Блокування реєстрації ПН/РК (частина 3️⃣)

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Аватар користувача
Tasa
Акула НКУ
Акула НКУ
Повідомлень: 8537
З нами з: 19 липня 2011, 07:54
Звідки: Kyiv
Дякував (ла): 1892 рази
Подякували: 6499 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Tasa »

zoltan писав:
20 липня 2023, 12:25
Симпа писав:
20 липня 2023, 11:39
Dgiva писав:
20 липня 2023, 09:35
Подскажите, какого-то специалиста по разблокировке налоговых, постоянно блочат, ни одну не разблокировали, таблицу не принимают, задолбалась…
Директор думает, что я дурочка. Хочу найти кого-то кто будет делать это, и сколько это стоит примерно?
Поки не зв'яжетесь з ДПІ і вони Вам не розкажуть чого хочуть і що треба робити, нічого не вийде. Зазвичай дають якогось інспектора і він Вам поясняє Ваші дії.
І зв"язуватися має директор а не бухгалтер,це дає кращий результат
Ну так) Але по факту директор зазвичай не дуже розуміє що йому сказали :lol:
Проходили ;)

Dgiva
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 21 червня 2013, 10:52
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Dgiva »

В том то и дело, что директор звонить не хочет, а я пробовала - конкретного ответа не услышала, мол читайте что в квитанции, а что там может быть, покупаем у фоп, товар узкий, или шьем вещи на заказ, ну ткань купили и в субподряд пошили, ничего необычного(
Буду еще или директора толкать звонить, или сама(

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Tasa писав:
20 липня 2023, 12:35
Ну так) Але по факту директор зазвичай не дуже розуміє що йому сказали :lol:
Проходили ;)
Іноді достатньо телефонної розмови (через гучний зв'язок), яку нібито веде директор, а бухгалтер розуміє реальний план дій. Тим паче, що, дійсно, початковий контакт відбувається з інспектором відділу блокування, а вже коли ситуація набуває масштабності, то тоді може долучатися вищий щабель і то не факт. При чому два інспектори одного й того ж відділу пропонували мені два різні способи виходу з ситуації - відповідно різні і за тривалістю виходу і за фінансовими втратами. Тож треба мати ще й своє бачення врегулювання "неврегульованостей".

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Dgiva писав:
20 липня 2023, 12:47
В том то и дело, что директор звонить не хочет, а я пробовала - конкретного ответа не услышала, мол читайте что в квитанции, а что там может быть, покупаем у фоп, товар узкий, или шьем вещи на заказ, ну ткань купили и в субподряд пошили, ничего необычного(
Буду еще или директора толкать звонить, или сама(
Так треба з директором. Удвох їдьте.

Dgiva
Гуру
Гуру
Повідомлень: 83
З нами з: 21 червня 2013, 10:52
Дякував (ла): 9 разів
Подякували: 6 разів

Повідомлення Dgiva »

O'Rybka писав:
20 липня 2023, 12:56
Tasa писав:
20 липня 2023, 12:35
Ну так) Але по факту директор зазвичай не дуже розуміє що йому сказали :lol:
Проходили ;)
Іноді достатньо телефонної розмови (через гучний зв'язок), яку нібито веде директор, а бухгалтер розуміє реальний план дій. Тим паче, що, дійсно, початковий контакт відбувається з інспектором відділу блокування, а вже коли ситуація набуває масштабності, то тоді може долучатися вищий щабель і то не факт. При чому два інспектори одного й того ж відділу пропонували мені два різні способи виходу з ситуації - відповідно різні і за тривалістю виходу і за фінансовими втратами. Тож треба мати ще й своє бачення врегулювання "неврегульованостей".
Подскажите, а как выйти на этого инспектора, я когда звонила в местную налоговую, они меня отправили в Киев, киев сказал - пишите во Львов, а Львов ответил - пишите в областную свою, так я кругами и писала - звонила

Аватар користувача
Симпа
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1435
З нами з: 04 січня 2012, 03:21
Дякував (ла): 1946 разів
Подякували: 562 рази

Повідомлення Симпа »

Dgiva писав:
20 липня 2023, 13:17
O'Rybka писав:
20 липня 2023, 12:56
Tasa писав:
20 липня 2023, 12:35
Ну так) Але по факту директор зазвичай не дуже розуміє що йому сказали :lol:
Проходили ;)
Іноді достатньо телефонної розмови (через гучний зв'язок), яку нібито веде директор, а бухгалтер розуміє реальний план дій. Тим паче, що, дійсно, початковий контакт відбувається з інспектором відділу блокування, а вже коли ситуація набуває масштабності, то тоді може долучатися вищий щабель і то не факт. При чому два інспектори одного й того ж відділу пропонували мені два різні способи виходу з ситуації - відповідно різні і за тривалістю виходу і за фінансовими втратами. Тож треба мати ще й своє бачення врегулювання "неврегульованостей".
Подскажите, а как выйти на этого инспектора, я когда звонила в местную налоговую, они меня отправили в Киев, киев сказал - пишите во Львов, а Львов ответил - пишите в областную свою, так я кругами и писала - звонила
У нас дали інспектора після того як директор поїхав у ДПІ. Правда це було 2019р. Місяць знімали з ризкових , раза три подавала довідку

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

Dgiva писав:
20 липня 2023, 13:17
Подскажите, а как выйти на этого инспектора, я когда звонила в местную налоговую, они меня отправили в Киев, киев сказал - пишите во Львов, а Львов ответил - пишите в областную свою, так я кругами и писала - звонила
На початковому рівні подається пояснення до ДПІ регіонального рівня (тобто, дійсно, обласна ДПІ). Далі йде скарга - це вже ДПІ України (м. Київ). І остаточна інстанція - суд.
У нас в ДПІ на дошці оголошень зазначено службові телефонні номери за напрямком роботи - блокування податкових накладних (юридичні особи).
Я починала з цього. І саме тут нам (бо слухали то все через гучний зв'язок і я, і директор) оповідали про всі гріхи вільні і невільні.

