Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

А у меня ВСЕ налоговые с таким ответом, у нас производство и услуги. Вот думаем начинать выяснять в своей налоговой что делать, потому что не вижу оснований для изменений с 1 июля.

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

И у меня тоже самое по РК, регистрировала 13 числа, до этого ТАКОГО не было. В свою налоговую дозвонилась, инспектор не знает, что это значит и отправила на Киев 0800501007, а там - всі працівники зайняті с самого ранку!!!

utya
Оракул
Оракул
Повідомлень: 205
З нами з: 11 березня 2011, 05:32
Дякував (ла): 72 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення utya »

У мене вже давно приходять ці "цікаві квитанції", зрозуміти від чоого залежать .. я так і не змогла... А продаємо ми товар.. От і виходить, що по основних позиціях у травні у мене постійні зауваєження.. Товар у нас і укр, і імпортний, і придбаний у не платників ПДВ - зрозуміло чому його не має в тій клятій системі.
Питала у інспектора що там із системою - казав що все добре, правильно рахує. Ві таких слів у же мені не добре#cray#

Вирішила я дати ти ПН спокій..Реєструються, то нехай реєструються як є. Чекаю 01.07... :) а далі час покажить..Уже стільки разів нас навантажували (пам'ятаєте як пробували писати номера і дати ВМД)

Буду намагатися зареєструвати усі ПН до 30.06 включно.. а далі іду у відпустку... нехай ДПІ зачекає...#g_witch# (я так розумію, що після 1.07 ..відпустка буде нам тільки снитися)

INNA1975
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 12
З нами з: 20 жовтня 2016, 20:38
Дякував (ла): 38 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення INNA1975 »

Стараюсь сохранять спокойствие, но в 15,00 сегодня будет уже сутки как мои НН исх не регистрируются совсем.... Насколько я пинимаю в кабинете (Медке) будет сообщение, что заблокировано? Звонок из налоговой? Напишу.

ВВС
Гений
Гений
Повідомлень: 473
З нами з: 13 лютого 2013, 06:31
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 365 разів

Повідомлення ВВС »

ВВС писав:И у меня тоже самое по РК, регистрировала 13 числа, до этого ТАКОГО не было. В свою налоговую дозвонилась, инспектор не знает, что это значит и отправила на Киев 0800501007, а там - всі працівники зайняті с самого ранку!!!
Дозвонилась!!!#help# На линии консультации говорят,что это мониторинг рисков, то есть до 1,07 такие НН/РК регистрируются, а после будут блокироваться. На другие мои вопросы - разъяснений нет! Тоже думаю, что все НН июня регистрирую до 30.06, а там ... по мере поступлений) и конечно, планирую отпуск#g_witch#

g.let
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 755
З нами з: 18 листопада 2011, 06:45
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 375 разів

Повідомлення g.let »

utya писав:Буду намагатися зареєструвати усі ПН до 30.06 включно.. а далі іду у відпустку... нехай ДПІ зачекає...#g_witch# (я так розумію, що після 1.07 ..відпустка буде нам тільки снитися)
тоже буду регить весь июнь до 30.06

а про отпуск и не мечтаю #g_cray#

nyusha72
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 22 червня 2016, 12:14
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення nyusha72 »

Здравствуйте дорогии коллеги. Вижу многие уже попали под действие "милой" нормы по отказу в регистрации нн.
Документ принят, но пока тестовый режим, а дальше. Вот текст ошибки :"Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 3824 ."
И ладно если-бы это была покупка от ФОПа 5% без пдв. Так нет покупка от юр.особы, нн с кодом есть, количество совпадает, но наценка 60%. То есть мои менеджеры бегают, ищут дешевле что бы увеличить прибыль, ндс с продажи, себе зарплату % от продаж., а в ответ не положено. НН фиктивная, регистрация отказана. Это как?
Слова остались только нецензурные. Ну и дикое желане взять автомат. А реально что делать?.#rtfm# #rtfm# #rtfm# #rtfm# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#

cometa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3606
З нами з: 14 березня 2012, 01:31
Дякував (ла): 2642 рази
Подякували: 1919 разів

