Єдиний реестр податкових накладних

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

знайшла інфу що сертифікати УСЦ контрагента були дійсні до 07.08. Де ще можна шукати? цікаво, а витрати на обслуговування детективного агентства, яке буде досліджувати наявність сертифікатів можна буде включати в витрати?
Чи можна адреси інших контор які видають ЕЦП?


lulu0
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 18 листопада 2009, 08:00
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lulu0 »

остается только ждать проверок и конкретных случаев снятия нк! а также судебной практики! если уж контролирующий орган, проверяющий, так сказать, правильность оформления нн, со своей мощной базой данных, регистрирует нк, выписанные неизвестно кем... то что может сделать бухгалтер, который бухгалтер, а не программист, следователь и не эксперт-графолог (ведь если на бумажном носителе и будет стоять фамилия директора - это еще не значит, что закарлючку, изображающую подпись, поставил именно он (директор) а не кто попало!)!

оляля
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7529
З нами з: 03 лютого 2011, 04:05
Дякував (ла): 1061 раз
Подякували: 4945 разів

Повідомлення оляля »

lulu0 писав:остается только ждать проверок и конкретных случаев снятия нк! а также судебной практики!
#g_haha# заспокоїли.....люди, невже ми не знайдемо ніякої лазейки в цьому всьому? це ж писано нашвидкоруч, може є якась зачіпка. 9 місяців пройшло, вже нічого змінити не можна, а сидіти і чекати поки виловлять - посивіти можна!

ninela
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 133
З нами з: 05 червня 2012, 02:39
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 60 разів

Повідомлення ninela »

ІНКОГНІТО: Я ПО ВАШІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ, НА РАХУНОК ПІДПИСУ . У мене постащальник "метро" - всі податкові підписані тими людьми, які виписала податкову. 2. постач. "Епіцентр" податкова виписана "іванов" підписана гол. бух.. 3. теж саме і з деякими другими постачальника - податкова виписана- одною людиною, а в витягу стоїть прізвище гол. буха.???? Нерозумію?????

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

оляля писав:знайшла інфу що сертифікати УСЦ контрагента були дійсні до 07.08. Де ще можна шукати? цікаво, а витрати на обслуговування детективного агентства, яке буде досліджувати наявність сертифікатів можна буде включати в витрати?
Никаких "витрат на обслуговування детективного агентства, яке буде досліджувати наявність сертифікатів". Эти обязанности станут бонусом к уже существующим бесплатным обязанностям буха. (((

Бюгюльмэ
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 7904
З нами з: 03 листопада 2011, 03:49
Дякував (ла): 2170 разів
Подякували: 4361 раз

Повідомлення Бюгюльмэ »

ninela писав:ІНКОГНІТО: Я ПО ВАШІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ, НА РАХУНОК ПІДПИСУ . У мене постащальник "метро" - всі податкові підписані тими людьми, які виписала податкову. 2. постач. "Епіцентр" податкова виписана "іванов" підписана гол. бух.. 3. теж саме і з деякими другими постачальника - податкова виписана- одною людиною, а в витягу стоїть прізвище гол. буха.???? Нерозумію?????
Инкогнито уже комментировал подобную ситуацию (у меня то же самое) - Вам выдают НН, выписанную менеджером, а при последующей регистрации этой НН в неё вносят фамилию лица, имеющего ЭЦП (гл.буха) и в таком виде регят. Вот и получается, что в Вытяге стоит фамилия гл.буха, имеющего ЭЦП, а у нас на руках - филькина грамота.

boozy-voozy
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 05 жовтня 2012, 03:39
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 17 разів

Повідомлення boozy-voozy »

Бюгюльмэ писав:
ninela писав:ІНКОГНІТО: Я ПО ВАШІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ, НА РАХУНОК ПІДПИСУ . У мене постащальник "метро" - всі податкові підписані тими людьми, які виписала податкову. 2. постач. "Епіцентр" податкова виписана "іванов" підписана гол. бух.. 3. теж саме і з деякими другими постачальника - податкова виписана- одною людиною, а в витягу стоїть прізвище гол. буха.???? Нерозумію?????
Инкогнито уже комментировал подобную ситуацию (у меня то же самое) - Вам выдают НН, выписанную менеджером, а при последующей регистрации этой НН в неё вносят фамилию лица, имеющего ЭЦП (гл.буха) и в таком виде регят. Вот и получается, что в Вытяге стоит фамилия гл.буха, имеющего ЭЦП, а у нас на руках - филькина грамота.
В такой ситуации можно попросить замену оригинала с верной фамилией.

Рижик
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 807
З нами з: 14 серпня 2012, 05:25
Дякував (ла): 3019 разів
Подякували: 1572 рази

Повідомлення Рижик »

[

В такой ситуации можно попросить замену оригинала с верной фамилией. [/quote]
Я сьогодны звонила постачальнику, 3-м людям пояснювала,що від них хочу, дуже трудно. У мене 2 таких ПН, а якщо їх більше 100

lulu0
Гуру
Гуру
Повідомлень: 80
З нами з: 18 листопада 2009, 08:00
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення lulu0 »

полный идеотизм!! если налоговая добавила в витяг графу 8 с фамилиями, то она должна нести ответственность за то, что там написано! я сделала запрос, мне пришел "витяг" из "компетентного органа", на данные которого я опираюсь! а если "компетентный орган" дает недостоверную информацию, то ставит под сомнение свою "компетентность"!

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”