре и приложениях, тем более, что Вы их регили.

Людмила Ф
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 17 квітня 2012, 13:02
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення Людмила Ф »

Antonl писав:Все доки нужно отразить в реестре и приложениях, тем более, что Вы их регили.
У мене така ситуація:
Я була у відпустці, менеджери виписали 4 податкових датою пізніше, перша подія була-оплата,бухгалтер зареєстр.їх в ЄРПН, попім мені прийшлося робити РК, і реєструвати податкові правильною датою,все було зроблено в травні,і контрагентам ще не встигли вислати податкові,що тепер робити?РК повинні підписати контрагенти,тобто я їм повинна вислати і РК разом з неправильною і правильною податковою?

Людмила Ф
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 17 квітня 2012, 13:02
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення Людмила Ф »

Людмила Ф писав:
Antonl писав:Все доки нужно отразить в реестре и приложениях, тем более, что Вы их регили.
У мене така ситуація:
Я була у відпустці, менеджери виписали 4 податкових датою пізніше, перша подія була-оплата,бухгалтер зареєстр.їх в ЄРПН, попім мені прийшлося робити РК, і реєструвати податкові правильною датою,все було зроблено в травні,і контрагентам ще не встигли вислати податкові,що тепер робити?РК повинні підписати контрагенти,тобто я їм повинна вислати і РК разом з неправильною і правильною податковою?
І ще питання, тепер слідуючу податкову нумерувати слідуючим номером ,була податкова №107,РК№108,110,111,112,один РК№109 не прийнято,то слідуюча податкова буде№113???

Людмила Ф
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 25
З нами з: 17 квітня 2012, 13:02
Дякував (ла): 21 раз

Повідомлення Людмила Ф »

#help# #help# #help#
Підкажіть,як правильно зробити?

Antonl
Гений
Гений
Повідомлень: 434
З нами з: 26 січня 2012, 04:56
Дякував (ла): 562 рази
Подякували: 131 раз

Повідомлення Antonl »

Контрагенту вышлите все как есть.
Что значит РК№109 не принят, причина? Обычно причина устраняется и док снова подается на регистрацию. №№ п/п -это №№ п/п, пропущеных №№ не должно быть.

Tanyasa
Мастер
Мастер
Повідомлень: 63
З нами з: 27 січня 2011, 05:59
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 11 разів

Повідомлення Tanyasa »

а почему общее кол-во (ну или сумма) зарегиных ЕРНН должна сопдать с обычным реестром? Это мы так думаем потому что название очень схоже с обычным реестром НН. На семинарах говорится что если нет порядка корректировки ошибочно зарегестрированных в реестре НН, то не надо и корретировать, опять регистрировать правильные НН, а в свой реестр включать правильно выписанные и зарегистрированные НН. Как такову сверку ЕГРНН и наш реестр НН никто делать не будет, имею сравнивать общие суммы. Реестр НН, кот ведет предприятие в налоговм учете так и называет ВЫДАННЫХ и полученных, а не ВЫПИСАННЫХ (ЗАРЕГИСТРИРОВАННЫХ)т.е правильно выписали, зарегили, отдали, включили в реестр

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”