Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
vi_ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 15 липня 2017, 14:24
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення vi_ka »

Ксения_S писав:Додаток до Крітеріїв отправляла без приложений. Получается, что пакет документов нужно прилагать и к повідомленню и к Таблице? К Додатку до Крітеріїв пришла только одна квитанция. Вторую я так и не дождалась. Уже запуталась совсем. Что оправлять, что прилагать.....
Як до додатку до критеріїв можна щось прикріпить?
Я посилала тільки додаток . В повідомлення прикріпляла реалізацію, придбання ( видаткові та ТТН, договора, виписки банку) по даному товару, а також писала пояснення , які приміщення маємо, та що орендуємо, дохід за минулий рік та штатну кількість працівників.
Хто знає, цього достатньо? Чи потрібно копії договорів?

Helena16
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 10 липня 2017, 17:50
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 96 разів

Повідомлення Helena16 »

vi_ka писав:
Ксения_S писав:Додаток до Крітеріїв отправляла без приложений. Получается, что пакет документов нужно прилагать и к повідомленню и к Таблице? К Додатку до Крітеріїв пришла только одна квитанция. Вторую я так и не дождалась. Уже запуталась совсем. Что оправлять, что прилагать.....
Як до додатку до критеріїв можна щось прикріпить?
Я посилала тільки додаток . В повідомлення прикріпляла реалізацію, придбання ( видаткові та ТТН, договора, виписки банку) по даному товару, а також писала пояснення , які приміщення маємо, та що орендуємо, дохід за минулий рік та штатну кількість працівників.
Хто знає, цього достатньо? Чи потрібно копії договорів?
Я просто все отправляла в листах, получилось 21 документ - писала что это к додаткам по критериям №...от даты... Но все равно по критериям ответов нет. Правда додатки я оправила в позапрошлую пятницу а письма в эту. После того как очередное объяснения вышли.........Но не факт что этого достаточно #g_crazy#

Ксения_S
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 12 липня 2017, 20:49
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ксения_S »

Я все отправляла через переписку с ДФС с ссылкой на Таблицу (Додаток до Крітеріїв...).Приложили скан-копию пояснения, копии лицензии, несколько приходов. К повідомленню у меня прикреплено гораздо больше документов. Но результат не оправдал ожидания, отказ в регистрации. Причина - тайна, ничего не понятно. Самое печальное, что это - только начало.

Ксения_S
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 12 липня 2017, 20:49
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ксения_S »

Діна 1977 писав:
vi_ka писав:А хто посилав документм про власні та орендовані приміщення ( копії договорів) Сказали, що потрібно обов'язково
Я відправляла, але всеодно відмовили. Що їм треба вони і самі не знають. Завтра буду нести повторно, сказали нести все що є. Сьогодні цілий день копірувала що б їм....
Вы можете нести повторно. Но мне вчера "повезло", я отправила через кабинет дополнение к Повідомленню, автоматом приходит ответ: отказ, по этой накладной принято решение. Не теряйте время: сразу пишите жалобу или подавайте исковое заявление.

Ксения_S
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 18
З нами з: 12 липня 2017, 20:49
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 20 разів

Повідомлення Ксения_S »

Ксения_S писав:
Діна 1977 писав:
vi_ka писав:А хто посилав документм про власні та орендовані приміщення ( копії договорів) Сказали, що потрібно обов'язково
Я відправляла, але всеодно відмовили. Що їм треба вони і самі не знають. Завтра буду нести повторно, сказали нести все що є. Сьогодні цілий день копірувала що б їм....
Вы можете нести повторно. Но мне вчера "повезло", я отправила через кабинет дополнение к Повідомленню, автоматом приходит ответ: отказ, по этой накладной принято решение. Не теряйте время: сразу пишите жалобу или подавайте исковое заявление.
Хотя, жалоба может ничего не решить. Еще одна комиссия. Еще одна кормушка.. Как они будут рассматривать, если не позволяют донести недостающие документы. По крайней мере, электронный кабинет отсекает.

vi_ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 15 липня 2017, 14:24
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення vi_ka »

Чи виявлять фіктивні фірми, а нам голову поморочать. В мене в голові каша... Вже нічого не розумію...

Діна 1977
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 726
З нами з: 05 травня 2016, 13:39
Дякував (ла): 440 разів
Подякували: 271 раз

Повідомлення Діна 1977 »

А хтось подавав копії трудових договорів? Така каша, що капец.

Юся27
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 13 липня 2017, 15:01
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Юся27 »

vi_ka писав:
vi_ka писав:
Helena16 писав: подскажите єлектронный кабинет работает? я сегодня с утра не могу зайти в него, или это я такая счастливая.......


Достали, в електронний кабінет не зайти, конкретних роз'яснень не має. Якщо відмовлять в реєстрації, птрібно заново подавати, чи це вже заблокували?
З ключами податкової -фоп заходжу, а сертифікація ключів Україна не можу зайти. В кого ще така проблема?
З ключами Україна не заходить, де ще формувать це повідомлення не знаю

Инна4891
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 14
З нами з: 15 липня 2017, 15:29
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 1 раз

Повідомлення Инна4891 »

Добрый вечер. С праздником вас, бухгалтера!
Вопрос, чтобы уже наверняка. Заполняю J1360101 Документ довільного формату. Назва документа? Если у меня копия договора, то так и пишу?! Крыша едет. Возможно это о самой заблокированой накладной? Спасибо.

Helena16
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 10 липня 2017, 17:50
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 96 разів

Повідомлення Helena16 »

петицию про отмену блокировки налоговых накладных подписало только около 2 000 человек. Может нас "счастливчиков действительно мало"#search#

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”