Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Бухгалтер-трудоголік
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 118
З нами з: 04 червня 2015, 17:35
Дякував (ла): 64 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Бухгалтер-трудоголік »

Оплата за ТМЦ була здійснена по трьох рахунках однією платіжкою, постачальник зареєстрував 3 податкові накладні. Можливо, це не зовсім вірно, оскільки мабуть потрібно було зареєструати одну податкову накладну на загальну суму оплати? Буду вдячна за відповідь.

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Бухгалтер-трудоголік писав:Оплата за ТМЦ була здійснена по трьох рахунках однією платіжкою, постачальник зареєстрував 3 податкові накладні. Можливо, це не зовсім вірно, оскільки мабуть потрібно було зареєструати одну податкову накладну на загальну суму оплати? Буду вдячна за відповідь.
Как разъясняют налоговики, можно и так и так. Это не является ошибкой, тем более,что и счета разные.

Asia Svetlova
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1638
З нами з: 31 січня 2012, 05:11
Дякував (ла): 822 рази
Подякували: 684 рази

Повідомлення Asia Svetlova »

IrinD писав:Подскажите пожалуйста. Мы оказали услуги бюджетной организации, они неплательщики НДС. Насколько я помню, в таких случаях НО у нас возникает по дате оплаты, а не по первому событию. Вопрос в следующем:как нам подтвердить, что оплата была за счет бюджетных средств. В одном источнике я прочитала, что в договоре обязательно должна быть фраза "оплата здійснюється за рахунок бюджетних коштів" (естественно нам в договоре никто такую фразу не написал и даже после моей просьбы они наотрез отказались включить такую фразу в договор), в другом месте я прочитала, что достаточно будет того, что в договоре в реквизитах заказчика будет указан счет открытый в казначействе и это будет подтверждением того, что оплата была за счет бюджетных средств. Как Вы делаете?
Я ориентировалась на реквизиты счета, так как такая фраза в договорах действительно встречается крайне редко
Податки-це зло, неохідне, але все-таки зло, і чим менше їх у нас, тим краще. У. Черчилль 1907р

Татьяна ТС
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2015, 14:58
Дякував (ла): 370 разів
Подякували: 1089 разів

Повідомлення Татьяна ТС »

Asia Svetlova писав:
IrinD писав:Подскажите пожалуйста. Мы оказали услуги бюджетной организации, они неплательщики НДС. Насколько я помню, в таких случаях НО у нас возникает по дате оплаты, а не по первому событию. Вопрос в следующем:как нам подтвердить, что оплата была за счет бюджетных средств. В одном источнике я прочитала, что в договоре обязательно должна быть фраза "оплата здійснюється за рахунок бюджетних коштів" (естественно нам в договоре никто такую фразу не написал и даже после моей просьбы они наотрез отказались включить такую фразу в договор), в другом месте я прочитала, что достаточно будет того, что в договоре в реквизитах заказчика будет указан счет открытый в казначействе и это будет подтверждением того, что оплата была за счет бюджетных средств. Как Вы делаете?
Я ориентировалась на реквизиты счета, так как такая фраза в договорах действительно встречается крайне редко
В казначействі бюджетна організація може мати і благодійний рахунок, а не тільки цільовий.
Зазвичай документи таким організаціям надаються без числа, тому що вони там можуть бути досить довго, поки казначейство оплатить ці рахунки, а потім виставляється число.
Тому оплата і акти будуть в одному періоді, і зобов,язання з ПДВ також.

Юлия 19922604
УченикУченик
Повідомлень: 4
З нами з: 13 липня 2016, 15:29
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Юлия 19922604 »

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста как будет правильно выписать НН? В Лагере ребенок разбил окно. Нам на расчетный счет поступили деньги на возмещение убытка. Как грамотно выписать налоговую. С данной ситуацией столкнулись впервые .Заранее спасибо.

Annushka^_^
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 19 грудня 2011, 04:38
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Annushka^_^ »

Добрый день!
подскажите в таком вопросе: в июне была выписана и зарегистрирована НН на предоплату на НЕплательщика ндс, в июле по факту он взял другой товар...
нужно ли мне делать РК к НН с причиной изменение номенклатуры?...Brick wall

Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

Annushka^_^ писав:Добрый день!
подскажите в таком вопросе: в июне была выписана и зарегистрирована НН на предоплату на НЕплательщика ндс, в июле по факту он взял другой товар...
нужно ли мне делать РК к НН с причиной изменение номенклатуры?...Brick wall
По факту ви йому видаткову дали з іншою номенклатурою ?
Тоді, так - треба датою видаткової зробити РК на "зміну номенклатури"...

Annushka^_^
Гений
Гений
Повідомлень: 313
З нами з: 19 грудня 2011, 04:38
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Annushka^_^ »

а я вот где то читала (сейчас не могу найти), что если выписывается нн на предоплату на неплательщика ндс, а потом меняется номенклатура, то рк делать не нужно... (при условии, что нет возврата предоплаты, товара и т.д.).......

Аватар користувача
Natalenna
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3251
З нами з: 17 лютого 2014, 14:30
Дякував (ла): 3872 рази
Подякували: 3194 рази

Повідомлення Natalenna »

Добрий день! Постачальники зареєстрували мені податкову накладну на 1 коп. менше ніж я платила. Різниця вилазить у ПДВ. Що тепер робити? Я так розумію, що у декларацію я її не маю права включити?
Наше життя встелене граблями (с) Із творів ЗНО
Бухгалтерський облік - це мистецтво

orelvn
Оракул
Оракул
Повідомлень: 212
З нами з: 18 лютого 2013, 07:07
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 58 разів

Повідомлення orelvn »

Natalenna писав: Різниця вилазить у ПДВ. Що тепер робити?
То что вылазить куда-то засунуть. Увеличьте у себя в учете в документах на 0,01
Natalenna писав:Я так розумію, що у декларацію я її не маю права включити?
Включайте так, как в НН

Всё имхо и противоречит мнению базы знань ГНИ

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”