Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

ТОСЯ7 писав:Подскажите , пожалуйста , получила НН от поставщика на товар и в ней услуга-(транспортно-експедиційні послуги).
В НН они пишут в графе 4 – тис.умов.шт( единица измерения товара ,который доставили), в графе 5- (код товара), в графе 6- к-во товара. Они правы? Я спокойно включаю эту НН в кредит?
якщо розписано двома рядками, то там де послуга не може бути одиниці вимірювання тис.умов.шт


Luda_avon@ukr.net
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 502
З нами з: 17 червня 2013, 10:01
Дякував (ла): 88 разів
Подякували: 15 разів

Повідомлення Luda_avon@ukr.net »

Елена_П писав:
Luda_avon@ukr.net писав:Здравствуйте, подскажите ошибочно выписала и зарегистрировала нн под одним номером. Как быть, делать додаток 2?
Одной датой два одинаковых номера? Если да, то надо РК на минус полностью и покупатель регистрирует такой РК, и новую НН с другим номером, а если даты разные то ничего страшного, так можно.
Даты разные, но два одинаковых номера....Что делать, так можно?

Manny
Гений
Гений
Повідомлень: 357
З нами з: 22 травня 2013, 06:25
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 129 разів

Повідомлення Manny »

Luda_avon@ukr.net писав:
Елена_П писав:
Luda_avon@ukr.net писав:Здравствуйте, подскажите ошибочно выписала и зарегистрировала нн под одним номером. Как быть, делать додаток 2?
Одной датой два одинаковых номера? Если да, то надо РК на минус полностью и покупатель регистрирует такой РК, и новую НН с другим номером, а если даты разные то ничего страшного, так можно.
Даты разные, но два одинаковых номера....Что делать, так можно?
Можно

lera111
Оракул
Оракул
Повідомлень: 217
З нами з: 01 жовтня 2015, 09:44
Дякував (ла): 80 разів
Подякували: 7 разів

Повідомлення lera111 »

подскажите если нн от 17.05 зарегистрирована 01.06. то єто считается не вовремя зарегистрирована?ее не включать в нк за май?

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

за май,зареєстрована на 14день.

Давидюк
Гений
Гений
Повідомлень: 319
З нами з: 15 квітня 2016, 10:18
Дякував (ла): 158 разів
Подякували: 56 разів

Повідомлення Давидюк »

Тобто на 15 день

Nadiy
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2688
З нами з: 23 липня 2015, 11:52
Дякував (ла): 447 разів
Подякували: 1989 разів

Повідомлення Nadiy »

lera111 писав:подскажите если нн от 17.05 зарегистрирована 01.06. то єто считается не вовремя зарегистрирована?ее не включать в нк за май?
17+15-31=01.06-останній день реєстрації
ваша пн зареєстрована вчасно

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Колеги, потрібна порада! Є постачальник. Виписав він мені у травні 2 рахунки. Обидва ми авансом оплатили у травні, по одному була відгрузка у травні. Одну ПН він зареєстрував, а другу прошляпив. Тепер він пропонує зробити РК на мінус на зареєстровану податкову і зробити зведену останнім днем місяця, ніби це ритмічна поставка.
У кодексі пише, що безперервною можна вважати поставку де було 2 і більше ПОСТАЧАННЯ в місяць, тобто відгрузки, а не як у мене попередні оплати. Постачальник наполягає, що більше 2-х ПН це вже безперервна поставка.
Як має бути правильно. Ціна питання мого податкового кредиту 42 тисячі. А його штрафу 2 тисячі.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

novichok
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1861
З нами з: 22 серпня 2012, 07:44
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 890 разів

Повідомлення novichok »

Natalenna писав:Колеги, потрібна порада! Є постачальник. Виписав він мені у травні 2 рахунки. Обидва ми авансом оплатили у травні, по одному була відгрузка у травні. Одну ПН він зареєстрував, а другу прошляпив. Тепер він пропонує зробити РК на мінус на зареєстровану податкову і зробити зведену останнім днем місяця, ніби це ритмічна поставка.
У кодексі пише, що безперервною можна вважати поставку де було 2 і більше ПОСТАЧАННЯ в місяць, тобто відгрузки, а не як у мене попередні оплати. Постачальник наполягає, що більше 2-х ПН це вже безперервна поставка.
Як має бути правильно. Ціна питання мого податкового кредиту 42 тисячі. А його штрафу 2 тисячі.

http://dtkt.com.ua/show/2cid19882.html как то не очень ваш случай подходит под сводную налоговую.

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

novichok писав:
Natalenna писав:Колеги, потрібна порада! Є постачальник. Виписав він мені у травні 2 рахунки. Обидва ми авансом оплатили у травні, по одному була відгрузка у травні. Одну ПН він зареєстрував, а другу прошляпив. Тепер він пропонує зробити РК на мінус на зареєстровану податкову і зробити зведену останнім днем місяця, ніби це ритмічна поставка.
У кодексі пише, що безперервною можна вважати поставку де було 2 і більше ПОСТАЧАННЯ в місяць, тобто відгрузки, а не як у мене попередні оплати. Постачальник наполягає, що більше 2-х ПН це вже безперервна поставка.
Як має бути правильно. Ціна питання мого податкового кредиту 42 тисячі. А його штрафу 2 тисячі.

http://dtkt.com.ua/show/2cid19882.html как то не очень ваш случай подходит под сводную налоговую.
Дякую Вам! Знайшла я у цій зведеній податковій консультації відповідь на моє питання:
Вопрос 6. Могут ли составляться сводные налоговые накладные на предварительную оплату товаров/услуг (аванс), поставка которых носит непрерывный или ритмичный характер?
Ответ. Нет. Порядок составления сводных налоговых накладных не распространяется на предварительную оплату товаров/услуг (аванс), подлежащих поставке.
При этом, учитывая правило «первого события» определения налоговых обязательств поставщика, налоговая накладная на сумму предварительной оплаты товаров/услуг (аванса) составляется на дату такой оплаты, то есть на дату получения такого аванса.
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”