Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
annabuh
ПрофиПрофи
Повідомлень: 49
З нами з: 18 січня 2015, 18:47
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 14 разів

Повідомлення annabuh »

Бухгалтер1995 писав:У мене вчора в 10 годин ранку прийшли 2 квит. № 2, в Реєстрі ПН вже як зареєстровані, ліміт списався, залишилося ще 2 заблоковані, але деку здавати потрібно. Здала в 14, все нормально, включила всі чотири проблемні, а сьогодні зранку - сюрпрайз((( Знову списали з ліміту суму по двом розблокованим, рядок 6 у Витязі - сума ПДВ з цих двох... У когось таке було - що робити?
в мене те саме, не знаю шо робити ((( пробую дозвонитись на гарячу лінію


Я БУХ....
Мастер
Мастер
Повідомлень: 67
З нами з: 10 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 21 раз

Повідомлення Я БУХ.... »

New2015 писав:Девочки помогите у кого было такое:
пришла квит 2- написано : Документ не прийнято. Перевірте правильність даних Підписанта

директор один, (бухгалтера нет) подписываем ключами АЦСК,
что делать дальше?

В самому низу в Повідомленні треба поставити хрестик навпроти -керівника, руками занести його ІНН тапрописати руками ПІБ лиректора

Helena16
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 116
З нами з: 10 липня 2017, 17:50
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 96 разів

Повідомлення Helena16 »

Бухгалтер1995 писав:У мене вчора в 10 годин ранку прийшли 2 квит. № 2, в Реєстрі ПН вже як зареєстровані, ліміт списався, залишилося ще 2 заблоковані, але деку здавати потрібно. Здала в 14, все нормально, включила всі чотири проблемні, а сьогодні зранку - сюрпрайз((( Знову списали з ліміту суму по двом розблокованим, рядок 6 у Витязі - сума ПДВ з цих двох... У когось таке було - що робити?
У меня такая же ситуация, позвонила в ДФС Украині - сказали что об єтой проблеме знают, решают, обещают решить до пятницы - но по опыту понимаю что не факт что решат.#g_crazy#

Jane_2017
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 196
З нами з: 12 липня 2017, 12:32
Дякував (ла): 15 разів
Подякували: 20 разів

Повідомлення Jane_2017 »

Девочки, скажите пожалуйста, мне пришел отрицательный ответ - причина: надання платником документыв якы складены з порушенням та/або не э достатными для прийняття рышення. Это как понимать? Составлены с нарушениями или недостаточно документов?! Кому то приходило конкретная причина не є достатніми для прийняття рішення? А также еще вопрос: можно доподать еще раз пакет документов с додатками в электронной форме?

Руня
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 20
З нами з: 12 квітня 2017, 12:59
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 3 рази

Повідомлення Руня »

vatanya писав:
oscolok писав:
oscolok писав:По налоговым накладным пришол отказ в регистрации. (несоотвествие покупки продажы)
На кретерии прошла квитанция 2 - "Інформація врахована"

как ето понимать?.
У нас производство. я могу с кодами (такими как заблокированные налоговые) отправлять новые налоговые накладные?
Будь ласка допоможіть ((((
у меня заблокировали накладную на продукцию в июне, подала по ней только таблицу, повидомлення пока нет, таблицу приняли, вчера рискнула зарегить с таким же кодом опять - пришла квит2 зарегистрирована! боюсь сглазить, но получается система больше с таким кодом не блокирует. Пробуйте, выхода все равно нет другого
та же хрень....теперь нужно разбираться с заблокированными июнскими#hunter#

12062014
Оракул
Оракул
Повідомлень: 258
З нами з: 12 червня 2014, 15:01
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 59 разів

Повідомлення 12062014 »

Система довела свою ефективність і тепер її намагаються дискредитувати. Kінцева мета - повністю скасувати автоматичне блокування накладних, щоб у нечесних на руку бізнесменів з'явилася можливість повернутися до старих схем, які дозволятимуть обходити податкове законодавство, – наголосив в.о. Голови ДФС Мирослав Продан,
Оказывается, все производиели нечесные на руку бизнесмэны. Предприятия, которые создают какой-либо продукт, обеспечивают работой людей больше всех и страдают.

Зла не хватает. В медке пояснення не принимаются: порушено цілісність пакету. В эл.кабинете сканы документов не затягиваются. И как хочешь надвай пояснення. Замкнутый круг. Голубинной почтой отсылать?

тишина08
Оракул
Оракул
Повідомлень: 248
З нами з: 20 квітня 2011, 02:04
Дякував (ла): 162 рази
Подякували: 55 разів

Повідомлення тишина08 »

Сдавала критерии риска. приходят ответы Документ не прийнято

Виявлені помилки:
Документ не прийнято. Порушено вимоги п.3 Критеріїв оцінки ступеня ризиків достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567



Ан-ия
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1128
З нами з: 16 лютого 2013, 07:28
Дякував (ла): 544 рази
Подякували: 733 рази

Повідомлення Ан-ия »

Руня писав:
vatanya писав:
oscolok писав: Будь ласка допоможіть ((((
у меня заблокировали накладную на продукцию в июне, подала по ней только таблицу, повидомлення пока нет, таблицу приняли, вчера рискнула зарегить с таким же кодом опять - пришла квит2 зарегистрирована! боюсь сглазить, но получается система больше с таким кодом не блокирует. Пробуйте, выхода все равно нет другого
та же хрень....теперь нужно разбираться с заблокированными июнскими#hunter#
слушайте я смотрю там по настроению. Мне вчера пришли с принятием. и у многих так. Сегодня с отказом и смотрю тоже у многих с отказом.Они наверное там сидят и думаю ага сегодня принимает.завтра пошли все в пень-всем отказ.У меня сегодня пришло по 5 шт. - отказ.Опять нести єто оскарження надо.

olsh2015
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 121
З нами з: 27 березня 2015, 14:39
Дякував (ла): 122 рази
Подякували: 36 разів

Повідомлення olsh2015 »

Руня писав:
vatanya писав:
oscolok писав: Будь ласка допоможіть ((((
у меня заблокировали накладную на продукцию в июне, подала по ней только таблицу, повидомлення пока нет, таблицу приняли, вчера рискнула зарегить с таким же кодом опять - пришла квит2 зарегистрирована! боюсь сглазить, но получается система больше с таким кодом не блокирует. Пробуйте, выхода все равно нет другого
та же хрень....теперь нужно разбираться с заблокированными июнскими#hunter#
У меня тоже производство, вчера блоканули сводную налоговую на большую сумму. Так что можно подать только Таблицу? Но к ней же вроде еще пояснения какие-то нужны?

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

тишина08 писав:Сдавала критерии риска. приходят ответы Документ не прийнято

Виявлені помилки:
Документ не прийнято. Порушено вимоги п.3 Критеріїв оцінки ступеня ризиків достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.06.2017 № 567


какая деятельность? заблокированные налоговые уже были?

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”