Регистрация налоговых накладных в ЕРНН

податкова накладна, розрахунок коригування до податкової накладної, реєстр і реєстрація податкових накладних
Helen_Marlen
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 2200
З нами з: 01 липня 2011, 02:45
Дякував (ла): 406 разів
Подякували: 260 разів

Повідомлення Helen_Marlen »

tomassa писав:#dntknw#
Helen_Marlen писав:Вы понимаете в чем дело. Нельзя сказать, что лицо не установлено. Есть приказ о том, что имеет полномочия подписывать НН. Но так как ЭЦП нет, то ставят ЭЦП дира, на НН фио дира, а реальная подпись лица по доверенности.
Когда-то, очень давно, одна хорошая знакомая налоговичка при спорных вопросах мне говорила так: вот когда я приду к тебе на проверку... и ты уверена, что сможешь доказать и отстоять свою позицию - делай, как считаешь нужным, а если не уверена....#sigh# #dntknw#
Не знаю, не знаю. Я много чего кому могу доказать, но есть планы налоговой, давление руководства и прочее.
Я о том, насколько юридически такое решение является правильной.


Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Допоможіть, будь ласка, хто реєструє ПН через ДПС захист звітності, що робити, якщо бланк накладної розміщується на альбомному аркуші, це помилка чи можна реєструвати?

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Іріша писав:Допоможіть, будь ласка, хто реєструє ПН через ДПС захист звітності, що робити, якщо бланк накладної розміщується на альбомному аркуші, це помилка чи можна реєструвати?
Можна... В 1С тоже есть обе формы... Кому как удобно...

RadioBaby
Гений
Гений
Повідомлень: 469
З нами з: 22 липня 2011, 06:53
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 15 разів

Повідомлення RadioBaby »

Навыписывала этих налоговых, нарегистрировала-одна теперь лишняя....куда ее?#umbr#

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

А чому при реєстрації ПН з кодом 02 мені приходить квитанція, що документ не прийнятий, бо не визначений ІПН та № свідоцтва покупця.

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

RadioBaby писав:Навыписывала этих налоговых, нарегистрировала-одна теперь лишняя....куда ее?#umbr#
Да никуда... Так нам посоветовали на семинаре... Если будет нестыковка ЕРНН с обычным реестром... могут попросить объяснения... Так и объясняться, что ошибочно зарегистрирована, а поскольку нет механизма исправления ошибок в ЕРНН, то так ей там и болтаться лишней... А о том, что нет механизма исправления ошибок, есть ихнее письмо от 31.12.12 № 8238/0/61-12/15-3115

Романтика
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 1310
З нами з: 17 листопада 2011, 07:57
Дякував (ла): 1353 рази
Подякували: 936 разів

Повідомлення Романтика »

Іріша писав:А чому при реєстрації ПН з кодом 02 мені приходить квитанція, що документ не прийнятий, бо не визначений ІПН та № свідоцтва покупця.
http://news.dtkt.ua/show/16942
Тобто податкові накладні, які відповідно до пункту 8 Порядку №1379 залишаються у продавця товарів/послуг, незалежно від суми ПДВ, зазначеної у такій податковій накладній, не підлягають реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.

При цьому платник ПДВ у верхній лівій частині поля «Залишається у продавця» оригіналу такої податкової накладної робить відповідну позначку «Х» та зазначає відповідний тип причини.

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Іріша писав:А чому при реєстрації ПН з кодом 02 мені приходить квитанція, що документ не прийнятий, бо не визначений ІПН та № свідоцтва покупця.
потому что такие НН не регистрируются...

Іріша
Просвещенный
Просвещенный
Повідомлень: 176
З нами з: 26 червня 2012, 08:37
Дякував (ла): 13 разів
Подякували: 29 разів

Повідомлення Іріша »

Величезне Вам спасибі. Отже, якщо покупець не платник ПДВ, то якщо сума ПДВ більше 10 тис.грн, податкова все одно не реєструється? Так?

tomassa
Светоч Мысли
Светоч Мысли
Повідомлень: 3941
З нами з: 14 березня 2012, 05:05
Дякував (ла): 1103 рази
Подякували: 2360 разів

Повідомлення tomassa »

Іріша писав:Величезне Вам спасибі. Отже, якщо покупець не платник ПДВ, то якщо сума ПДВ більше 10 тис.грн, податкова все одно не реєструється? Так?
Так...

Закрито

Повернутись до “Податкова накладна”