Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

Olga(Ольга) писав:
AV_VISH писав:Доброго дня!
Є серед нас ті, хто отримав позитивне рішення? Довідку про виробничі потужності та ін. подавали?
ЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ
УРАААААААААААААААААААААААААААААААААААА
Первые 5
Боже, Спасибо тебе
#rolf#
Вітаю, так а довідку подавали?

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Natalenna писав:
oscolok писав:
Nataly2017 писав:А как Вам єта новость http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/303879.html . Получатся все мы с фиктивными налоговыми накладными????
Найбільше мені сподобалося 3 місяці вони тестували систему.....
За 3 місяці можливо було надіслати запити і всі реальні компанії підтвердили в звичайному режимі свої податкові накладні.
якби вони надсилали запити, то зараз не отримали б тих 7 млрд.
С.ки!
Я, до речі, вже чула, що вони блокують в основному масову реєстрацію, але мені, наприклад, також легше сісти, зробити і все разом відправити...
нет, у меня на одном юрике с небольшими оборотами заблокировали одну налоговую, причем на небольшую сумму, одну за день регистрировали и ее заблокировали - она попала под критерии (75% рисковых товаров).
Мы просто закупали з/части для своих нужд.
Получила конечно положительное решение по регистрации, но факт подтверждает, что блокирование автоматически.

oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

oscolok писав:По налоговым накладным пришол отказ в регистрации. (несоотвествие покупки продажы)
На кретерии прошла квитанция 2 - "Інформація врахована"

как ето понимать?.
У нас производство. я могу с кодами (такими как заблокированные налоговые) отправлять новые налоговые накладные?
Будь ласка допоможіть ((((

Dgiva
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 21 червня 2013, 10:52
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Dgiva »

кому приходит такая ошибка? что делать? что не так?
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)


oscolok
Гений
Гений
Повідомлень: 300
З нами з: 06 квітня 2011, 00:50
Дякував (ла): 27 разів
Подякували: 10 разів

Повідомлення oscolok »

Dgiva писав:кому приходит такая ошибка? что делать? что не так?
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)
Проверте количество додатков иколичество додатков которое записанов повидомленни

IrinaИрина
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 26
З нами з: 12 липня 2017, 10:12
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 3 рази

Повідомлення IrinaИрина »

Добрый день. В кабинете пришла 2-я квитанция.

"Документ прийнято. Інформація з Таблиці даних платника податку врахована"

подскажите пожалуйста, что это значит?

New2015
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 11
З нами з: 30 червня 2015, 22:19
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 4 рази

Повідомлення New2015 »

Девочки помогите у кого было такое:
пришла квит 2- написано : Документ не прийнято. Перевірте правильність даних Підписанта

директор один, (бухгалтера нет) подписываем ключами АЦСК,
что делать дальше?

AV_VISH
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 144
З нами з: 07 жовтня 2016, 17:02
Дякував (ла): 81 раз
Подякували: 18 разів

Повідомлення AV_VISH »

Dgiva писав:кому приходит такая ошибка? что делать? что не так?
Виявлені помилки:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)
Скоріше за все кількість документів довільноого формату (J1360101) не відає кількості документів, що додаються вказаних в повідомленні (J1312601), або надіслано не одним пакетом.

Юлия_Бух
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 166
З нами з: 13 липня 2017, 20:14
Дякував (ла): 97 разів
Подякували: 54 рази

Повідомлення Юлия_Бух »

oscolok писав:
oscolok писав:По налоговым накладным пришол отказ в регистрации. (несоотвествие покупки продажы)
На кретерии прошла квитанция 2 - "Інформація врахована"

как ето понимать?.
У нас производство. я могу с кодами (такими как заблокированные налоговые) отправлять новые налоговые накладные?
Будь ласка допоможіть ((((
значит не должны больше блокировать нн с такими кодами.Я отправляла июльские налоговые с такими же кодами-все зарег., а июнь уже после разблокировали

vatanya
Гуру
Гуру
Повідомлень: 81
З нами з: 05 липня 2017, 13:40
Дякував (ла): 61 раз
Подякували: 30 разів

Повідомлення vatanya »

oscolok писав:
oscolok писав:По налоговым накладным пришол отказ в регистрации. (несоотвествие покупки продажы)
На кретерии прошла квитанция 2 - "Інформація врахована"

как ето понимать?.
У нас производство. я могу с кодами (такими как заблокированные налоговые) отправлять новые налоговые накладные?
Будь ласка допоможіть ((((
у меня заблокировали накладную на продукцию в июне, подала по ней только таблицу, повидомлення пока нет, таблицу приняли, вчера рискнула зарегить с таким же кодом опять - пришла квит2 зарегистрирована! боюсь сглазить, но получается система больше с таким кодом не блокирует. Пробуйте, выхода все равно нет другого

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”