Помилково виписана ПН.

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

Уточненка как "самостийний документ" , к нет дод 5 с " -" , удачи

lilu1984123
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 07 липня 2011, 08:13

Повідомлення lilu1984123 »

Отже питання вирішено таким чином:

подати уточнюючий
у ньому податкову поставити жовтневу - тільки все з мінусами, + пакет від них документів + моя довідка-пояснення
уточнюючу подавати як самостійну, а не додатком до декларації!!!
#thank2#

*Людок*
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 787
З нами з: 17 січня 2012, 01:09
Дякував (ла): 137 разів
Подякували: 231 раз

Повідомлення *Людок* »

lilu1984123 писав:Отже питання вирішено таким чином:

подати уточнюючий
у ньому податкову поставити жовтневу - тільки все з мінусами, + пакет від них документів + моя довідка-пояснення
уточнюючу подавати як самостійну, а не додатком до декларації!!!
#thank2#
В налоговую только Уточн+ дод 5. А пакет док-тов для себя. Я несколько раз сдавала чероез электронку, без проблем проходило

tamara.t13
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 753
З нами з: 04 травня 2011, 08:21
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення tamara.t13 »

lilu1984123 писав:Отже питання вирішено таким чином:

подати уточнюючий
у ньому податкову поставити жовтневу - тільки все з мінусами, + пакет від них документів + моя довідка-пояснення
уточнюючу подавати як самостійну, а не додатком до декларації!!!
#thank2#
проследите всплывает ли ваш минус по деке в следующих деках. если всплывает то надо будет сдать уточненки и за те месяцы

lilu1984123
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 07 липня 2011, 08:13

Повідомлення lilu1984123 »

*Людок* писав:В налоговую только Уточн+ дод 5. А пакет док-тов для себя. Я несколько раз сдавала чероез электронку, без проблем проходило
а навіщо дод.5???
хіба там не потрібно тільки самостійну уточнюючу подавати?

tamara.t13
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 753
З нами з: 04 травня 2011, 08:21
Дякував (ла): 59 разів
Подякували: 80 разів

Повідомлення tamara.t13 »

lilu1984123 писав:
*Людок* писав:В налоговую только Уточн+ дод 5. А пакет док-тов для себя. Я несколько раз сдавала чероез электронку, без проблем проходило
а навіщо дод.5???
хіба там не потрібно тільки самостійну уточнюючу подавати?
В додатке 5 вы покажете что имеено убираете с НК. Тоесть укажите ИНН поставщика и циферки с минусом на которые корректируете

lilu1984123
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 07 липня 2011, 08:13

Повідомлення lilu1984123 »

tamara.t13 писав:
lilu1984123 писав:
*Людок* писав:В налоговую только Уточн+ дод 5. А пакет док-тов для себя. Я несколько раз сдавала чероез электронку, без проблем проходило
а навіщо дод.5???
хіба там не потрібно тільки самостійну уточнюючу подавати?
В додатке 5 вы покажете что имеено убираете с НК. Тоесть укажите ИНН поставщика и циферки с минусом на которые корректируете

А додаток 5 я повинна весь відобразити зі зміною сум свого контрагента, чи вказати тільки "-" суму (сума яка знімається з кредиту) по одному контрагенту?

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

При корректировке указывается только та сумма с "+" или "-", и по тому контрагенту, что корректируете. Остальных контрагентов не трогаете.

lilu1984123
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 07 липня 2011, 08:13

Повідомлення lilu1984123 »

Nataliya 2201 писав:При корректировке указывается только та сумма с "+" или "-", и по тому контрагенту, что корректируете. Остальных контрагентов не трогаете.


коли роблю уточнюючу декларацію я показую яка була декларація і яка повинна була бути, окремим стовпчиком іде різниця, а чому виникло питання по дод.5, бо там є строчка Всього за місяць:сума
я так зрозуміла в моїй ситуації коли мені задвоїли кредит, я повинна показати контрагента який задвоїв, дату і суму з мінусом яка знімається з податкового кредиту, і не чіпать інших контрагентів які були в цьому періоді раніші вказані в дод.5
набридаю бо не хочеться мати помилки, а їх так легко нині допустити...

Nataliya 2201
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3400
З нами з: 11 серпня 2011, 07:57
Дякував (ла): 1164 рази
Подякували: 2681 раз

Повідомлення Nataliya 2201 »

Я первый раз тоже "шишки набила", показала всех по принципу "последний-правильный" да плюс думала, что суммы в УР должны сходиться с Дод.5. И в результате задвоила. Вы правильно написали, в УР двумя графами было-должно быть-разница +-, в Дод. 5 указываете только того контрагента и ту сумму, что убираете/добавляете (в Вашем случае убираете и сумма с -). Остальных не трогаете, они в базе налоговой по декларации уже есть (и никуда не денутся)

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”