Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

и что теперь делать????? как сделать так что б они их увидели?????????

Nastya2016
Гуру
Гуру
Повідомлень: 79
З нами з: 23 листопада 2016, 15:34
Дякував (ла): 34 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Nastya2016 »

всю тему перешерстила и не могу сообразить как называется файл,который надо подавать в дфс по накладной ,которая приостановлена?где в медке найти эту форму?

annabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 18 січня 2015, 18:47
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення annabuh »

Я БУХ.... писав:и что теперь делать????? как сделать так что б они их увидели?????????
дзвоніть в свою податкову, нехай подивляться чи їм щось прийшло. в мене була зведена пн до якої треба було причепити 38 додатків, система дозволяє тільки 25, прийшлось ділити і в мене получилось що на одну пн я відправила 4 повідомлення з додатками, до них звичайно прийшли квитанції 2 з помилками, мол по такій пн вже подано і вона на розгляді, але в податковій подивились і сказали що їм прийшли ці повідомлення.

БИЗНЕСМЕН
Гуру
Гуру
Повідомлень: 82
З нами з: 06 листопада 2016, 10:42
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення БИЗНЕСМЕН »

Я БУХ.... писав:Такое ощущение - шо це все МАРНА ПРАЦЯ!!!!!!!!
Не тільки марна, а ще й черевата штрафами. Ломанулися всі документи відправляти, зараз податківці понаходят в документах "косяки" - чекайте штрафів.

annabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 18 січня 2015, 18:47
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення annabuh »

БИЗНЕСМЕН писав:
Я БУХ.... писав:Такое ощущение - шо це все МАРНА ПРАЦЯ!!!!!!!!
Не тільки марна, а ще й черевата штрафами. Ломанулися всі документи відправляти, зараз податківці понаходят в документах "косяки" - чекайте штрафів.
100% #umbr#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Nastya2016 писав:всю тему перешерстила и не могу сообразить как называется файл,который надо подавать в дфс по накладной ,которая приостановлена?где в медке найти эту форму?
J1312601 - Повідомлення... з додатками (він там автоматично буде, лише вибирайте та робіть не більше 25-ти), а також одночасно J1312301 - Додаток до Критеріїв... (таблиця).

Юся27
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 13 липня 2017, 15:01
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Юся27 »

Nastya2016 писав:всю тему перешерстила и не могу сообразить как называется файл,который надо подавать в дфс по накладной ,которая приостановлена?где в медке найти эту форму?
J1312601. в медку треба, щоб оновлення було 10.01.190, форма появиться там

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

annabuh писав:
БИЗНЕСМЕН писав:
Я БУХ.... писав:Такое ощущение - шо це все МАРНА ПРАЦЯ!!!!!!!!
Не тільки марна, а ще й черевата штрафами. Ломанулися всі документи відправляти, зараз податківці понаходят в документах "косяки" - чекайте штрафів.
100% #umbr#
А можна без скарги одразу до суду, щоб штрафи призупинити? І хто знає, до якої ДФС скаргу - до обласної чи ДФС України? І до якого суду звертатися? І з чим - з квитанціями про зупинення і відмову? Оце й будуть офіційні документи?

Chushka
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 198
З нами з: 23 березня 2015, 15:16
Дякував (ла): 71 раз
Подякували: 55 разів

Повідомлення Chushka »

Девочки, доброе утро.
Подскажите, при блокировке выдерживается ли правило что предприятия с маленькими оборотами не трогают или нет?
Спасибо.

Юся27
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 13
З нами з: 13 липня 2017, 15:01
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Юся27 »

Підкажіть, а якщо мені прийшло коригування мінусове від постачальника і заблокувалося. Хто повідомлення подає? Я чи він?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”