Повідомлення cometa »

nyusha72 писав:Здравствуйте дорогии коллеги. Вижу многие уже попали под действие "милой" нормы по отказу в регистрации нн.
Документ принят, но пока тестовый режим, а дальше. Вот текст ошибки :"Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 3824 ."
И ладно если-бы это была покупка от ФОПа 5% без пдв. Так нет покупка от юр.особы, нн с кодом есть, количество совпадает, но наценка 60%. То есть мои менеджеры бегают, ищут дешевле что бы увеличить прибыль, ндс с продажи, себе зарплату % от продаж., а в ответ не положено. НН фиктивная, регистрация отказана. Это как?
Слова остались только нецензурные. Ну и дикое желане взять автомат. А реально что делать?.#rtfm# #rtfm# #rtfm# #rtfm# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
А кто вам сказал, что ЭТО из-за наценки 60%

nyusha72
ПрофиПрофи
Повідомлень: 32
З нами з: 22 червня 2016, 12:14
Дякував (ла): 18 разів

Повідомлення nyusha72 »

cometa писав:
nyusha72 писав:Здравствуйте дорогии коллеги. Вижу многие уже попали под действие "милой" нормы по отказу в регистрации нн.
Документ принят, но пока тестовый режим, а дальше. Вот текст ошибки :"Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 3824 ."
И ладно если-бы это была покупка от ФОПа 5% без пдв. Так нет покупка от юр.особы, нн с кодом есть, количество совпадает, но наценка 60%. То есть мои менеджеры бегают, ищут дешевле что бы увеличить прибыль, ндс с продажи, себе зарплату % от продаж., а в ответ не положено. НН фиктивная, регистрация отказана. Это как?
Слова остались только нецензурные. Ну и дикое желане взять автомат. А реально что делать?.#rtfm# #rtfm# #rtfm# #rtfm# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
А кто вам сказал, что ЭТО из-за наценки 60%
Ну приход количественній у меня совпадает. Код ЗЕД есть на обе отгрузки. Я получила 3000 кг фреона и тгружаю 3000кг фреона. А в коментариях у них, , "що перевищення ціни в 1,5 є підставою до відмови в реестраціі"

Аватар користувача
Ребекка
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 4272
З нами з: 28 лютого 2012, 07:00
Звідки: м. Черкаси
Дякував (ла): 7201 раз
Подякували: 2403 рази

Повідомлення Ребекка »

nyusha72 писав:
cometa писав:
nyusha72 писав:Здравствуйте дорогии коллеги. Вижу многие уже попали под действие "милой" нормы по отказу в регистрации нн.
Документ принят, но пока тестовый режим, а дальше. Вот текст ошибки :"Виявлені помилки:
Відповідно до п.74.2 ст.74 ПКУ функціонує система моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР). Період з 01.04.2017 до 01.07.2017 є перехідним періодом, протягом якого процедура визначена п.201.16 ст 201 ПКУ здійснюється без фактичного зупинення реєстрації ПН/РК у ЄРПН. За результатами опрацювання СМКОР виявлено невідповідність обсягів постачання обсягам придбання по товарах згідно з УКТ ЗЕД: 3824 ."
И ладно если-бы это была покупка от ФОПа 5% без пдв. Так нет покупка от юр.особы, нн с кодом есть, количество совпадает, но наценка 60%. То есть мои менеджеры бегают, ищут дешевле что бы увеличить прибыль, ндс с продажи, себе зарплату % от продаж., а в ответ не положено. НН фиктивная, регистрация отказана. Это как?
Слова остались только нецензурные. Ну и дикое желане взять автомат. А реально что делать?.#rtfm# #rtfm# #rtfm# #rtfm# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2# #g_cray2#
А кто вам сказал, что ЭТО из-за наценки 60%
Ну приход количественній у меня совпадает. Код ЗЕД есть на обе отгрузки. Я получила 3000 кг фреона и тгружаю 3000кг фреона
не шукайте логіки в їх діях - її немає

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”