Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Helena16
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 10 липня 2017, 17:50
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 96 разів

Повідомлення Helena16 »

Юлия_Бух писав:а если всю эту хрень отправляла с кабинета в медок что-то прийдет? или все в кабинет должно прийти? по налоговым заблокированным в медок прийдет вторая китанция? отзовитесь кто получал
Если есть решение то в медок приходит вторая квитанция по заблокированным налоговым, но само решение приходит в электронный кабинет

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Irina.dnp писав:
Natallia писав:
Irina.dnp писав: В нас також відмовленов реєстрації на 45тисяч пдв. Покупець тепер хоче щоб ми повернули йому гроші. Товар звісно що вони вже використали(мікродобрива). Тож питання: якого фіга я повинна включати цю нн в забов'язання, платити скажену суму пдв в бюджет, якщо потім не зможу його зняти додатком 2?#wall# #hunter#
остался один путь - быстренько обжалуйте (с подачей должны уложится в 10 дней)
потом - в суд
Быстренько уже не получится. Как ни как до сдачи деки 2 дня осталось
в декларацию все равно включать надо

что касается документов, которые стоит подавать к таблице и приложению - появился регламент комиссии от 26.06.17 г. № 450
я бы очень советовала всем страждущим внимательно изучить бланки висновков и максимально предоставлять предусмотренную там информацию

galial
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 14 квітня 2015, 12:00
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 5 разів

Повідомлення galial »

Irina.dnp пишет:
Natallia пишет:
Irina.dnp пишет:
Бухгалтер1995 пишет:
У нас уже відмова по двох, там ПДВ по 30 тисяч, вислухали з директором, що ми за постачальники "липові", покупців розумію, "пішли" від нас... Рішення приймають ДФС місцеві, а з Києва лише квитанція надходить - ніби так. Не вистачило нам документів, щоб підтвердити реальність існування: залишки товару на 01/01, 01/07, основні так само, виписки банку (у нас несплачено ще й досі) -?, оборотки товару по даному коду, по 361, 631 рахунках і т. д. і т.п. Тобто переліку вичерпного немає, завжди напишуть, що чогось недостатньо...


В нас також відмовленов реєстрації на 45тисяч пдв. Покупець тепер хоче щоб ми повернули йому гроші. Товар звісно що вони вже використали(мікродобрива). Тож питання: якого фіга я повинна включати цю нн в забов'язання, платити скажену суму пдв в бюджет, якщо потім не зможу його зняти додатком 2?Brick wall Hunter


остался один путь - быстренько обжалуйте (с подачей должны уложится в 10 дней)
потом - в суд


Быстренько уже не получится. Как ни как до сдачи деки 2 дня осталось


в декларацию все равно включать надо

что касается документов, которые стоит подавать к таблице и приложению - появился регламент комиссии от 26.06.17 г. № 450
я бы очень советовала всем страждущим внимательно изучить бланки висновков и максимально предоставлять предусмотренную там информацию

а как включать в Деку без регистрации налоговой накладной?

Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

Девочки (кто не может открыть решение), а вам приходили вторые квитанции на заблокированные нн? решение не открывается со вчерашнего дня, что там написано не знаю, вторых квитанций ни хрена нет(((

Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Юлия_Бух писав:Девочки (кто не может открыть решение), а вам приходили вторые квитанции на заблокированные нн? решение не открывается со вчерашнего дня, что там написано не знаю, вторых квитанций ни хрена нет(((
у меня такая хер. Звонить бестолку,нельзя дозвониться

Nelli-Nelli
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1729
З нами з: 31 травня 2015, 13:16
Дякував (ла): 399 разів
Подякували: 905 разів

Повідомлення Nelli-Nelli »

12 липня через кабінет відправила повідомлення по заблокованій податковій виписану в червні, операція купи-продай на предоплату. Ест-ствен-но в Перегляді звітності додатки не відкриваються. Сьогодні в СЕА ПДВ висвітилась сума моєї заблокованої ПН, вірніше сума ПДВ БЕЗ КОПІЙОК(!!!???). Формулировка: Реєстрація перевищення ПЗ над сумою податку. Номер документу - 10-ти значний (не мій) дата 18.07. Хочеться думати, що моя ПН зареєстрована але... осадок ще є!!! та і питання залишились. де мої копійки? вірніше мого контрагента. як йому ставити в ПК не правильну суму? Нас знову розводять?

asv
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 878
З нами з: 13 лютого 2012, 12:24
Дякував (ла): 663 рази
Подякували: 80 разів

Повідомлення asv »

в мене в постачальника призупинено реєстрацію....значить в 6 місяці я без кредиту.... а потім її по даті реєстрації можна буде включити в деку?

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Хтось може сьогодні відправити через кабінет повідомлення? На підпису зависає "Зачекайте".............

LenchikSin
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 10
З нами з: 18 серпня 2015, 20:11
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення LenchikSin »

Бухгалтер1995 писав:Хтось може сьогодні відправити через кабінет повідомлення? На підпису зависає "Зачекайте".............


Только что отправила с 14 додатками. Пробуйте еще. Оно просто все висит. В какой то момент успеваешь отправить. #wall#

КамЛ
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1915
З нами з: 06 липня 2017, 15:07
Дякував (ла): 52 рази
Подякували: 1298 разів

Повідомлення КамЛ »

asv писав:в мене в постачальника призупинено реєстрацію....значить в 6 місяці я без кредиту.... а потім її по даті реєстрації можна буде включити в деку?
Если вам и ему повезет и разблокируют НН, то отразите ее в деке того месяца, в котором это произойдет.

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”