Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
rubin
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1981
З нами з: 11 серпня 2011, 02:43
Дякував (ла): 2353 рази
Подякували: 1790 разів

Повідомлення rubin »

Natalenna писав:Добрий день! Постачальники зареєстрували мені податкову накладну на 1 коп. менше ніж я платила. Різниця вилазить у ПДВ. Що тепер робити? Я так розумію, що у декларацію я її не маю права включити?
я никогда не заморачиваюсь этими 0,01грн., дека ж все равно в целых считается и эта 0,01 ни на что не влияет.

KrysyaSto
УченикУченик
Повідомлень: 8
З нами з: 19 травня 2016, 01:46
Дякував (ла): 4 рази

Повідомлення KrysyaSto »

Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, можливо були зміни в законодавстві і я не в курсі. Отримала від контрагента ПН на аванс, що був мною оплачений 15/07 у сумі 20тис грн, у такому вигляді:
Номенклатура - Аванс за товар
Код ЗЕД - нема
Одниці виміру - грн
К-сть - 1
ну і сума відповідно до авансу.
Хіба так можна? Невже не потрібно вказати назву товару, за який йде передопата, та кількість пропорційно до суми оплати?
Якщо так, то вимагати коригування? Як краще - щоб всю накладну змінусували коригуванням, та зареєстрували нову, поки ще є час? Чи просто в коригуванні зробити зміну номенклатури?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

KrysyaSto писав:Доброго вечора. Підкажіть, будь ласка, можливо були зміни в законодавстві і я не в курсі. Отримала від контрагента ПН на аванс, що був мною оплачений 15/07 у сумі 20тис грн, у такому вигляді:
Номенклатура - Аванс за товар
Код ЗЕД - нема
Одниці виміру - грн
К-сть - 1
ну і сума відповідно до авансу.
Хіба так можна? Невже не потрібно вказати назву товару, за який йде передопата, та кількість пропорційно до суми оплати?
Якщо так, то вимагати коригування? Як краще - щоб всю накладну змінусували коригуванням, та зареєстрували нову, поки ще є час? Чи просто в коригуванні зробити зміну номенклатури?
Так действительно нельзя выписывать НН. Требуйте РК. Это не имеет значение, как именно выйти из этой ситуации:либо "0"РК со сменой номенклатуры, либо "-" РК и новая НН.

aduvan4ik
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 08 січня 2012, 02:30
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 7 разів

Повідомлення aduvan4ik »

підскажіть, я правильно пишу?? в договорі транспортні послуг (ми надаємо) я виписую пн и пишу автопослуги 29т по 300 грн. правильно ?? чи потрібно писати вантаж який веземо??

Vita12
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 09 листопада 2015, 12:02
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Vita12 »

Выписана НН по оплате на общую сумму, а на эту оплату выписали 7 расх.накладных с 55 абсолютно другими позициями номенклатуры. Есть ли возможность в 1С8 Бухгалтерия сделать РК к той одной налоговой, не выискивая каждую номенклатуру вручную, а как-то слить с расх.накладных, "типа на основании"? Спасибо.

Маруся10
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4143
З нами з: 31 липня 2015, 10:24
Дякував (ла): 669 разів
Подякували: 1954 рази

Повідомлення Маруся10 »

aduvan4ik писав:підскажіть, я правильно пишу?? в договорі транспортні послуг (ми надаємо) я виписую пн и пишу автопослуги 29т по 300 грн. правильно ?? чи потрібно писати вантаж який веземо??
я пишу так - Транспортні послуги за маршрутом: м. Барнаул(Росія) - Суми(Україна) ;а-ль Газель ВМ 8888 ВС водій Путін СMR 000000 к-ть 1 Од. - послуга, а там созванивайтесь с контрагентом, как ему надо віписать акт и соответственно сделаете так НН

Vita12
Мыслитель
Мыслитель
Повідомлень: 96
З нами з: 09 листопада 2015, 12:02
Дякував (ла): 112 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Vita12 »

Vita12 писав:Выписана НН по предоплате на общую сумму, а на эту оплату через месяц выписали 7 расх.накладных с 55 абсолютно другими позициями номенклатуры. Есть ли возможность в 1С8 Бухгалтерия сделать РК к той одной налоговой, не выискивая каждую номенклатуру вручную, а как-то слить с расх.накладных, "типа на основании"? Спасибо.
Консультант 1С сказал, что такая операция отсутствует. Делаю замену вручную: заполняю копированием с исходной НН, по 7 позициям ставлю "-" уменьшение количества, а с "+" ввожу 55 новых номенклатур.

НО... прочитала статью о начислении штрафа ДФС по РК с заменой ячменя на пшеницу и задумалась не будет ли штрафа http://www.prof-buh.in.ua/%D0%BA%D0%BE% ... B9-%D0%BF/

Подскажите, пожалуйста, как правильно делать РК, чтоб спать спокойно.

Olya577
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 19 травня 2015, 15:26
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Olya577 »

Подскажите не правильно указала наименования предприятия в НН, как исправить?

Аватар користувача
Тюша
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8701
З нами з: 24 березня 2010, 04:42
Дякував (ла): 2125 разів
Подякували: 5234 рази

Повідомлення Тюша »

Olya577 писав:Подскажите не правильно указала наименования предприятия в НН, как исправить?
Делайте "0" РК, где исправляете только заглавную часть.

Olya577
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 16
З нами з: 19 травня 2015, 15:26
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Olya577 »

Тюша писав:
Olya577 писав:Подскажите не правильно указала наименования предприятия в НН, как исправить?
Делайте "0" РК, где исправляете только заглавную часть.

то есть в разделе Б ничего не ставлю?
после РК новую НН нужно делать?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”