Блокировка регистрации НН/РК

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Букабяка
Мастер
Мастер
Повідомлень: 54
З нами з: 13 липня 2017, 20:37
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 42 рази

Повідомлення Букабяка »

Бухгалтер1995 писав:
Букабяка писав:
Бухгалтер1995 писав: Я там десь раніше описувала ситуацію: подала 19/07 деку після розблокування ПН, все рівно списали ліміт. Сьогодні зробила запит о 07-30, тільки що прийшов витяг: повернули ліміт. А з приводу первинки до Повідомлення: не можна конкретно сказати, що там потрібно. Бо ми перший раз подали, місцеві відповіли, що неповний пакет, лише первинка була, а потрібно оборотно-сальдові за півріччя по 361, 631, 281, 10... Хоча вони сказали, що нам таки Київ відмовить, але - о диво - нам розблокували. Це за червень. Дві невеликі ще "в блоці", відправляла повідомлення+таблиця 18/07. За липень перші дві пройшли, сьогодні відправила третю, понад 500 тис. вже буде. Чекаю до завтра, бо сьогодні точно не буде результату(((
Добрый день! А вроде вы писали , что по Таблица вам пришел ответ : Документ не прийнято.Ынформацыя... не врохована

Вы с этим чтото делали? Тоже пришло такое, не могу ни от кого добиться, что делать, отправлять заново или что? Решения по повидомленням , к которым эти таблицы относились еще нет
Спасибо заранее!
Так, все вірно. Але я нічого більше не робила, бо слухаю зауваження колег, що торгівлю це не спасе. Я також вважаю, що таблиця на сьогодні - не панацея, бо невідомо, кого і за що блокують.
Спасибо! У меня уже , если честно, голова кругом, 3 неделю занимаешься черти чем с этой блокировкой(((( Никто в налоговой ни в местной, ни в областной ничего не знают ((((( Пришла к такому же выводу как и вы, подожду ответа на повидомлення с додатками , надеюсь положительное #smile3#

Бухгалтер1995
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 629
З нами з: 16 лютого 2016, 10:43
Дякував (ла): 185 разів
Подякували: 158 разів

Повідомлення Бухгалтер1995 »

Нагадую, що у мене спочатку прийшло рішення - позитивне, а вже наступного дня на всі чотири таблиці плюс я відсилала першу загальну на всі коди - "Не враховано". Я думаю, що тут ніякої прив`язки немає, просто чомусь ДФС хоче бачити разом з повідомленням ще й таблицю - будь-ласка, тільки б нам на користь)))

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Анастасия_Р писав:А кто-то где-то у кого-то узнавал, это вообще норм. что ответы на повидомлення не приходят вовремя? На гор.линию ДФС не могу дозвониться.
В ДФС утверждают, что они рассматривают в течение 5 рабочих дней, если отправили по электронке
на самом деле дата решения комисии действительно датирована 6-м рабочим днем после даты, когда пришла 1-я квитанция (что пакет документов доставлен)
но на почту вам это решение может придти 1-2 дня позднее, налоговая зарегистрируется (при наличии лимита) еще днем позднее

lenuska
ПрофиПрофи
Повідомлень: 39
З нами з: 16 березня 2011, 06:19
Дякував (ла): 11 разів
Подякували: 2 рази

Повідомлення lenuska »

Ан-ия писав:
ВИНАТА писав:Девчоночки, жду скаргу. Помогите. Я просто совсем не писатель . winata1206@ukr.net
отправила. Я пишу так. незнаю правильно или нет.
Можно и мне образец "скарги"? elena_d777@ukr.net Спасибо большое!

Natallia
Оракул
Оракул
Повідомлень: 246
З нами з: 11 липня 2017, 18:10
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 225 разів

Повідомлення Natallia »

Букабяка писав:
Бухгалтер1995 писав:
Jane_2017 писав:А что с лимитом? Как его вернуть после разблокировки?
Я там десь раніше описувала ситуацію: подала 19/07 деку після розблокування ПН, все рівно списали ліміт. Сьогодні зробила запит о 07-30, тільки що прийшов витяг: повернули ліміт. А з приводу первинки до Повідомлення: не можна конкретно сказати, що там потрібно. Бо ми перший раз подали, місцеві відповіли, що неповний пакет, лише первинка була, а потрібно оборотно-сальдові за півріччя по 361, 631, 281, 10... Хоча вони сказали, що нам таки Київ відмовить, але - о диво - нам розблокували. Це за червень. Дві невеликі ще "в блоці", відправляла повідомлення+таблиця 18/07. За липень перші дві пройшли, сьогодні відправила третю, понад 500 тис. вже буде. Чекаю до завтра, бо сьогодні точно не буде результату(((
Добрый день! А вроде вы писали , что по Таблица вам пришел ответ : Документ не прийнято.Ынформацыя... не врохована

Вы с этим чтото делали? Тоже пришло такое, не могу ни от кого добиться, что делать, отправлять заново или что? Решения по повидомленням , к которым эти таблицы относились еще нет
Спасибо заранее!
если производство/услуги - обязательно оправлять!
производственникам налоговые на продукцию все блокируются
только надо
1- правильно заполнить Таблицу (я сегодня выкладывала свеженькие примеры заполнения от ДФС)
2- качественно поработать над пояснениями и подтверждающей первичкой
3- пообщаться с РГ у вас в ДФС

best_t
ЗнатокЗнаток
Повідомлень: 27
З нами з: 20 липня 2017, 11:36
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 28 разів

Повідомлення best_t »

подскажите, пожалуйста, у кого нибудь прошла таблица? отправляю уже каждый день с 08.07 и никак, квитанция №2 не приходит#wall#

Анастасия_Р
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 липня 2017, 09:32
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення Анастасия_Р »

best_t писав:подскажите, пожалуйста, у кого нибудь прошла таблица? отправляю уже каждый день с 08.07 и никак, квитанция №2 не приходит#wall#
отправляла 12 и 13го числа. 20го пришли квитанции №2 на все. Зато на повидомлення - тишина

NTL
Высший разум
Высший разум
Повідомлень: 552
З нами з: 15 грудня 2011, 04:46
Дякував (ла): 773 рази
Подякували: 174 рази

Повідомлення NTL »

На повидомлення должна приходить квитанция №2?

vi_ka
Мастер
Мастер
Повідомлень: 65
З нами з: 15 липня 2017, 14:24
Дякував (ла): 18 разів
Подякували: 12 разів

Повідомлення vi_ka »

NTL писав:На повидомлення должна приходить квитанция №2?
На повідомлення приходить у (вхідні/вихідні документи) рішення

Анастасия_Р
Мудрец
Мудрец
Повідомлень: 141
З нами з: 12 липня 2017, 09:32
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 75 разів

Повідомлення Анастасия_Р »

NTL писав:На повидомлення должна приходить квитанция №2?
Ришення

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”