Писати - це вже офіційно-ділові відносини. Це не те. Часу витрачаємо багато, ефект - близький до нуля. Такі відповіді дають "офіційною мовою, з посиланнями на закони, кодекси та інші напрямки", які ми й так знаємо. А вам треба конкретно про вас. За конкретною накладною. За конкретне рішення. За конкретну таблицю. Не оптом, а вроздріб. Якщо така опція недоступна, то лишається, дійсно, запис на прийом до керівного щабля. І це вагова категорія - керівник.

vika_pro
Оракул
Оракул
Повідомлень: 216
З нами з: 11 липня 2016, 21:22
Дякував (ла): 25 разів
Подякували: 49 разів

Повідомлення vika_pro »

O'Rybka писав:
19 липня 2023, 23:25
vika_pro писав:
19 липня 2023, 20:02
в мене є ризиковий контрагент. мирні перемовини дійшли до того, що податківці наполягають на коригуванні податкового кредиту за таким контрагентом, по всіх операціях.
Так, саме це вони і вимагають: що хочете робіть, але у вас цього кредиту не повинно бути на ліміті - нам прямим текстом це і було сказано. Мусили коригувати шляхом "використання не в господарській діяльності", оскільки коригування "контрагент із журналу, який надав Київ" не оформив би, бо його теж "ризикукнули". Сума значна була, але життя підприємства було коштовніше. А чого "мирні перемовини" - бо без опису складів, виїзду опергрупи тощо.
ми не коригуємо ще. бо по-перше - дуже велика сума, дуже, її просто немає, навіть якщо ми віддамося у рабство. по-друге, роботи були дійсно реально виконані ще в 2020 році на субпідряді і ми їх вже закрити з замовником. і третє - немає впевненості , що скоригувавши цього контрагента вони не захочуть ще когось коригувати.
але якщо все ж доведеться коригувати -то як це зробити? якщо ПК взято у 2020 та трохи у 2021 році? робити коригування всіх декларацій за роки плюс балансів? чи просто виписати компенсуючі пн на себе? як зняти цей пк?

STO Iryna
Гений
Гений
Повідомлень: 325
З нами з: 05 червня 2020, 17:35
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 109 разів

Повідомлення STO Iryna »

vika_pro писав:
20 липня 2023, 16:55
O'Rybka писав:
19 липня 2023, 23:25
vika_pro писав:
19 липня 2023, 20:02
в мене є ризиковий контрагент. мирні перемовини дійшли до того, що податківці наполягають на коригуванні податкового кредиту за таким контрагентом, по всіх операціях.
Так, саме це вони і вимагають: що хочете робіть, але у вас цього кредиту не повинно бути на ліміті - нам прямим текстом це і було сказано. Мусили коригувати шляхом "використання не в господарській діяльності", оскільки коригування "контрагент із журналу, який надав Київ" не оформив би, бо його теж "ризикукнули". Сума значна була, але життя підприємства було коштовніше. А чого "мирні перемовини" - бо без опису складів, виїзду опергрупи тощо.
ми не коригуємо ще. бо по-перше - дуже велика сума, дуже, її просто немає, навіть якщо ми віддамося у рабство. по-друге, роботи були дійсно реально виконані ще в 2020 році на субпідряді і ми їх вже закрити з замовником. і третє - немає впевненості , що скоригувавши цього контрагента вони не захочуть ще когось коригувати.
але якщо все ж доведеться коригувати -то як це зробити? якщо ПК взято у 2020 та трохи у 2021 році? робити коригування всіх декларацій за роки плюс балансів? чи просто виписати компенсуючі пн на себе? як зняти цей пк?
Нам "порекомендували" виписувати компенсуючі на цей ризиковий ПК, щоб не дай бог ліміт не залишився

O'Rybka
Оракул
Оракул
Повідомлень: 219
З нами з: 13 березня 2014, 14:09
Дякував (ла): 85 разів
Подякували: 99 разів

Повідомлення O'Rybka »

vika_pro писав:
20 липня 2023, 16:55
але якщо все ж доведеться коригувати -то як це зробити? якщо ПК взято у 2020 та трохи у 2021 році? робити коригування всіх декларацій за роки плюс балансів? чи просто виписати компенсуючі пн на себе? як зняти цей пк?
Так, я робила компенсуючі на себе (як такі, що використано в негосподарській діяльності) з подаванням уточнюючих декларацій, зі сплатою штрафів за цими уточненнями. Щодо балансів, то дія відбувається датами поточного року, то, на мою думку, минули роки не треба чіпати.
Нам було названо конкретного контрагента. Аби був ще хтось, то видали б увесь перелік. Як нам було пояснено, на місця ДПІ України спускає в якихось журналах цих суб'єктів, і вже регіональна ДПІ виносить всі оті рішення і далі за сценарієм.

Відповісти

Повернутись до “Податкова накладна”