Выписка Налоговых накладных

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

MariNka92 писав:
Dfcbkbcf писав:
MariNka92 писав: В прихідних документах упаковки. Ми купили товар
делайте РК=0
метры минус, упаковки плюс
Тобто, створюю 2 однакові позиції , в 1-й - №, назва товару і неправильна од.вим., а в іншій №, назва товару і правильна?
да

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Dfcbkbcf писав:
MariNka92 писав:
Dfcbkbcf писав: делайте РК=0
метры минус, упаковки плюс
Тобто, створюю 2 однакові позиції , в 1-й - №, назва товару і неправильна од.вим., а в іншій №, назва товару і правильна?
да
Дякую. А ще підкажіть - накладна в якій я виписала цю неправильну позицію була зареєстрована з запізненням? Це на щось впливає?

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

[/quote] А якщо ця накладна квітнева? Це на щось впливає? [/quote]
почему Вы сейчас решили это сделать??? покупатель заметил и попросил или сами увидели ошибку и решили исправить???
1. Дело в том что не на что не влияет, потому что на РК=0 Вам штраф никто не начислит и НО никто не снимет
2. Если никто это не увидел кроме Вас, покупатель не трогает то я бы ничего уже не изменяла..
тем более единиц измерений я не вижу в обязательных реквизитах НН,
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:



а) порядковий номер податкової накладної;

б) дата виписування податкової накладної;

в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;

г) податковий номер платника податку (продавця та покупця). У разі постачання/придбання філією (структурним підрозділом) товарів/послуг, яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній, крім податкового номера платника податку додатково зазначається числовий номер такої філії (структурного підрозділу);

д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;

е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;

є) ціна постачання без урахування податку;

ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;

з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;
і) код товару згідно з УКТ ЗЕД (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України).

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Dfcbkbcf писав:
MariNka92 писав:
А якщо ця накладна квітнева? Це на щось впливає?
почему Вы сейчас решили это сделать??? покупатель заметил и попросил или сами увидели ошибку и исправили???
1. Дело в том что не на что не влияет, потому что на РК=0 Вам штраф никто не начислит и НО никто не снимет
2. Если никто это не увидел кроме Вас, покупатель не трогает то я бы ничего уже не изменяла..
тем более единиц измерений я не вижу в обязательных реквизитах НН,
У податковій накладній зазначаються в окремих рядках такі обов'язкові реквізити:



а) порядковий номер податкової накладної;

б) дата виписування податкової накладної;

в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - продавця товарів/послуг;

г) податковий номер платника податку (продавця та покупця). У разі постачання/придбання філією (структурним підрозділом) товарів/послуг, яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній, крім податкового номера платника податку додатково зазначається числовий номер такої філії (структурного підрозділу);

д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, - покупця (отримувача) товарів/послуг;

е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;

є) ціна постачання без урахування податку;

ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;

з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;[/quote] Цю помилку побачила лише я. От і запитую чи обов язково її виправляти, щоб в майбутньму виписувати правильно.

Dfcbkbcf
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2868
З нами з: 26 квітня 2011, 05:13
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 1426 разів

Повідомлення Dfcbkbcf »

MariNka92 писав: Цю помилку побачила лише я. От і запитую чи обов язково її виправляти, щоб в майбутньму виписувати правильно.
в будущем желательно выписывать правильно, РК если не просят делать то не делайте, аргументируя это тем что единица измерения не явл обязательным реквизитом...
имхо, хотя когда я регистр НН на себя и поставила ед измерения не с классификатора, пришла квит 1 с отказом в приеме...#g_crazy#

NATA888
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 903
З нами з: 05 грудня 2012, 07:43
Дякував (ла): 707 разів
Подякували: 352 рази

Повідомлення NATA888 »

Люди допоможіть розубратися#wall#
Яку номенклатуру повинна вказати в ПН на попередню оплату?
Договір з покупцем на постачання товарів на рік, ми торгуємо продуктами харчування, клієнти час від часу роблять різні замовлення на товар. Оплатили 3,08,16р. на 5568грн. більше, потрібно на цю суму виписати ПН, но що замовлять незнаю і в якій кількості?
Колись писали Часткова оплата за товар на суму... а як зараз?

Вика23
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2928
З нами з: 26 листопада 2012, 08:04
Дякував (ла): 44 рази
Подякували: 949 разів

Повідомлення Вика23 »

NATA888 писав:Люди допоможіть розубратися#wall#
Яку номенклатуру повинна вказати в ПН на попередню оплату?
Договір з покупцем на постачання товарів на рік, ми торгуємо продуктами харчування, клієнти час від часу роблять різні замовлення на товар. Оплатили 3,08,16р. на 5568грн. більше, потрібно на цю суму виписати ПН, но що замовлять незнаю і в якій кількості?
Колись писали Часткова оплата за товар на суму... а як зараз?
Вы дату перепутали?
НН от 03.08 нужно было уже давно зарегистрировать.
Пишите какие-то продукты, лучше один товар. Для того, что-бы потом РК меньше рисовать.
Потом, когда отгрузите, РК составите и укажете реальный товар.

MariNka92
Оракул
Оракул
Повідомлень: 236
З нами з: 17 листопада 2015, 11:01
Дякував (ла): 101 раз
Подякували: 6 разів

Повідомлення MariNka92 »

Підкажіть, чи можна виписати коригування до податкової, яка була зареєстрована із запізненням?

ArinaArina
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 5916
З нами з: 07 лютого 2013, 04:09
Дякував (ла): 7966 разів
Подякували: 5725 разів

Повідомлення ArinaArina »

MariNka92 писав:Підкажіть, чи можна виписати коригування до податкової, яка була зареєстрована із запізненням?
конечно можно. одно от другого не зависит

Оляwhite
Мастер
Мастер
Повідомлень: 56
З нами з: 17 жовтня 2014, 13:10
Дякував (ла): 28 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення Оляwhite »

Добрый день! Подскажите пожалуйста! Я в НДС новичок, но нужна помощь. ЧП платильщик НДС предоставило услуги ТОВ не платильщику НДС 07.09. в этот же день их и выполнило, на р/с деньги поступили 08.09. Вопрос вот в чём: какая дата должна стоять в НН (её ещё не выписывала и не регистрировала): 07, 08, или сегодняшнее 12?

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”